Ne kadar para lazım? Senetle verilir

Günün her anında acil para ihtiyacı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda banklar sizlerin imdadına yetişebilir. Borçlarınızı ödemek veya birleştirmek, hacca veya umreye gitmek,ehliyet – pasaport almak için veya evlenmek için ne kadar para lazım ise bankalardan bulamayanlar bize ulaşabilirler.. Ancak bankalar ile işlem yapabilmek için de kriterleri karşılamaya yeterli ve  gerekli kredi notuna sahip olmak gerekebilir. Kredi notu bankalar için vazgeçilmez bir müşteri seçme koşulu haline gelmiştir. Durum böyle olunca da bankalar ile arayı iyi tutmak ve borçların her zaman düzenli bir şekilde ödenmesi gerekmektedir. Kredi notu düşük olan kişilerin bankalardan kredi alması bir hayli zordur. Eğer bir bankadan kredi alabilmek istiyorsanız kredi sicilinizin temiz, kredi notunuzun ise yüksek olması gerekmektedir. Bu gibi şartları taşıyamıyorsanız kredi almak sizin için bir hayal olabilir.

Bankalardan kredi alamıyorsanız kredi kartları bu kez sizin için bir seçenek olabilir. Bilindiği gibi kredi kartlarının nakit avans özellikleri artık çok gelişmiştir. Eğer bir kredi kartınız varsa bu kart üzerinden limitleriniz dahilinde avans çekebilirsiniz. Avanslarınızı çektikten sonra ödemelerinizde dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü bankaların kredi kartlarında sizlere sağladığı nakit avansların faiz oranları ve gecikme bedelleri çok yüksek olabilir. Nakit avansın önemi de göz önünde bulundurulduğunda bankalar bu fırsatı kaçırmayacaktır. Ne kadar para lazım diyorsanız sizlere yepyeni bir para bulma yöntemi sunabiliriz. Bunlar arasında senetle veya komisyonla kredi yer alıyor.

Bankalardan kredi alamayan kişilerin en çok başvurduğu yöntem olan senetle karşılığı peşin faizle borç para veren kişiler sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı anında çözebilirsiniz. İster senetle isterseniz de komisyonla kredi alabilirsiniz. Bu işlemlerde ilk olarak kredi ihtiyacınız belirlenir. Daha sonra alacağınız kredinin faiz oranları ve kaç ayda ödeneceği ile ilgili bir sözleşme yapılır. Bu sözleşme içerisindeki maddeleri dikkatli bir şekilde okuduktan sonra kredilerinizi anında alırsınız. Ödemelerinizi de aylık olarak yapabilirsiniz. Komisyonlu kredilerde de genel olarak bankalardan sizler adına kredi çekilir. Bu kredinin limitine göre sizden belirli bir miktarda komisyon alınır. Ardından kredi sizlere teslim edilir. İstediğiniz her bankadan kredi çıkartılır ve faizsiz bir şekilde kredi komisyonlarınızı ödeyerek acil nakit para sorunlarınızı karşılar ve rahat bir nefes alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir