Profilo İş Başvurusu

1972 yılında kurulan Tera firmasının bir markası olan Profilo beyaz eşya, ankastre, ısıtma ve soğutma, elektrikli süpürgeler, küçük ev aletleri ve elektronik ürünler üretiminde bulunmaktadır. Türkiye genelinde yaygın satış ve servis noktası bulunan  ve yurt dışında 60’ı aşkın ülkeye ihraç edilen Türkiyenin en köklü beyaz eşya üreticilerinden biri olan Profilo yakalamış olduğu istikrar ve ihracat yüzdesi ile ülkemiz ekonomisine büyük bir istihdam kaynağı sağlayarak destek olmuştur.

Dönemsel bir eleman alım süreci olmayan Profiloda açılan pozisyonlar için ilanlar yayınlanmakta ve bu ilanlara yapılan başvurular ve daha önce gerçekleştirilmiş olan genel başvurular değerlendirmeye alınarak pozisyon için aranan şartları taşıyan adaylara iletişim bilgilerinden ulaşılarak mülakata davet edilmektedir. Profilo şirketi ayrıca öğrencilere şirketlerinde staj yapma imkanıda sunmaktadır. Lise öğrencileri için başvuruları kış aylarında kabul eden Profilo üniversite öğrencileri için yaz aylarında staj imkanı sağlanmaktadır.

Staj başvuruları gerekli belgeler ile beraber şahsen kabul edilir. Profilo gibi bir firmada çalışarak iyi bir kariyer elde etme fırsatı yakalamak istiyorsanız Profilo insan kaynaklarına başvurabilir yada sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ilan başlığı, kişisel bilgi ve vasıflarınızı içeren yazınıza iletişim bilgilerinizide ekleyerek Profilo İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Genel Başvuru haricinde açık olan pozisyonlar aşağıda yer almakta. Yapmış olduğunuz   Profilo İş Başvurusu  ‘nda başarılar dileriz….

Yönetici Asistanı- İstanbul (Avr.)

Muhasebe Yöneticisi – İstanbul (Avr.)

Yönetici Asistanı- İstanbul (Asya)

Operasyon Grup Sorumlusu – İstanbul (Avr.)

Bütçe Uzmanı – İstanbul (Avr.)

Muhasebe Yöneticisi- İstanbul (Asya)

Genel Başvuru (Engelli) – İstanbul (Avr.)

Operasyon Grup Sorumlusu – İstanbul (Asya)

Bütçe Uzmanı – İstanbul (Asya)

Saha Operasyon Uzman Yardımcısı – İstanbul (Asya)

0 comments on “Profilo İş Başvurusu
 1. yasemin dedi ki:

  1981 doğumluyum. Ticaret mes.lis. mezunuyum. Uluslararası İlişkiler( İktisat Fakültesi)’nde okumaktayım.Beko bünyesinde uygun gördüğünüz bir bölümde çalışmak istiyorum.Tel no: 0 538 949 92 11.

 2. yasemin dedi ki:

  1981 doğumluyum.Ticaret mes.Lis. mezunuyum.Uluslararası ilişkiler (iktisat fakültesi)okuyorum.Profilo bünyesinde uygun gördüğünüz bir bölümde çalışmak istiyorum.TEL :0538 949 92 11

 3. şerafettin dedi ki:

  Merhaba Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1.Sınıfta okumaktayım.Şirketinizde yaz döneminde stajımı yapmak istiyorum.Tel:0535 784 58 39

 4. süleyman çetinkaya dedi ki:

  2002-2009 yılları arasında türk silahlı kuvvetlerinde uzman çavuş olarak görev yaptım sözleşmem bittiginden dolayı ayrıldım kurumunuzda özel güvenlik müdürü,amiri,şefi olarak uygun görüldügünde görev almak istiyorum bilgisayar,dakdiloğrafi,santral,telsiz, telefon, teleks semaç jeneratör srücü belgesi b+a2 özel güvenlik kimlik kartı bulunmaktadır 5446338763

 5. kurtuluş dedi ki:

  1980 doğumluyum.meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum.Kalfalık, ustalık,usta öğreticilik belgelerim ve 12 yıllık deneyimim var.profilonun fabrikasında çalışmak istiyorum.

 6. Eyüp dedi ki:

  Merhaba;
  1981 Tokat Niksar doğumluyum.
  Afyon kocatepe ünv.Bolvadin meslek yüksek okulu mezunuyum.Çeşitli firmalarda görevlerde bulundum. En son ayrıldığım Firma
  BİLİM İLAÇ ÜRETİM BÖLÜMÜNDE GÖREV YAPTIM. Kariyerimi uzun vadeli olarak sizler uygun görürseniz sizlerle sürdürmek istiyorum.
  Saygılarımla

 7. Elif Berşe Çetin dedi ki:

  14 Nisan 1989 İstanbul doğumluyum. İsmim Elif Berşe Çetin. Doğuş Üniversitesi İngilizce Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Okulum tarafından zorunlu stajlar kategorisinde belirtilen “Üretim Planlama” yaz dönemi stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. İngilizcem advanced yani ileri seviyedir.

 8. İlkyaz Altuğ dedi ki:

  Tekrar merhaba,

  Sanıyorum önceki mailime teknik bir sorun nedeniyle CV’m yüklenememiş; o
  nedenle tekrar gönderiyorum maili.

  Ben Bilkent Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi İlkyaz
  Altuğ. 2. sınıf sonu zorunlu üretim stajını hem ilgilendiğim bir sektörde
  olan hem de kendimi geliştirmeme imkan verebileceğini düşündüğüm
  Profilo’da yapmak istiyorum. Sektörü daha yakından tanımam için Profilo’nun benim için yararlı olduğunu düşünüyorum. Benimle iletişime geçtiğiniz takdirde CV’mi gönderebilirim.

  İlginize teşekkürler.

  İlkyaz Altuğ
  0554 576 50 25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir