LC Waikiki İş İlanları

Yılın son ayına girilmesi ile beraber Lc Waikiki personel alımlarını hızlandırdı. Lc waikiki mağazalarda görevlendirilecek personellerin yanı sıra ayrıca idari kadrolar için de alımda bulunuyor. 

En çok alımda bulunulacak pozisyon ise Satış Danışmanı pozisyonu olacak. İlk etapta İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Edremit, Diyarbakır, Hatay, Balıkesir ve Osmaniye de satış danışmanı pozisyonu için alımda bulunuluyor. Ancak tüm Türkiye geneli için genel iş başvurusu da firma tarafından 2012 yılında açık oluşabilecek pozisyonlarda öncelikli olarak değerlendirilmek üzere kabul ediliyor.

Satış danışmanı olarak görevlendirilmek üzere iş başvurusunda bulunan adaylar daha önce iş deneyimleri var ise bunları da içeren özgeçmişlerini çalışmak istedikleri il tercihlerini belirttikleri ön yazıları ile beraber gerçekleştirebilirler. Genel iş başvuru içinde yine aynı şekilde çalışmak istediğiniz şehir ve pozisyon tercihlerinizin yer aldığı özgeçmiş ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

0 comments on “LC Waikiki İş İlanları
 1. zerrin dedi ki:

  hatay_iskenderun
  LC WAİKİKİ

 2. Satış danışmanı,kasiyerlık dedi ki:

  Sayın ilgili,
  İş.başvurusu.com’da yayınlanan ilanınızla ilgileniyorum.Yeteneklerimin ve şirketiniz şartlarının bana uygun olduğunu düşünüyorum.
  Keçiören lisesi sözel bölüm mezunuyum.Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan biriyim.Çalıştığım firmalarda da bu başarım görülmüştür.İster satış konusunda olsun,ister kasiyerlik alanında tecrübe sahibiyim.Müşterilerle aramdaki iletişimim kuvvetlidir.Güler yüzlüi,aktif,dinamik ve takım arkadaşlarıma uyum sağlayabilecek potansiyele sahibim.Esnek çalışma saatleride bana uygundur.
  Ön yazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler.Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.
  TEŞEKKÜR EDERİM.

 3. Satış danışmanı,kasiyerlık dedi ki:

  Yazmayı unuttum ama Ankara’da yaşıyorum,görev alacağım yerinde anakara da olmasını isterim.
  TESEKKÜR EDERİM

 4. kasiyer dedi ki:

  mrb ben adanada bulunmaktayim.daha önce kasiyerlik deneyimim var. uygun
  pozisyonlarda degerlendirilmek isterim

 5. şahin dedi ki:

  Merhaba ben diyarbakir dicle unw.ogrenciyim.daha once satis danismanligi yaptigim icin tecrubeliyim ve aileme yarsimci olmak icn calismak istiyrum sikintilarimi gidermek istyrm yardimci olursaniz cok sevinirim hafta sonlari fuul caliaabilirm pazartesi sali aksamlari calisablrm tesekurler

 6. şahin dedi ki:

  Ozurdilerim buda numaram 05446606188

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir