Patatesle Para Basmak İçin Otantik Kumpir

Ülkemizde kumpir sevenlerin ortak buluşma noktası olana Otantik Kumpir bayi sayısını artırmak için yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Franchise sistemi ile büyümeye devam etme kararı olan Otantik Kumpir bu çerçeve de yeni girişimciler aramaya başladı bile. Özellikle de alışveriş merkezi gibi ziyaretçi sayısının yüksek olduğu yerlerde çok yüksek ciro yakalayan ve “Patatesle Para Basmak İçin Otantik Kumpir” sloganı ile bayilik sistemine geçiş yapan Otantik Kumpir bayiliğini alan kişiler ise şu imkanları sunuyor;

İşletmeyi yönetmeniz için gerekli her türlü bilginin bulunduğu el kitabı.

Uygulayıcılar için eğitim programı.

Sistemi yürütecek doğru kadronun bulunması, oluşturulması ve eğitimi.

Ana firmanın; ürün ve hizmetlerinin, yönetici ve çalışanlarının, rekabet üstünlüklerinin, kar merkezleri ve verimliliklerinin sürekli ölçümü, SWOT analizi.

Tüketici tercihlerinin, beklentilerinin ve isteklerinin sürekli araştırılması ve analizi.

Franchise alanların sorunları, karlılığı ve yatırımlarının geri dönüşünün değerlendirilmesi ve çıkan sonuçlara göre çözümler üretilmesi.

İşletme teknikleri, ürün-hizmet pazarlama, marka konumlandırma, franchise verme, bölgesel yayılma, personel seçimi ve eğitimi, yer seçimi, işletmeci seçimi, franchise pazarlama konularında stratejiler ve taktikler geliştirilmesi.

Pazarlama ve aksiyon planının oluşturulması, hedef kitle araştırmaları, doğru stratejilerin belirlenmesi, doğru mesajın verilmesi, doğru mecraların seçimi ve reklâm kampanyalarının oluşturulması.

Rakiplerinin pazarlama stratejilerinin, Pazar paylarının, üstün ve zayıf yanlarının anket ve yüz yüze görüşmelerle araştırılması ve analizi.

Franchise olmak için başvuranlara konuya ilişkin bilgi ve dokümanı temini. UFRAD dürüstlük ve açıklık ilkelerine bağlı kalarak pazarlama ve aksiyon planları oluşturulması.

Franchise anlaşmasını hazırlanması ve sunumu.

Uygun yer özelliklerinin belirlenmesi, yayılma planı, bölge koruma ilkeleri, uygun yerlerin temini, önerilen yerin işe uygunluğu, yerin potansiyelinin ve fizibilitesinin çıkarılması konularında çalışmalar yapar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir