Suriyeli Kadınlar ( Evlenmek İsteyen – İş Arayan )

Suriyeli kadınların ülkemizdeki nüfusu gittikçe artmaktadır. Buna binaen ön yargılı davranmadan evvel Suriyeli kadınlar hakkında biraz bilgi edinmeli ve ön yargılarınızdan sıyrılmalısınız. http://www.suriyelikadinlar.com/ bu site bu konuda detaylı bilgi vermektedir. Sizlere Suriyeli kadınlar hakkında bazı önemli detaylar vermek istiyoruz.

  • Suriyeli kadınlar ülkelerindeki geleneklere halen sıkı sıkıya bağlıdırlar. Savaş bölgesinden geldikleri içinde olabildiğince bir olgunluk görebilirsiniz. Ülkemiz onlar için huzur verici bir bölgedir.
  • Her ne kadar ülkemizde birçok kişi Suriyeliler hakkında bazı önyargılar içinde bulunsalar da onların ülkemize geliş amaçları gerçekten de ülkelerinin içinde bulunduğu ortamdan kaçmak ve ailelerine, çocuklarına bir gelecek hazırlamaktır.
  • Para herkes için çok önemlidir. Lakin bulundukları durumdan dolayı onlar için daha önemlidir. Zira hiç bilmedikleri bir memlekette yaşam mücadelesi vermektedirler.
  • Suriyelilerin dini inanışları ile Türkiye’deki müslümanların dini inanışları arasında bazı farklar vardır. Bu inanışlarını sonuna kadar devam ettirirler ve bunları buradaki Türklere de anlatırlar.
  • Sıcak bir iklimden geldikleri için buna göre bir giyim tarzları vardır. Dini inanışlarından dolayı kapalı giyiniyor olsalarda fırsat bulduklarında ve alabilecek maddi durumları olduklarında ince ipekler ve vücut hatlarını belli etmeyecek ince kumaşlardan güzel giyineceklerdir.

Evlenmek İsteyen Suriyeli Kadınlar

  • Ayrıca Suriyeli kadınlar çok güzel makyaj yaparlar. Onların kültürlerine göre erkekleri memnun etmek ve eşlerine kendilerini beğendirmek bir görev gibidir. Bu nedenle güzellik konusunda birçok bilinmeyen bilgileri vardır.
  • Her ne kadar çoğu kişiye bu durum inandırıcı gelmese de her biri Türkçe öğrenmekten hoşlanırlar. Hem kendilerine ikinci bir dil kazandırdığı için hem de burayı artık kendi memleketleri olarak gördükleri için, bu bilgiler onlar için değerlidir.

Tüm bunları bir kenara bıraktığımız zaman, Suriyeli kadınlar da bir kadındır. Ve her kadın değer görmekten hoşlanacaklardır. Onlara önyargılı davranmadan evvel nasıl bir ortamdan geldiklerini bilmek ve araştırmak gerekir. Onlar da bir kadın oldukları için ilgi bekleyeceklerdir, sevgi isteyeceklerdir. Üstelik Suriye’de aile kurmak çok önemli bir kavram olduğu için evlilik bile isteyeceklerdir. Bu nedenle onlar da iyi tanınmalı ve özellikleri de bilinmelidir.

Kaynak: http://www.evlenmekisteyensuriyelikadinlar.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir