Müge Anlı ile tatlı sert e başvuru

“Müge Anlı ile Tatlı Sert” sabah kuşağının hiç kuşkusuz reyting rekorları kıran programı. Kayıpları bulan, cinayetleri aydınlatan, samimiyetine inanılan ve güven duyulan bir kadın ve onun ekibiyle beraber hazırladığı programı bilmeyenimiz yoktur. Sabah 10.00-13.00 saatleri arasında tam 3 saat evimize konuk ettiğimiz, aklımızdan geçenleri dile getiren cesur yürekli kadın.

Hepimizi sarsan ve derinden etkileyen Irmak KUPA cinayetini hatırlıyorsunuzdur. Hatırlıyorsunuzdur dedim ama unutmanın mümkün olmadığı, vahşice işlenilmiş bir cinayet. Manisa, Alaşehir de yaşayan 3,5 yaşındaki küçük Irmak  14 Ekim tarihinde  evlerinin önünde oynarken aniden ortadan  kayboluyor. Anne babasının ifadesine göre genetik bir rahatsızlığı olduğu için yürümekte zorlanıyor Irmak, ayağında yaralar oluşuyor. Bu yüzden uzun süreli yürümesi çok zor ve aile kaçırılmış olduğundan şüpheleniyor. Bütün arama çalışmalarına rağmen bulunamayan Irmak için ailesi Programa katılarak yardım istiyor. Yapılan araştırmalarda Irmak’ı en son gören kişinin kapı komşuları olan ve geçimini hurdacılık yaparak kazanan Himmet KURAL olduğu beyanlarından anlaşılıyor. Himmet KURAL eşinden ayrı tek başına yaşayan, öz yeğenine tacizden 1,5 yıl ceza evinde kalan bir adam. Arama köpekleri ne hikmetse Irmak’ı en son gören adamın bahçesine evine giriyor ama ortada sağ yada ölü çocuk yok.
Tüm şüpheler Himmet KURAL’ı gösterse de canlı yayına katılan Himmet KURAL  her şeyi inkar ediyor. Aslında her şey ayan beyan ortada lakin delil gerekiyor oda maalesef yok. Artık iyice köşeye sıkıştığını anlayan Himmet KURAL reklam arasında cinayeti işlediğini itiraf ediyor. Ertesi gün itiraf görüntülerini izlediğimizde kan donduran ifadelerle karşılaşıyoruz . Kadınlar beni kandırıyordu, paramı alıyorlardı. Benimle beraber olmuyorlardı diyen sapık her şeyi itiraf ediyor. Allah’ım hayat dursa dediğimiz an, daha 3,5 yaşındaki bebeğe nefsi uyanan, küçücük çocuğa tecavüz edip öldüren birde üzerine beni polise vermeyin diyerek ağlayan bir canavarla karşı karşıyayız.
Günlerce konuşulan etkisinden çıkamadığımız bu cinayet Müge ANLI ve ekibi sayesinde çözüldü.
Sadece cinayetler, kayıplar değil. Yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle engelli insanlarımıza derman olmuş, topladığı kitaplarla köy okullarına ışık  olmuştur. İhtiyacı olanlara kıyafet gönderten, “Sevgi İzi” projesi sayesinde özellikle yaşlı  ve engelli kayıplarında, kayıpların bir an önce bulunmasını sağlayan koca yürekli kadın.
 
Müge ANLI’nın programına başvuru yapmak için 212 354 43 25 – 212 354 43 26 numaralı telefonları,  canlı yayına katılmak için 212 639 42 63 – 212 639 40 17 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Bunun dışında tatlisert@mugeanli.com.tr mail adresine mail göndererek  başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir