Oyunculuk Başvurusu-Oyuncu Arayan Diziler

Oyuncu olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Öyle ki; günümüzde sayısız dizi olup, o dizilerde oynayacak oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Ajanslar internet üzerinden oyuncu aradıklarını belirten ilanlar veriyorlar ve oyuncu olmak isteyenler bu ilanlara iş başvurusu yaparak oyuncu olma şansını yakalıyorlar. Üstelik sadece dizilerde değil, reklamlarda, sinema ve Tiyatro gibi alanlarda da oyunculara ihtiyaç duyuluyor. Eğer siz de oyuncu olmak istiyorsanız oyunculuk başvurusu-oyuncu arayan diziler başlığımız altında kendi ilanınızı verebilirsiniz. Öyle ki; şuanda pek çok dizi oyuncu arıyor.

Diziler için Amatör Oyuncu Arayan Ajanslar

Ajanslar her yeni gün yeni yüzlere ihtiyaç duyuyorlar. Siz de internet üzerinden ajanslara başvuru yaparak oyuncu olabilirsiniz. Gerekli belgeleri ve fotoğraflarınızı ajanslara göndererek seçilme şansını yakalayın. Oyunculukta yetenek oldukça önemlidir. Bunun dışında fiziksel özellikleriniz de önem taşıyor. Eğer kendiniz bu anlamda güveniyorsanız internet üzerinden oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra ajans tarafından aranıyor ve görüşmeye çağırılıyorsunuz. Belli bir miktar ücret ödeyerek aajansa kaydoluyor ve oyunculuk için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Oyuncu arayan dizileri de internet üzerinden bulmanız mümkün.

5 comments on “Oyunculuk Başvurusu-Oyuncu Arayan Diziler
 1. emre çağlar dedi ki:

  oyuncu olmak isttiyorum

 2. naqibullah dedi ki:

  Ben oyunciim dizi lerde yer aldim

 3. ahmet oruç dedi ki:

  tel numaram 053921542077 oyunculuk ,için lütfen arayın

 4. Recep DEMİR dedi ki:

  Merhabalar ben Recep DEMİR, Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Üvinversitede 2 yıl tiyatro eğitimi aldım ve oyunculuk benim için bir merak ve zevk olmaktan çıktı ve bir tutku haline geldi. Yeteneğime güveniyorum ve dünyaya arz olunmayı bekliyorum.

 5. David dedi ki:

  Актер

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir