Makro market personel alımlarına başladı

Makro Market perakende satış sektöründe ki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmaya devam ediyor. Hem yeni şubeler açarak hemde küçük mağazalar zincirlerini bünyesine katarak sektördeki büyümesini sürdüren Makro Market buna paralel olarak personel alımlarını da sürdürüyor. 

Makro Market personel alımlarında insan kaynakları departmanlarına mağazalardan gelen personel talepleri doğrultusunda gerçekleştirirken toplu alımlar yerine açık oluşan pozisyonlara göre alımları tercih ediyor. Makro Market vermiş olduğu iş ilanları ile yeni personel alımlarına başladı. Makro Market tarafından verilen iş ilanlarında İstanbul bölgesi için Market Görevlisi, Sevkiyat Şöförü, Mağaza Yönetici Adayı, Yönetici Asistanı, Satın Alma Temsilcisi ve Satış Pazarlama temsilcisi yer alırken Ankara için ise Sevkiyat Şoförü, Cari Hesap Kontrolörü, Makine Mühendisi, İnsan Kaynakları Personeli, Yönetici Asistanı, Özlük İşleri Uzmanı, Stok Kontrol Sorumlusu ve Mağaza Yönetici Adayları yer almaktadır.

0 comments on “Makro market personel alımlarına başladı
  1. anıl neşe dedi ki:

    ön lisans işletme mezunuyum aöf 3.sınıf öğrencisiyim çalılmak istiyorum teşekürler

  2. Seyhan dedi ki:

    Merhaba ben seyhan izmir bucada oturuyorum 1974 dogumluyum surekli ve duzenli is ariyorum lutfen beni arayin 55444660093

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir