Mağaza Yönetici Adayları

Ülkemizin yükselen perakende zincir mağazalarından biri olan Migros Mağaza Yönetici Adayları arıyor. İşe alımı gerçekleşecek mağaza yöneticileri İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında yer alan Migros, Tansaş, Macrocenter ve 5M mağazalarında görevlendirilecek. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan özellikler arasında ise lisans mezunu olmalarının yanı sıra insan ilişkilerinde başarılı olmaları ve yönetici vasıflarına sahip olmaları gibi şartlarda bulunmaktadır. Ayrıca adayların yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmeleri gerekmektedir. Mağaza yöneticileri hafta sonları da çalışmakta olup bir günlük izinlerini hafta içi kullanmaktadırlar. Başvuruda bulunmak isteyen erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları tercih sebebi olacaktır.

Geleceğin mesleklerinden biri olarak kabul edilen perakende zincirinde yerinizi mağaza yöneticisi olarak almak istiyorsanız iş başvurunuzu hemen sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. İş başvurularınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

0 comments on “Mağaza Yönetici Adayları
  1. Mağaza müdürü dedi ki:

    Merhabalar,
    Akın ARSLANTAŞ 1974 ELAZIĞ doğumluyum İSTANBUL Bahçelievlerde ikamet etmekteyim.Mağaza müdürlüğüne adayım.İlginiz için teşekkürler.

  2. ERKAN dedi ki:

    merabalar ismim erkan can kırşehirde yaşıyorum tecrübelerim beğendik marketler zincirinde 2 yılsatış elemanı olarak çalıştım.a101 yeni mağzacılık firmasında 2 yıl çalıştım mağza sorumlusu olarak müşteriyle diyoloğum gayet düzgündür market sektöründe profosyenelim diğer çalıştığım yerel marketleri gündeme getirmiyorum oralardada müdürlük yaptım tabi siz uygun görürseniz neden olmasın bilginize teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir