Muhasebe İş Başvurusu

Ülkemizde en yaygın olarak iş alanı bulunan mesleklerden biride muhasebedir.  Ticaret meslek lisesi ve meslek yüksek okullarının muhasebe bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca bir çok sektörde aranılan bir meslek olması sebebi ile muhasebe elemanı yetiştirmek üzere pek çok kurs bulunmaktadır.

Sizlerde muhasebe elemanı olarak çalışmak isterseniz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden çalışmak istediğiniz ilide belirterek Muhasebe İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Lütfen ilanlarınızı oluştururken aşağıda yer alan örnek ilan metinlerimize benzer formatlar oluşturmaya özen gösteriniz ve iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Deneyimli Muhasebeciyim.

Ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü mezunuyum. 4 yıl SMMM yanında çalıştıktan sonra özel sektörde ön muhasebe elemanı olarak çalışmaya devam ettim. Genel muhasebe ve ön muhasebe konularına hakimim. 29 yaşındayım ve evliyim. İleri seviyede bilgisayar kullanıyorum.  Zirve, Logo ve Netsis muhasebe paket programlarını ve office programlarını çok iyi biliyorum. Güvenilir, dış görünümüne dikkat eden, güler yüzlü biriyim. Tercihen Ankara Keçiören ve yakın çevresinde çalışmak istiyorum.

Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum

Lise mezunu 22 yaşında bekar bayanım. Bilgisayarlı muhasebe kursunu başarı ile tamamlayarak sertifikamı aldım. İyi düzeyde bilgisayar kullanıyorum. Öğrenmeye açık, zeki, girişken, özgüven sahibi, kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün biriyim. Muhasebe eleman olarak yetiştirilebileceğim  bana meslek anlamda katkı sağlayacak bir iş arıyorum.  İstanbul Ümraniyede oturmaktayım.

 

0 comments on “Muhasebe İş Başvurusu
  1. neslihan dedi ki:

    Merhaba 1986 doğumluyum myo muhasebe bölümü mezunuyum.Eta ve Logo programlarını biliyorum trabzonda ikamet etmekteyim.Muhasebe elemanı olarak yetiştirilmek üzere iş arıyorum teşekkürler.

  2. muhasebe dedi ki:

    merhaba ben 1989 doğumlu myo muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü 2011 mezunuyum.eta ve luca bilgisayarlı muhasebe programları biliyorum.adana da yaşamaktayım.muhasebe elemanı olarak eğitim alıp çalışmak istiyorum.iş arıyoeum.teşekkürler

  3. sevinç dedi ki:

    merhabe ben 1993 dogumluyum kadikoyde ikamet etmekteyim muhasebe bölümünde staj yapmak istiyorum. muhasebe elemanı olarak yetiştirilmek istiyorum tesekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir