Senetle Kredi – Herkese Kredi Verilir

Herkese kredi kampanyasını  http://www.herkesekredi.net/ yapmaktadır. Yanlış bir yargı olmasa da bilmeniz de fayda var ki sadece bankadan kredi kullanmak zorunda değilsiniz. Banka kredisi alabilmeniz için tarafınıza iletilen tüm şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin kredi notunuz düşük ise geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartlarını zamanında ödemedi iseniz hakkınız da yasal takip başlatıldı ve icra işlemlerine tabi tutuldu iseniz maalesef kredi kullanma olasılığınız düşecektir. Bunun dışında da aylık net gelir sahibi olmalı ve gelirinize bağlı olarak da SSK gibi pirim ödemelerinizi zamanında yatırıyor olmalısınız. Bu ve benzeri sorun yaşayan kişilere şirketimiz hızlı çözüm yolu sunuyor. Senetle kredi kullanabilirsiniz.

Senetle Kredi Nedir

Senetle kredinin temel de banka kredisinden farkı bulunmamaktadır. Aynı şekilde vadelere bölerek ödeme yapma imkanınız var. İsterseniz alacağınız krediyi tek taksit ve tek senet ile, isterseniz de birden fazla senet ve taksitle ödeyebilirsiniz. Şirketimiz sizi direk olarak senet karşılığında kredi veren firma ve şirketler ile iletişime geçirmektedir. Senetle kredi kullanmak istemez ve banka kredisi arayışına girer iseniz de onun için de gerekli destekler sunulmaktadır. Kredi notunuz sorgulandıktan sonra hangi banka kredi kampanyası size uygun belirlenip başvuru yapmanız sağlanmaktadır. İlgili başvuru sonrasında da kredinizi alarak maddi gereksinimlerinizin tamamını karşılayabilirsiniz.

Senetle Kredi Şartları

Senetle kredi kullanabilmeniz için banka da söz konusu olan birçok şart yok. Kredi notunuz düşük olsa da paranızı alabilirsiniz. Tabi ki bu yargı hiçbir şart ve talep beklentileri içerisinde olmadıklarını ifade etmiyor. Sizden aldığınız paranın geri ödemelerini garanti altına almak için ipotek göstermenizi isteyebilirler. Eğer ipotek gösterecek herhangi bir malınız yok ise kefil bulmanız da yeterli olacaktır. Ödeme yapılmadığında bankalarda da geçerli olduğu gibi ipotek gösterilen malı sizden icra kanalı ile alabilirler ya da kefil gösterdiğiniz kişilerin ödemeye devam etmeleri gerekebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir