Media Markt / Kasiyer

Media Markt Fulya’da hizmet verdiği şubesinde görevlendirilmek üzere kasiyer alımında bulunacağını duyurdu. Media Markt / Kasiyer pozisyonu için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylarda aranılan ortak nitelikler arasına en az lise mezunu olunması, kasiyer olarak perakende satış sektöründe bir yıllık iş deneyimi olması, yoğun iş temposunda çalışabilmek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi, stres altında bile başarı ile doğru kararlar alabilecek, müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyabilmek yer alıyor.

 Ayrıca başvuruda bulunan erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları gerekiyor. Ülkemizin perakende elektronik satış alanında hızla yükselen yıldızı olan Media Markt mağazalarında çalışmak istiyorsanız ve pozisyon için gerekli niteliklere sahipseniz sayfamızın sonunda bulunan yorum bölümünden üye olmadan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

 Lütfen iş başvurunuza iletişim bilgilerinizi eklemeyi ve bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayınız.

3 comments on “Media Markt / Kasiyer
  1. denız dedi ki:

    ışe cok ıhtıyacım var ben ankara eryamanda oturuyorum ılgılenırsenız seevınırım tecrubelı bır kasıyerım

  2. ferda değer dedi ki:

    4yıllık market tecrübem var

  3. SONGÜL GÖK dedi ki:

    Merhaba ben Songül.3 yıl Boyner İçerenköy Mağazasında kasa sorumlusu olarak çalıştım.Yoğun bir iş temposunda çalılştım .Güleryüzlü, işe adaptasyon sağlayan ,kasada çalışmaktan memnun olan biriyim.Maddi ve manevi işe ihtiyacımın olduğunu belirtmek isterim. ilgilerinize arz ederim.Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir