Star İş Başvurusu

1999 yılında Uzanlar tarafından kurulan ve 2004 yılında TMSF tarafından el konularak kıbrıslı iş adamı Ali Özmen Sefaya satılan ve Star televizyonu ile yollarını ayıran Star Gazetesi günlük yayın yapan Ulusal bir gazetedir.

Başarılı köşe yazarları, renkli magazin sayfaları, ekonominin nabzını tutan ve günlük tüyolar veren yazıları, her takıma eşit yakınlıkta bulunan spor sayfaları ilen kurulmuş olduğu yıldan bu yana istikrar ile yoluna devam eden Star Gazetesi hedeflemiş olduğu başarılara ulaşmak için ekibinin gücüne güç katacak, ekip çalışmasına yatkın, uyumlu bay ve bayan elemanlar alacaktır. Genel Başvuru kabul eden ve herhangi bir pozisyon açığında genel başvurulardan oluşan CV havuzundan faydalanan gazete pozisyona uygun adayları mülakata davet etmektedir. Sizlerde Star Gazetesinde çalışmak isterseniz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden ilan başlığınızı, kişisel bilgi, nitelik ve becerilerinizi içeren kısa bir özgeçmiş metninize iletişim bilgilerinizi ekleyerek Star İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz.

0 comments on “Star İş Başvurusu
 1. MELİS dedi ki:

  Merhaba türkiyenin en çok satan gazatesi …ben 9 eylül üniversitesi mezunuyum bölümüm çocuk gelişimi şuan yine işletme dewamı okuyorum lisans tamamlamak için ve bir işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum

 2. metin dedi ki:

  ben ilk okul mez 1958 dogluyum gazetenizde çalışma isterim biliyorum en az lise mezunu istiyorsunuz ama ben hiç bir isten kaçmam herzaman hakkını veririm

 3. yağız güler dedi ki:

  ben işletme fakültesi mezunuyum.Askerliğimi yaptım, 12 yıldır araba kullanıyorum.(B) sınıfı ehliyetim var. Orta düzeyde ingilizce ve almanca biliyorum. Bilgisayar kullanıyorum.Office progrmlarına(word, excell, point power) hakimim.2 yıllık iş tecrübem var. Ankara da ikamet ediyorum.Seyahate engel bir durumum yok.STAR camiasının bir ferdi olmak istiyorum.

 4. hasret dedi ki:

  Merhaba Ben Hasret Sam.. 1989 doğumluyum .. trakya üniversitesi halkla İlişkiler mezunuyum .Ortapedik engelliyim. Daha önce Açılmaya çalışan bİ kanalda halkla ilişkilerde çalıştım.Gazete de veya tv de çok çalışmak istiyorum.. Umarım bana dönersiniz ve iş verirsiniz.. Şimdiden teşekkür ediyorum..

 5. gülşen can dedi ki:

  merhaba ben celal bayar üniversitesi peyzaj bölümü mezunuyum liseyi çocuk gelişimi bölümünü okudum 1 yıl öğretmenlik yaptım insanlarla içiçe olabileceğim sektörlerde çalıştım kendi marketimizin ve ayrıca ayakkabı mağazamızın işletmeciliğini yaptım insan ilişkilerim oldukça kuvvetlidir şimdiden teşekkürler

 6. Şeref dedi ki:

  İlanınıza istinaden başvurmaktayım.İktisat fakultesi kamu yönetimi mezunuyum. Herhangi bir mail adresi verirseniz size cv mi gönderebilirim.İlginize Teşekkür eder. Hayırlı çalışmalar dilerim.

 7. ÖZCAN HAKLI dedi ki:

  Merhaba, 2010 kpss ‘den 91 puan aldım. Kocaeli Ünv. Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne ara verdiğim 4 sınıftan devam edeceğim. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü öğrencisiyim.
  İlginize teşekkürler

 8. NEVRUZ GEL dedi ki:

  Merhaba,bendeniz Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde sosyoloji okumaktayım.Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi’nde Medya Ve İletişim okuyorum.Sizinle çalışmayı çok isterim.Sevgiler..

 9. duygu dedi ki:

  21 yaşındayım. ankarada yaşıyorum. kırıkkale üniversitesi keskin MYO yerel yönetimler bölümü mezunuyum. anadolu üniversitesi AÖF maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. kişisel olarak öğrenmeye ve gelişime açık, insan ilişkilerinde başarılı, grup çalışmalarında uyumlu ve gruplara önderlik edebilme özelliklerine sahibim.

 10. Merhabalar, ben profesyonel bir yazarım… Geçmişte ise bilimum basın-yayın organlarında çalıştım… Program yaptım…. Kültür/Sanat sayfası hazırladım… Gazetenize başvuru nedenim, Ya Masalcı Teyze olarak h.s.çocuklara sayfa hazırlamak ya da Dert Ortağı tarzında bir köşede yazmak ve insanların dertlerini dile getirmek… Dert Ortağı köşesi sadece aşk sorunu yaşayanlar için olmayacak…. Her tür sorunları olan insanlara yaklaşmak ve en azından onların dertlerini dinleyen birinin olduğunu onlara hissettirmektir…. Yaşam savaşı verenler,hastalıktan muzdarip olanlar,evlenmek isteyip de evlenemeyenler,vs.

  Umarım en kısa süre içinde bana geri döner ve olumlu ya da olumsuz bir yanıt verirsiniz…

  Saygılarımla
  Müzeyyen Yılmaz

 11. staj dedi ki:

  anadolu üniversitesi basım ve yayın teknolojileri okuyorum. sizin firmanızda stajlık yapmak istiyorum.ilgilerinize arz ederim.
  irtibat no:05542846327

 12. baskı makina dedi ki:

  merhaba ben 8 yıl hürrüyet gazetesinde calıştım şu an iş rıyrum makina baskı bölümünde ilginize tşk 0543.619.54.85.akif

 13. baskı makina dedi ki:

  baskı bölümümde iş arıyorum 8 yıl hürryet gazetesinde çalıitım şu an boşum 0543.619.54.85.akif tşk

 14. ÖZGE dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunuyum medya alanında kariyer sahibi olmak istiyorum,sizinle çalışmayı çok istiyorum,umarım geri dönersiniz,şimdiden teşekkür ederim.

 15. LEYLA dedi ki:

  Merhaba.öncelikle star ekibini basarılarından dolayı kutluyorum.yıllardır evımde izlediğim tek kanal star,okuduğum tek gazete yine star..tarafsız ve doğruları aktaran kanal,gazete..ben 9 yıl muhasebe ve yönetici asistanlığı yanında 5 yıl da resım seramık kurs öğretmenlıği yaptım.guzel sanatlar fak.seramik mezunuyum.serbest deneme yazıları,şiir,tasarım,dekorasyon,arastırma konularında kendıme güveniyorum.1976 doğumluyum.idealist bır yapıya sahıbım..şuan sızlerle çalışmayı hayal gıbı görsemde,içimde yınede küçük bir umut tasıyorum.koyu bır uğur dündar ve yılmaz özdil hayranıyım..sevgierimle..

 16. süleyman çetinkaya dedi ki:

  2002-2009 yılları arasında türk silahlı kuvvetlerinde uzman çavuş olarak görev yaptım sözleşmem bittiginden dolayı ayrıldım kurumunuzda özel güvenlik müdürü,amiri,şefi olarak uygun görüldügünde görev almak istiyorum bilgisayar,dakdiloğrafi,santral,telsiz, telefon, teleks semaç jeneratör srücü belgesi b+a2 özel güvenlik kimlik kartı bulunmaktadır 5446338763

 17. şoför dedi ki:

  SLM 2007 MODEL D4D CLAS TOYOTA ARACIMLA ŞOFÖR OLARAK ÇALIŞMAK İSTERİM BU YAZIMI İŞ İLANINA İSTİNADEN YAZIYORUM AYRICA 1993-96 YILLARINDA KANAL6 TELEVİZYONUNDA GÜVENLİK ŞEFİ OLARAK ÇALIŞTIM TEL:05332039806 SİZLERLE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM

 18. öner dedi ki:

  merhabalar SDÜ bilg.teknolojisi ve program. 2 yıllık mezunuyum.1988 ankara doğumluyum.vatani görevimi tamamlamış bulunmaktayım.bünyenizde çalışmam için hiçbir engel yok benim açımdan.sizlerden iş istiyorum.ilginiz için teşekküredrim.

 19. fotoğraf dedi ki:

  merhaba ben lise mezunuyum 9 yıllık digital photoshop üzerine çalışmaktayım ve gazetenizde çalışmayı çok istiyorum.

 20. sevim dedi ki:

  merhaba ben lise mezunuyum 9 yıllık digital photoshop üzerine çalışmaktayım ve gazetenizde çalışmayı çok istiyorum.

 21. matbaa dedi ki:

  slm ben matbaa meslek lisesi mezunuyum ve matbaacıyım baskı öncesi hazırlık ve ofset yardımcısı bünyenizde calısmak ıstıyorum…..

 22. muhammet ibat dedi ki:

  daha önce hiç çalışmadım ama çok azimliyim verilen her türlü görevi başarıyla yerine getireceğime inancım sonsuz star ailesine başarılar diliyorum.

 23. banu alpaslan dedi ki:

  başkent üniversitesi 2011 radyo ve tv tekniği bölümü mezunuyum şehir farketmeksizin star ailesinde çalışmak istiyorum.Azimliyim,çalışmayı seviyorum,yeniliklere açığım sakin ve uyumluyumdur.

 24. uğur dedi ki:

  merhaba star gazetsi ve star aileşine bu yeniyıl başalılarıdiyorum ben kısaça sunaları sölemek işdiyorum ben açık lise ğidiyorum ama çalışım yerler atatük havalimanı bir yıl çalışım ve kozmatik üç yıl çalışdım ve korozo matbada beş ay üretim de çalışdım ve dardokümada yedei yıl tekşitli de çalışdım ve özel pilastik de iki yıl çalışım ve ilker matbada rekkontoruyapım birbuçuk yıl çalışdım ve ben star ailesinde kadırmak işderim mam ulkungörüşeniş çalışmakişderim şişlere iyi çalışmalar.

 25. hacıkadın sevim dedi ki:

  karamanoğlu mehmet bey üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum.sizinle çalışmak istiyorum.acilen işe ihtiyacım var.

 26. serkan keskin dedi ki:

  sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla.

 27. Hanife dedi ki:

  merhaba star gazetesi.. ben muğla üniversitesi radyo televizyon teknolojisi bölümünden bu sene mezun oldum.. sizinle çalışmak çok isterim. 🙂

 28. Murat MERAN dedi ki:

  Merhabalar;

  1974 Sivas merkez doğumluyum. ilk orta lise eğitimimi Sivas’ta tamamladım. C.Ü iktisadi ve idari bilimler fakültesi 2. sınıfa kadar eğitim hayatım devam etti. Ancak ailevi nedenlerden dolayı üniversiteden mezun olamadım. Evli ve iki çocuk babasıyım. 15 senedir gönülden bağlı olduğum gazetecilik ile hayatımı idame ettiriyorum. Uzun süre çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı ve farklı görevler üstlendim. En son Türkiye’de Vakit Gazetesinde yayın yönetmeni olarak görev aldım. Ancak gazetenin isim değiştirmesi ve beklentilerimden uzaklaşması nedeniyle görevimden ayrıldım. Hali hazırda İstanbul genelinde yayın yapan yerel bir gazetenin imtiyaz sahibiyim. Bir dönemde kendi gazetemi Star Gazetesi Baskı Tesislerinde bastırdım. Uygun pozisyon bulunması durumunda Star Gazetesi ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyarım.
  Saygılarımla
  Murat Meran

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir