Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2012

Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre geçen yıl 13.500 kişiye istihdam olanağı sağlanan sağlık bakanlığına  yeni KPSS puanı üzerinden 20 ila 25 bin arası personel alımında bulunacak. Sağlık bakanlığınca atamasını bekleyen sağlıkçıları üzen şey ise personel alımının sözleşmeli olmasıydı. Başvuruda bulunanların atamalarının KPSS de almış oldukları puanlar üzerinden yapılacağı belirtildi. İlk personel alımının yeni yılın ilk ayı olan ocak ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor.

 Ataması yapılan sözleşmeli sağlık personelleri 4-B statüsünde olacaklar. Sizlerde Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2011 ile ilgili sahip olduğunuz her türlü bilgiyi sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizlerle ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz. Bizlerde sağlık bakanlığı tarafından yapılan açıklamaları takip ederek sizlere yapılan her yeni açıklamayı iletmeye devam edeceğiz.

0 comments on “Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2012
  1. elektirik fatih dedi ki:

    merhaba ben fatih ankarada ikamet ediyorum 172 boyunda 75 kg meslek lisesi mezunuyum ehliyetim var (b) me bonaylı işletmen sertifikam var kendime uygun bir iş arıyoum en son kpss sınavından 65 puan aldım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

  2. ümmühan dedi ki:

    bende bu alanda çalışmak istiyorum

  3. ümmühan dedi ki:

    ben de bu alanda çalışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir