Senetle Kredi Verilir KOTA 1 Milyon TL Hemen Başvur

Banka dışında senetle kredi almak isteyenler için kabul görme şansı arttı kota 1 milyon tl ye çıktı. Yapmanız gereken http://www.kredisorgulama.org/herkese-kredi-verilir-bu-sefer-kota-1-milyon-tl  adresinden başvurunuzu yapmak..

İlanla ilgili güncellemeleri takip etmek için www.kredisorgulama.org adresine sık sık giderek arama kısmından 1 milyon tl olan sayfadaki güncellemeleri takip edebilirsiniz. 1 kaç gün içinde sonuçlanacak bu işlem için gün içinde sık sık giriş yapınız çünkü bir yoğunluk olacaktır.

Başvuru için diğer yöntem

Googleda  ” KREDİ NOTU  ” yazınız karşınıza www.kredisorgulama.org  sitesi çıkacaktır. Giriş yaptıktan sonra en altta bulunan iletişim kısmından yazabilirsiniz.

3 comments on “Senetle Kredi Verilir KOTA 1 Milyon TL Hemen Başvur
  1. viramşabu dedi ki:

    Acil 15.000 tl’ye ihtiyacım var. Takipte dosyalarım olduğu için bankalardan alamıyorum. Emekliyim ve düzenli emekli maaşım var. Ancak senet imzalayabilirim. Ayda 1000 tl ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

  2. KORAY dedi ki:

    merhaba malesef başıma gelen bazı felaketler nedeniyle bankalara olan borçlarımı ödeyemez duruma gelmek üzereyim. Ve bunun önüne geçip işsiz kalmamam adına borçlarımı bir yerde toplayıp aylık 2250 tl yi geçmeyecek şekilde ödemek koşuluyla 50.000 tl ye ihtiyacım var. Lütfen sesime kulak verin ve bana ulaşın. Borcumu kuruşuna kadar öderim.

  3. birsen dedi ki:

    esnaflık yapıyorum malum türkiye geneli ekonomi bozukluğu benide etkiledi senet karşılığı borç almak istiyorum 50.000tl acil dönerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir