Ntv İş Başvurusu

Doğan Yayın Grubuna bağlı olarak çalışan ve Kasım 1996 yılında yayın hayatına başlayan içerisinde NTV, CNBC-e, NTV Spor, NTV Yayınları, NTV Radyo’yu bulunduran Türkiyenin haber ve spor kanalı olan NTV ailesinde sizde yerinizi almak istermisiniz? NTV    işe alımların da sadece kendi insan kaynakları sitesini kullanıyor.

 Öncelikle NTV’de çalışabileceğiniz bir çok pozisyon var. Kameraman, reji, makyöz, metin yazarı, reklam satış, insan kaynakları, medya müşteri temsilcisi, editör, muhabir, görselleştirme, yayına hazırlama, animasyon bunlardan sadece bazıları. Yayın tarafıyla ilgili pozisyonlar harici tüm pozisyonlarda başvurular insan kaynakları tarafından alınıyor ve çalışmak istediğiniz büyük bir firma olduğu için zorlu bir mülakat sizi bekliyor. Mülakat sürecinde sizin yetkinliklerinizi ve kişilik özelliklerinizi ortaya koyacak bir dizi teste tabi tutuluyorsunuz.

Mülakatın çeşitli evrelerinin en sonunda size kendinizi ifade etmek için 5 dakikalık bir süre tanınıyor. Mülakatın en önemil kısmı burası. Buna hazırlıklı olarak gitmeniz size artı puan kazandırır. Şu anda sitede açık bir pozisyon için iş ilanı yok ama Genel Başvuruda bulunabiliyorsunuz. Başarılar dileriz…ntv iş başvurusu,

0 comments on “Ntv İş Başvurusu
 1. dursun dedi ki:

  sizinle çalışmak isterim mersinde kalıyorum 1988 dogumluyum

 2. yönetici/özlem aykan dedi ki:

  sizinle çalışmak isterim eğer izmir de bir kadronuz varsa tabiii.yayına hazırlama,satış-reklam ,insan kaynakları bana çok uygun uzmanlık alanımdır….20 yıllık tecrübem yeterli gelecektir…eminim…
  tlf:0506 4903673

 3. selin dedi ki:

  Spikerlik vb.konumunda sizinle çalışmak isterim..İstanbulda kalıyorum..1987 doğumluyum..05556949998

 4. selin dedi ki:

  Spikerlik vb gibi İstanbulda bi kadronuz varsa sizinle calışmak isterim..1987 doğumluyum..05556949998

 5. torna kaynak-satış pazarlama dedi ki:

  ankara polatlıda ikamet ediyorum 1975 dogumluyum satış deparmanında çalışmak isterim 0554 4965969

 6. sevgi asil boyacı dedi ki:

  selam ben 20 yıldır pofesyonel makyözüm 6 yıl star tv de çalıştım sizinlle çalışmak isterim saygılar

 7. Tuncer DANYILDIZ dedi ki:

  Ben Kars Merkez Ortagedik Köyü Nüfusuna Kayıtlı 1985 Doğumlu TUNCER DANYILDIZ Zonguldak İşitme Engelliler Meslek Lisesi mezunuyorum Konuşma ve İşitme Engellil olduğum niçin çok istememe rağmen askerlik yapamadım özürlü olmam nedeniyle bir işde bulamadım bir iş bulamadığım için ben evleniyorum çocugu bir var çocuk işitme engel oldu mutlu bir yuva kurmak çalışıp ailemi geçindirmek istiyorum bana özürlü bir türk vatandasına bu mutluluğu tattırmanızı bunun içinde ömss sonuç puan 59 ariyor çalışbileceğim bir iş bulmama desteklerinizi beklerim.
  Saygılarım Arz ederim.
  Adresi: İnönü mah.kılavuzu sok.Nasip yapı no:1317
  KASTAMONUMERKEZ
  TEL NO:0 366 212 8977
  CEP :0 554 367 1715

 8. Davut dedi ki:

  Merhaba ben afyon’da yasıyorum spikerlik vb. islerle ilgili sizin kadronuzda bulunmak isterim tesekurler
  TELEFON : 05358393561

 9. Onur ACAR dedi ki:

  Lefke Avrupa Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümü 2013 mezunuyum. Mezunu olduğum okulda bulunan LAÜ TV de 2 yıl kameramanlık yaptım. 2013 Eylülünde Fox TV Ankara’da haber kameramanı olarak stajımı tamamladım. Sizlerle çalışmayı çok istiyorum.

 10. Anıl Gökcan dedi ki:

  ÖZGEÇMİŞ

  ANIL GÖKCAN ( 1990 )

  Adres : DÜZCE / AKÇAKOCA

  E-mail : anilgokcann@hotmail.com & anilgokcann@gmail.com

  Telefon : +90 0537 469 73 37

  KİŞİSEL BİLGİLER

  Doğum Yeri ve Tarihi : 26.09.1990 / Kdz.EREĞLİ

  Medeni Hali: Bekar

  Sürücü Belgesi : B Sınıfı

  Cinsiyet : Bay

  Uyruk : T.C

  Askerlik Durumu : Tecilli

  EĞİTİM BİLGİLERİ

  Lisans : Kadir Has Üniversitesi – İletişim Fakültesi – Radyo , Sinema ve Televizyon 2008 – 2014

  Derece : ( 2.60 / 4 )
  Lise : Akçakoca Lisesi 2004 – 2007
  İlköğretim : Orhangazi İlköğretim Okulu 1996 – 2003
  İŞ/STAJ DENEYİMİ

  Öncü RTV – 2013

  Reji / Anakumanda

  KARİYER HEDEFİM

  Lisans eğitimim süresince edindiğim bilgi , beceri ve yeteneklerimi, daha geniş bir kapsamda hizmet edeceğim kurumlara, edindiğim bilgi birikimi ve becerilerim ile olumlu yönde katkılarda bulunup Radyo , Televizyon ve Sinema sektörünün tüm süreçlerinde söz sahibi olabilmek ve kendimi / hizmet edeceğim kurumların sektörün öncüsü olmalarını sağlamak. Kısa vadede, eğitim ve kariyer geçmişime uygun bir kariyer fırsatı yakalamak.Uzun vadede, şirkete değer katarak yöneticiliğe terfi etmek.
  KİŞİSEL YETKİNLİKLER

  Yabancı Dil: İngilizce

  Bilgisayar Bilgisi: ( Word , Excel , Power Point , Movie Maker , Photoscape vb. Windows Bilgisayar / Word , Excel , Power Point , Adobe Photoshop , Adobe Premiere , Celtx , Fınal Cut , İmovie , İphoto vb. Apple Macintosh Bilgisayar )

  İşletim Sistemleri : Mac OS , Macbook Pro , Windows Ailesi.
  İLGİ ALANI VE AKTİVİTELER

  Kişisel Gelişim , Kurgu / Montaj , Film Yönetmenliği , Kısa Film Çekimi , Fotoğraf Çekimi , Uzun ve Kısa Metraj Senaryo Yazımı , Sinema , Televizyon , Futbol , Basketbol , Araştırma , Fanatizm , Oyuncu Yönetmenliği , İnternet vb.

  KATILDIĞIM EĞİTİM VE SEMİNERLER

  Kadir Has Üniversitesi KSS’ye Giriş ve Genel Çerçevesi , KSS ve Ekonomik Etki Alanı , KSS ve Çevresel Etki Alanı , KSS Örnekleri ve Kamu Yaptırımları , KSS ve İnsan Hakları , Kurumsal Yönetim ve KSS , Permakültür Semineri , Study Road , Education for a Sustainable Future.

  BAŞARILAR, BURSLAR, ÖDÜLLER, PROJELER (…VS)

  Kadir Has Üniversitesi İyiliğe Koşu Sosyal Sorumluluk Projesi , Düzce Öncü Koleji Türkiye Geneli Seviye Belirleme Sınavı İl 100.’cülüğü.

  REFERANSLAR
  gerekirse verilir

 11. semih dedi ki:

  ben ntvspor hastasyım eemek ege ırmak kazuk gultekın onay ercan taner gıbı sunuculuk yabmak ıstyrm yada bıu brmnde calısmak gercektn ordakılerın spor aşkı benı cok etkılıoyr

 12. Mehmet Özhan dedi ki:

  Görsak Görsel Sanatlar Akademisi Spikerlik, Sunuculuk, Diksiyon sertifikam var. Referans verebilirim. BJK TV geçmişim var spor ile yatıp kalkan biriyim 8 yıldır tiyatro okuyorum birçok dizi sinema tiyatro reklam roportaj vs deneyimlerim var. doğaçlama kamera önü veya diksiyon gibi deneyimlerim bu yönden katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum :)) 0553 343 97 45 telefon numaram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir