Tai – Tusaş Havacılık ve Uzay Sanayi'ye iş başvurusunda bulunun!

15 Mayıs 1984 tarihinde kurulan TUSAŞ, bugün Türkiye’de uçak, helikopter, insansız hava araçları (İHA) ve uydu gibi hava-uzay platformlarının tasarımı, geliştirilmesi, imalatı, entegrasyonu, modernizasyonu ve satış sonrası hizmetleri alanlarında bir teknoloji merkezi konumundadır.TUSAŞ faaliyetlerini Akıncı-Ankara’da bulunan 5,000 dönüm alanda yaklaşık 200,000 metrekare kapalı alandan oluşan yüksek teknoloji ürünü makine ve teçhizatla donatılmış modern tesislerinde yürütmektedir. Ayrıca, savunma-havacılık kabiliyet tabanını geliştirmek, üniversite ve belirli alanlara odaklanmış küçük-orta ölçekli teknolojik şirketler ile ortak sinerji yaratmak üzere mühendislik esaslı faaliyetlerin önemli bir bölümü ODTÜ-Teknopark alanında yürütülmektedir. TUSAŞ kalite sistemi dünyaca kabul görmüş NATO AQAP-2110, ISO-9001:2000 ve AS EN 9100 standartlarını karşılamaktadır. TUSAŞ’ta 1200’ü mühendis olmak üzere toplam 3000 kaliteli ve deneyimli personel çalışmaktadır.

TUSAŞ’ın hissedarları Türk Silahlı Kuvvetleri’ni Güçlendirme Vakfı, Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve Türk Hava Kurumu’dur.

Küresel ölçekli tasarım ve geliştirme programlarında takım oyuncusu olarak yer almaktan TUSAŞ, havacılık sektöründe lider konumundaki uluslararası kuruluşlar ile yapısal komponentlerin tasarım ve üretiminde birlikte çalışmaktadır. Sabit ve döner kanatlı askeri/ticari uçak ve uçak komponentleri üretimindeki kanıtlanmış deneyimi ile TUSAŞ, Aermacchi, AgustaWestland, Airbus, Boeing, EADS CASA, Eurocopter, Lockheed Martin, Northrop Grumman, MDHI, Sikorsky ve diğer uluslararası şirketlerin tedarik zincirinde ayrıcalıklı bir ortak konumundadır.

Kuruluşundan bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarında, Ülkemizin milli gücünü ve bunun bir alt unsuru olan askeri kapasiteyi desteleyecek teknolojik kapasiteyi geliştirmek amacını aklından çıkarmayan TUSAŞ’lılar, faaliyetlerini bu anlayış içinde öncelikle Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) hava-uzay ihtiyaçlarını özgün ve egemen sistemlerle karşılayacak kabiliyet ve ürünleri geliştirme ekseninde yürütmektedir. TUSAŞ; vizyonu ve misyonu doğrultusunda dünyadaki emsallerinden farksız son derece modern ve eksiksiz bir tesis kurarak üretim faaliyetlerine başlamış ve yüksek teknoloji ürünü F-16 Savaşan Şahinler, CN-235 Hafif Nakliye/Deniz Karakol/Gözetleme Uçakları, SF-260D Eğitim Uçakları, Cougar AS-532 Arama Kurtarma (SAR), Silahlı Arama Kurtarma (CSAR) ve Genel Maksat Helikopterleri’nin ortak üretimini başarıyla gerçekleştirmiştir. TUSAŞ, elde ettiği deneyim ve bilgi birikiminden de faydalanarak, sabit ve döner kanatlı hava platformları, insansız hava araçları ve uydu alanlarında tasarım, üretim, modernizasyon, modifikasyon ve sistem entegrasyonu yapabilecek teknolojilere sahip olma yönünde önemli mesafeler katetmiştir.

ATAK Taarruz/Taktik Keşif Helikopteri Programı’nın ana yüklenicisi olan TUSAŞ, T-129 ATAK Helikopteri’nin kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda özgünleştirilmesi, üretilmesi ve entegre lojistik desteğinin sağlanması faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Silahlı Kuvvetlerimize Egemen sistem sağlamak hedefiyle TUSAŞ, özgün tasarım geliştirme ve üretim faaliyetlerini kapsayan ve ana yükleniciliğini üstlendiği Başlangıç ve Temel Eğitim Uçağı (HÜRKUŞ) ile Türk İnsansız Hava Aracı (TİHA) Programları’nda çalışmalarına devam etmektedir.

Türk “Özgün Uydu Geliştirme Projesi”ne aktif olarak katılmakta olan TUSAŞ, Uluslararası Uydu Tedarik Projeleri’nde yerli ana alt yüklenici firma olacaktır. Bu doğrultuda, Şirket bünyesinde yeni bir Uydu Montaj ve Entegrasyon Test Tesisi inşa edilecektir.

Özgün nitelikli projeler dışında, TUSAŞ’ın faaliyetleri arasında Türkiye ve bölgedeki diğer ülkelerin envanterinde bulunan sabit ve döner kanatlı askeri ve ticari hava platformlarının modernizasyon, modifikasyon ve sistem entegrasyonu programları ile satış sonrası hizmetleri de bulunmaktadır.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın (Hv.K.K.) envanterinde bulunan C-130 nakliye uçakları ile T-38 eğitim uçaklarının aviyonik modernizasyon programlarının ana yüklenicisi olan TUSAŞ’ın faaliyetleri arasında, Black Hawk Helikopteri’nin Türk Silahlı Kuvvetleri için dijital kokpit modifikasyonu, Hv.K.K. F-16’larının elektronik harp ve yapısal tadilatları, Ürdün Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın (RJAF) envanterinde bulunan F-16’ların yapısal ve aviyonik modifikasyonları, Cougar AS-532 helikopterlerinin modifikasyon ve modernizasyonu, CN-235 platformlarının Dz.K.K. ve S.G.K.’nın Deniz Karakol/Gözetleme görevleri için modifikasyonu, ATR-72 platformlarının yine Dz.K.K. için modifikasyonu ile B737/800 uçaklarının Havadan Erken İhbar ve Kontrol Uçağı’na (HİK) dönüştürülmesindeki tüm yapısal tadilatlar ile sistem entegrasyonu bulunmaktadır.

Çeyrek asırlık deneyimi ile TUSAŞ, küresel ölçekli projelerde de yer almaktadır. Bu kapsamda Müşterek Taarruz Uçağı (JSF/F-35) ile A400M Nakliye Uçağı tasarım ve geliştirme projesine ortak statüsünde katılmaktadır.

Milli Sanayi Kuruluşu olarak Airbus Military S.L.’in hissedarı olan TUSAŞ, A400M uçağının tasarım ve geliştirme faaliyetlerine Airbus, EADS, ve FLABEL havacılık firmalarıyla birlikte katılmaktadır.

Sivil Havacılık alanındaki kabiliyetlerini de sürekli geliştiren TUSAŞ, A350XWB Yeni Nesil Yolcu Uçağı’nın “aileron*” iş paketi için Airbus’ın risk paylaşımcı ortağıdır.

Ayrıca TUSAŞ, TSK Bakım Merkezleri’nin imkan ve kabiliyetlerini kullanarak müşterilerine bakım, onarım ve revizyon hizmetleri de vermektedir.

Dünyadaki son teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek havacılık alanında öncü kuruluşlar arasında yer almaya kararlı olan TUSAŞ, ülkemize 21. yüzyılda yeni ufuklar açmayı hedeflemektedir.

0 comments on “Tai – Tusaş Havacılık ve Uzay Sanayi'ye iş başvurusunda bulunun!
 1. emre SAÇIN dedi ki:

  Merhabalar ben Cavıt Emre SAÇIN 1985 NİĞDE dogumlu lise mevzunu ama 1999 bu gunume kadar kendı atölyemiz olan torna tesvıye kaynak işleri ötölyemizde çalışmaktayım kaynak üzerine hepsi ve torna makinası kullanırım.size yazmamın sebebi davletıme daha verımlı bır seyler kazandırmak ıcındır.birlikten kuvvet dogduguna inandıgım için size bu mesajı gönderiyorum. saygılar… ULAŞIM:05424231951

 2. FİKRİYE SATILMIŞ dedi ki:

  Ben İzmir’de oturuyorum. Afyon Kocatepe Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunuyum.Şu an Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde 3.sınıfta yani AÖF de kayıtlıyım.7(yedi) yıllık iş deneyimim var. Tüm ofis ticari programlarını rahatlıkla kullanıyorum.10 parmak F klavye kullanıyorum bu da benim zamandan kazandırıyor. Ofis içi tüm işleri yapıyorum. Cariler, stoklar,çek ve senet işlemleri, bankalar,ssk ve vergi dairesi işlemlerini de yaptım.Genellikle Şirket Muhasebesinde çalıştım ama işim gereği destek olarak satış ve sekreterlik de yaptım aynı firmalarda. Şu an çalışmıyorum ve sürekli çalışabileceğim sosyal imkanları iyi olan benim verimliliğimi karşılayabilecek bir yer arıyorum. Yani çalışmalarımın karşılığını en iyi şekilde olmasını isterim. Tabi disiplinli düzenli ve her şeyde ayrıntıları bilmem gerektiğine inanırım ve kendime güveniyorum. Orta derecede ingilizce biliyorum biraz okuldan biraz da kursa gittim. Bilgi alışverişini çok severim ve paylaşmayı da … Tüm çalışanlara ve yetkililere iyi çalışmalar dilerim.

 3. Yunus Emre dedi ki:

  merhaba ankara/sıncan da ıkamet etmekteyım CNC programlama ve Autocad bılıyorum orta derecede ingilizcem var sincan orgnize sanayide 5yıldır calısıyorum askerlık sorunum yoktur .
  tel: 0539 254 49 36 şimdiden teşekürler

 4. Yusuf Sollar dedi ki:

  merhaba ankara sincanda ikamet etmekteyim ostim organizede 6 yıldır çalışmaktayım endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum elektrik tesisatçılığı ustalık belgem var teşekkür ederim

 5. özkan kaydeli dedi ki:

  ben bakım onarımcıyım oto tamiri yaparım şöförlük yaparım ne iş olsa yaparım cep tel 0535 3475365

 6. alaattin dereli dedi ki:

  ben ankara dogumlu ve ankarada ikamet ediyorum makine teknikeriyim 1988 dogumluyum askerlik sorunum yoktur. tel:05315504744 saygılarınızla arz ederim

 7. göksoy yerlikaya dedi ki:

  ankara dogumluyum .ankara etımesgutta oturuyorum. torna tesvıye meslek lısesı mezunuyum. b sınıfı ehlıyetım var. ayrıca bılgısayar işletmenlık sertıfıkam var 05438297112.bana ulaşabılecegınız numaram bılgınıze arz ederım.

 8. umut yılmaz dedi ki:

  1990 YILINDA ANKARA’NIN YENIMAHALLE ILÇESINDE DÜNYAYA GELDIM ILKÖĞRENIMIMI ABAY I.Ö.O ‘DA YAPTIM DAHA SONRA BATIKENT ENDÜSTRI MESLEK LISESI ELEKTRONIK BÖLÜMÜNE GIRDIM LISE DÖNEMIMIN SON SINIFINDA ASELSAN ‘ DA HABERLEŞME CIHAZLARI GRUBUNDA, ENTEGRE LOJISTIK DESTEK MÜDÜRLÜĞÜ SERVIS,ÜRETIM,ÇEVRE KOŞULLARI GIBI BÖLÜMLERDE STAJIMI YAPTIM 2007 YILINDA MEZUN OLDUM. 2008 YILINDA GAZI ÜNIVERSI ATATÜRK MESLEK YÜKSEK OKULU OTOMOTIV BÖLÜMÜNE GIRDIM OKULUN SON YILINDA ÜSTÜN OTOMOTIVDE STAJIMI YAPTIM OKULUMU BITIRDIM 2010 YILINDA MEZUN OLDUM. BILGISAYAR DONANIM,IŞLETIM AĞ SISTEMI,MICROSOFT OFIS PROGRAMLARI,WEB UYGULAMALARI,ÖZEL AMAÇLI PROGRAMLAR DA YETERLI BILGI VE DENEYIME SAHIBIM AYRICA B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESINE SAHIBIM ,BEKARIM ,IYI DERECEDE INGILIZCE BILIYORUM.ŞİRKETİNİZ BÜNYESİNDE SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEREK GÜVENİMİ, AKLIMI, BİLGİMİ,HIRSIMI,GÜLER YÜZÜMÜ, VE ÖZGÜVENİMİ HARMANLAYARAK KARİYERİMİN EN ÜST SEVİYESİNDE BAŞARILARA İMZA ATMAK İSTİYORUM .UFKU GENİŞ,KIVRAK ZEKALI , STRES ALTINDA ÇALIŞABİLEN İNSAN PSİKOLOJİSİNİ BİLEN EMPATİ KURAN, BEDEN DİLİNİ İYİ KULLANAN,YARATICI,DİNAMİK,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ KUVVETLİ BİR YAPIYA SAHİBİM.SİZİN ŞİRKET BÜNYENİZDE UZUN SÜRE ÇALIŞMAK VE KARİYER YAPMAK İSTİYORUM.BANA BU ŞANSI VERMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDİYORUM.

  KURUMUNUZDA DURUMUMA UYGUN BIR KADRODA ÇALIŞMAK ISTIYORUM .
  GEREĞINI SAYGILARIMLA ARZ EDERIM.

 9. umut yılmaz dedi ki:

  1990 YILINDA ANKARA’NIN YENIMAHALLE ILÇESINDE DÜNYAYA GELDIM ILKÖĞRENIMIMI ABAY I.Ö.O ‘DA YAPTIM DAHA SONRA BATIKENT ENDÜSTRI MESLEK LISESI ELEKTRONIK BÖLÜMÜNE GIRDIM LISE DÖNEMIMIN SON SINIFINDA ASELSAN ‘ DA HABERLEŞME CIHAZLARI GRUBUNDA, ENTEGRE LOJISTIK DESTEK MÜDÜRLÜĞÜ SERVIS,ÜRETIM,ÇEVRE KOŞULLARI GIBI BÖLÜMLERDE STAJIMI YAPTIM 2007 YILINDA MEZUN OLDUM. 2008 YILINDA GAZI ÜNIVERSI ATATÜRK MESLEK YÜKSEK OKULU OTOMOTIV BÖLÜMÜNE GIRDIM OKULUN SON YILINDA ÜSTÜN OTOMOTIVDE STAJIMI YAPTIM OKULUMU BITIRDIM 2010 YILINDA MEZUN OLDUM. BILGISAYAR DONANIM,IŞLETIM AĞ SISTEMI,MICROSOFT OFIS PROGRAMLARI,WEB UYGULAMALARI,ÖZEL AMAÇLI PROGRAMLAR DA YETERLI BILGI VE DENEYIME SAHIBIM AYRICA B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESINE SAHIBIM ,BEKARIM ,IYI DERECEDE INGILIZCE BILIYORUM.ŞİRKETİNİZ BÜNYESİNDE SAĞLAM ADIMLARLA İLERLEYEREK GÜVENİMİ, AKLIMI, BİLGİMİ,HIRSIMI,GÜLER YÜZÜMÜ, VE ÖZGÜVENİMİ HARMANLAYARAK KARİYERİMİN EN ÜST SEVİYESİNDE BAŞARILARA İMZA ATMAK İSTİYORUM .UFKU GENİŞ,KIVRAK ZEKALI , STRES ALTINDA ÇALIŞABİLEN İNSAN PSİKOLOJİSİNİ BİLEN EMPATİ KURAN, BEDEN DİLİNİ İYİ KULLANAN,YARATICI,DİNAMİK,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN,MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ KUVVETLİ BİR YAPIYA SAHİBİM.SİZİN ŞİRKET BÜNYENİZDE UZUN SÜRE ÇALIŞMAK VE KARİYER YAPMAK İSTİYORUM.BANA BU ŞANSI VERMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDİYORUM.

  KURUMUNUZDA DURUMUMA UYGUN BIR KADRODA ÇALIŞMAK ISTIYORUM .
  GEREĞINI SAYGILARIMLA ARZ EDERIM.

  05068109589

 10. mehmet zengin dedi ki:

  selamalar ben 1985 dogumluyum endüstri meslek lisesi motor böülümü mezunuyum torna ve motordan anlarım (e) sınıfı sürücü ehliyetm sizinle calışmayı cok isterim ararsanız cok memnun olurun SAYGILIARIMLA 543 354 23 53

 11. mehmet zengin dedi ki:

  meraba ben mehmet zengin 1985 dogumluyum endüstrü meslek lisesi motor bölümü mezunuyum torna ve motordan anlarım ve sizinle calışmak bana onur verir saygılarımla.543 354 23 53

 12. Hasan Keskin dedi ki:

  Ankara-Polatlı’da ikamet ediyorum. Polatlı EML elektrik bölümü mezunuyum. Alçak gerilim ve yüksek gerilim belgem var.E sınıfı ehliyetim var. 5,5 yıllık tecrübem var.Sizlerle çalışmak istiyorum, saygılarımla

 13. su anda ıssızım endustırı meslek lısesı torna tesvıye bolumu megzunuyum ankara polatlıda oturuyorum askerlık sorunum yok bılgısayar ve yangında can guvenlıgı belgem var daha once ors rulmanda yuvarlama yolu super fınısh operatoru olarak calıstım ehlıyetım var sınıf *b* basarıyla ayak uyduracagıma ınanıyorum tel|05424892216

 14. Bayram Ayık dedi ki:

  merhaba ben bayram ankara/sincanda ikamet ediyorum.2005 yıl E.M.L METAL BÖLÜMÜ mezunuyum.(B) sınıfı ehliyetim var sizinle calışmak istiyorum. SAYGILARIMLA
  CEP= 05432909951

 15. muhammet ali sağlam dedi ki:

  ben muhammet ali sağlam.trafo fabrıkasında boyacılık yapıyorum.nurol makına ve sanayı aş.de 14 ay çalıştım.askerı arac yapımında boyacı olarak çalıstım.sizinle calışmak istıyorum

 16. muhammet ali sağlam dedi ki:

  tel:05442773653

 17. Hasan ALAKUŞ dedi ki:

  Merhaba ben hasan alakuş 09.05.1978 Kırıkkale doğumluyum e.m.l.elektrik bölümü mezunuyum.b.sınıfı ehliyetim vardır.5 yıldır özel bir şirkette çalışmaktayım.sizinle çalışmak bana mutluluk verir.her ne iş olursa olsun yapacağıma eminim.saygılarımla.
  cep:0533 776 7110

 18. erkan küçük dedi ki:

  merhaba ben erkan küçük 16 02 1985 ankara doğumluyum.yenimahallede çiğdemtepe e.m.l ELEKTRİK bölümüa mezunuyum.{B} sınıfı ehliyetim var. askerlik ve seyahat sorunum yoktur.sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.SAYGILARIMLA

 19. erkan küçük dedi ki:

  merhaba ben erkan küçük 16 02 1985 ankara dogumluyum.ankara pursaklarda ikamet ediyorum.çigdemtepe E.M.L ELEKTRİK bölümü mezunuyum B sınıfı ehliyete sahibim.askerlik sorunum yoktur sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. SAYGILARIMLA
  cep no: 0506 857 47 72

 20. emine küçük dedi ki:

  Merhabalar ben emine küçük 05 03 1991 ankara dogumluyum. ankara pursaklarda ikamet etmekteyim.PURSAKLAR E.M.L ELEKTRİK ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ BÖLÜMÜ mezunuyum.2007/2008 yıllarında ESENBOGA havalimanı T.A.V yatırım ve yapım işletme AŞ. güvenlik sistemleri bölümünde stajımı tamamladım.evliyim sizinle çalışmayı çok isterim teşekkür ederim saygılarımla
  cep no :0506 857 47 72

 21. yilmaz dedi ki:

  iyigünler adım yılmaz gencer 6 yıllık cnc operatörüyüm şuan 5 eksenli cnc dik işleme tezgahında çalışıyorum ayrıca thinkdesing,autocad,solidworks ve unıgraphıch porogramlarını biliyorum.iş yerinizde çalışmayı çook istiyorum gereğini bilgilernize sunar iyi günler dilerim.
  saygılarla..

 22. yilmaz dedi ki:

  telefon numaram 0536 517 80 68

 23. yilmaz dedi ki:

  iyigünler adım yılmaz gencer 6 yıllık cnc operatörüyüm şuan 5 eksenli cnc dik işleme tezgahında çalışıyorum ayrıca thinkdesing,autocad,solidworks ve unıgraphıch porogramlarını biliyorum.iş yerinizde çalışmayı çook istiyorum gereğini bilgilernize sunar iyi günler dilerim.tel no: 0536 517 80 68
  saygılarla..

 24. yilmaz dedi ki:

  iyigünler adım yılmaz gencer 6 yıllık cnc operatörüyüm şuan 5 eksenli cnc dik işleme tezgahında çalışıyorum ayrıca thinkdesing,autocad,solidworks ve unıgraphıch porogramlarını biliyorum.iş yerinizde çalışmayı çook istiyorum gereğini bilgilernize sunar iyi günler dilerim.Dikmen Endüstri Meslek Lisesinden Mezunun sicanda ikamet etmekteyim tel no: 0536 517 80 68
  saygılarla..

 25. tayfun yavuz dedi ki:

  MERHABALAR… 1989 DOGUMLUYUM ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRONİK BÖLÜMÜ OKUDUM DAHA SONRA GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK BÖÜLÜMÜ MEZUNUYUM…ŞUAN İŞSİZİM..SABİT KALICI VE KENDİMİ UZMANLAŞTIRABİLECEGİM Bİ İŞ ARIYORUM SİZLE ÇALIŞMAK GERÇEKTEN ÇOK İSTİYORUM…BİLGİSAYAR PROGRAMLARI VE ELEKTRONİK ALANDA İLGİM VE BECERİM ÇOK YÜKSEK…. TEL:05448346482

 26. sabire gunes dedi ki:

  önlisans işletme mezunuyum ve şuan 3. sınıf aöf den devaam etmekteyım şirketiniz bünyenizde çalşımak istiyorum. 506 440 12 71

 27. ibarahim KARTAL dedi ki:

  merhaba 1989 doğumlu lise mezunuyum şu anda her hangi bi şirket bünyesinde çalışmıyorum elektirik ark gaz altı ve oksijen kaynak ustasıyım ankara keçiörende ikamet ediyorum ve sizin bünyenizde yer almayı gerçekten çok ama çok istiyorum…

 28. Bedrettin ATA dedi ki:

  TAİ BÜNYESİNDE ÜRETİM HATTINDA 13 YIL ÇALIŞTIM.TEKRAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM.İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER BEDRETTİN ATA

 29. serkan taşdemir dedi ki:

  selamlar 1983 fransa doğumluyum.ankarada ikamet etmekteyim.dikmen end.mesl.lisesi elektirik bölümü mezunuyum.kalfalık ve ustalik belgem bulunmaktadır.b sınıfı sürücü belgemvar.askerliğimi yapmış bulunmaktayım.tai bünyesinde çalışmak isterim. 0506 435 99 99

 30. Selçuk Dodurgalıoğlu dedi ki:

  selamlar 1983 eskişehir doğumluyum.Selçuk Üniversitesi çumra meslek yüksekokulu otomotiv mezunuyum, b sınıfı ehliyetim var, askerliğimi yapmış bulunup tai bünyesine girmek ve çalışmak isterim saygılarımla; tel:5387844228

 31. Selçuk Dodurgalıoğlu dedi ki:

  selamlar 1983 eskişehir doğumluyum.Selçuk Üniversitesi çumra meslek yüksekokulu otomotiv mezunuyum, b sınıfı ehliyetim var, askerliğimi yapmış bulunup tai bünyesine girmek ve çalışmak isterim saygılarımla; tel:5387844228

 32. yasin özcan dedi ki:

  merhaba ben yasin özcan 1981 çankırı dogumluyum ANKARADA-sincan’da oturuyorum.1997 sincan endüstrı meslek lisesi mezunuyum.torna tesviye bölümü.stajımı MKEKurumunda yaptım.ABKANT BÜKÜM GYOTİN MAKASI PLAZMA SERİ İMALAT MAK.TESVİYE VE İLERİ DÜZEYDE BİLGİSAYAR BİLİYORUM(TEKNİK SERVİS)SERTİFİKA VAR.TAİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK BENİM İÇİN BÜYÜK ŞEREF VE BİR HAYAL.NASİPSE OLUR TEŞEKKÜRLER 0545 327 57 89

 33. yağız güler dedi ki:

  işletme fakültesi mezunuyum.B sınıfı ehliyetim var,orta düzeyde almanca ve ingilizce biliyorum,Bilgisayar kullanıyorum.Office programlarına(word,excell,point power) hakimim. Eryaman da ikamet ediyorum,TAI ailesine katılmak istiyorum.Saygılarımla…tel= 0 555 837 87 66

 34. hacer sungur dedi ki:

  1.5 yıllık muhasebe deneyimim var.KTU İŞLETME mezunuyum.ayrıca kariyer yönetimi ve yöneticilik alanında eğitimim var.il olarak kocaeli tercihimdir.TAI ailesine katılmak istiyorum.KPSS LİSANS PUAN 68. tel.05443386241

 35. ahmet pilavlı dedi ki:

  1988 polatlı ankara dogumluyum polatlı endüsli meslek lisesi metal işleri mezunuyum bıransım kaynakcı olup torna fraza makinalarıda kullana biirim 05435781578

 36. ahmet dedi ki:

  merhaba 1983 doğumlu ankara sincanda oturmaktayım ortaokul mezunuyum 4 yıl boru ve pirofil imalatında çalıştım e-d sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmak istiyorum metal bölümü veya şöför olarak işe ihtiyacım var işsizim tel 0534 5451326

 37. murat dedi ki:

  merhaba 1985 yozgat doğumluyum pursaklar da oturuyorum lise mezunuyum bilgi işlem bölümü b sınıfı ehliyetim var askerliğimi yaptım şu anda yay imalat atölyesinde çalışmaktayım kpss puanım 68 sizinle çalışmak istiyorum telefon no: 0543 558 40 94

 38. fatih karaca dedi ki:

  merhaba 1983 dogumlu ankara etimesgutta oturmaktayım B sınıfı ehliyetim var.meslek lısesı metal işleri mezunuyum 4 yıldır ostım organızede calısmaktayım yaptıgım ısler gazaltı kaynagı,montaj,taslama,alüminyum dograma uretımı ve alasımlarından ıyı anlarım sizinle calışmak ıstıyorum no:0536 217 51 25

 39. ismet dedi ki:

  1984 ankara polatli dogumluyum polatli endüstri meslek lisesi motor bölümü mezunuyum stajimi hema dişli fabrikasinda yapmş bulunmaktayi torna ve fereze kulanma bilgi ve becerisine sahip olmaktaym vatani görevimi igdir/suverende de yaptm ‘b’sinifi ehliyetim var ayrica gipta a.ş ofis kirt ürünleri fabrikasinda makina oparatörü olarak 5 sene calişmş bulunmaktaym cevik ve üstün zekamdan dolayi takdir aln biriyim verilen işi aninda yerine getirebilirm ve sizinle calişmaktan gurur duycagim gibi fabrikanizda calişmak istiyorum no:0554 483 90 33

 40. kadir dedi ki:

  merhaba 1987 dogumluyum ankara polatlıda ıkamet etmekteyım.E sınıfı ehliyetım var.askerlık sorunum yoktur.düz lise mezunuyum.2 yıldır organızede calısmaktayım.şoförlukte yaparım.memurluk sınavınada gırdım sizinle calısmak ıstıyorum Bana ulasabılecegınız numara:0554 684 6040

 41. mustafa ÖZTAŞ dedi ki:

  merhaba 1988 tokat zile dogumluyum ankara da ikamet ediyorum ticaret lisesi mezunuyum askerlimi yaptım b sınıfı ehliyetim bilgisayar ve ilk yardım sertifikalarım var sizinle çalışmak istiyorum telefon;0542 505 97 18

 42. yaşar dedi ki:

  eskişehirde ikamet ediyorum.metal işleri teknisyeniyim.e-d-ehliyetim var.ömrüm boyunca göklere merakım oldu.sanırım benim için en güzel çocuklarımın rızkını kazanacağım iş bu olurdu.05386732094.

 43. fethi bayrak dedi ki:

  merhaba 1983 eskişehir doğumluyum. meslek lisesi mezunuyum
  torna tesviye cnc tecrübem var. sizinle çalışmak istiyorum telefonum 05466475449<<< ulaşabilirsiniz. tşk.

 44. seyit ışık dedi ki:

  Merhaba ,ismim Seyit Işık 1988 doğumluyum Ankara kızılcahamam da ikamet ediyorum. Gazi üniversitesi 2 yıllık Makina mezunuyum.Askerliğimi yaptım b sınıfı ehliyetim var.sizinle çalışmak istiyorum. 0555 579 79 71..

 45. emrah diktaş dedi ki:

  emrah diktaş.

  1986 sivas divriği doğumluyum ankarada yaşamaktayım. ÖĞRENİM DURUMUM .LİSE.BALGAT ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ..GAZİ ÜNÜVERSİTESİ M.Y.O ELEKTRİK teknikeri mezunuyum toyota plazada aksesuar ve elektrik teknisyenliği yapıyordum 3 yıl kadr çalıştım şirket el değiştirdiği için ayrıldık . askerliğimi yaptım şu an işsizim yaptığım işi elimden gelenin en iyisini yapmak ..sizinle canı gönülden çalışmak istiyorum ..teşekkürler

 46. emre sezer dedi ki:

  merhaba 1988 ankara dogumluyum ankara yaşiyorum ögrenim durumum incirli endüstri meslek lisesi metal işleri bölümün den mezunum stajımı mesa fabrıkasın da gördüm 1 yıl daha devam ettım askerliklıgımı yapdım sizinle çalişmak bana gurur verir teşekürler

 47. emre sezer dedi ki:

  merhaba 1988 ankara dogumluyum ankara yaşiyorum ögrenim durumum incirli endüstri meslek lisesi metal işleri bölümün den mezunum stajımı mesa fabrıkasın da gördüm 1 yıl daha devam ettım askerliklıgımı yapdım sizinle çalişmak bana gurur verir teşekürler tel 05415411269

 48. eşref.öztürk dedi ki:

  işsizim iş arıyorum ilkokul mezunuyum sizinle çalışmayı canıgönülden istiyorum iki çoçogum var 171 boyunda 70klodayım ankara körende oyuruyorum lütfen olumlu olumsuz biçevap verin teşekürler allah yardımcimız olsun şu hayat şartında teşekürler

 49. eşref.öztürk dedi ki:

  işsizim ilkokul mezunuyum 170 boyunda 70 kgdayım iki çocugum var k.ören ankarada oturuyorum asıl meslek perde ustası ama işyok sizinle çalışmayı isteri teşekürler

 50. taner-tusaş iş ilanları dedi ki:

  slm ben taner daha önce akü fabrikasında çalıştım ordan da traktöre geçtim evli ve bir kızım var onun glecegi için ve ailem için TAİde sizlerle calışmak isterim 05434076426

 51. ibrahim sapmaz dedi ki:

  selam ben ibrahim 1989 ankara doğumluyum sincan organize sanayide 6 yıldır özel bi şirkette makina modelcisi olarak çalışmaktayım meslek lisesi bilgisayar destekli endüstriyel modelleme mezunuyum bölümümü birincilikle bitirdim ayrıca autocad,solidworks proğramlarını biliyorum ve cnc operatörtüğümde var askerlik sorunum yoktur B sınıfı ehliyetim vardır ayrıca ustalık belgemde bulunmaktadır TAİ de çalışmak benim için onurdur. 05542342051

 52. EMRE ALAKIR dedi ki:

  İSMİM EMRE ALAKIR 1989 KASTAMONU DOĞUMLUYUM ÇANKIRI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRONİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM ASKERLİĞİMİ YAPTIM ASKERDEN ÖNCE ÇANKIRI ŞAN ELEKTİRİK VE ELEKTRONİK MAĞAZASINDA 3 SENELİK DENEYİMİM VAR TAİ TUSAŞ HAVACILIKDA VERİLECEK UYGUN İŞLERDE SİZLERLE BERABER ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM TEL.0.544.865 81 57

 53. ALİ BURAK BİRCAN dedi ki:

  merhaba ben ali burak bircan askerlik sorunum yok çalışma performansım çok iyidir benimle çalışmaktan cok gurur duyacaksınız.

 54. ALİ BURAK BİRCAN dedi ki:

  0544 3380332 tel no teşekkürler. tai

 55. mustafa pekmezli dedi ki:

  merhaba ben mustafa. 1976 corum dogumluyum.Meslek lisesi mezunuyum metal işleri bölümü.Yaklaşık 15 yıldır sanayide usta kaportacı olarak calışıyorum.Kalfalık.ustalık usta egitici belgelerine sahibim.2010 kpss sınavına giremediğim için kamu kurumlarında iş imkanı bulamadım.Bana uygun bir iş olursa gereginin yapılmasını arz ederim.teşekkürler TAİ

 56. erdem efe dedi ki:

  merhaba ERDEM EFE 1989 dogumlu doğma büyüme ESKİŞEHİR’liyim askerlik görevimi tamamladım eskişehir yunus emre end. meslek lisesi (dogalgaz,ısıtma)tesisat bölümü mezunuyum her türlü mekanik bakımdan anlayıp tesisat ve montaj işlerinde görev yaptım bünyenizde çalışmamı uygun görürseniz sevinirim 05073554674

 57. mustafa dedi ki:

  merhaba ısmım Mustafa 1988 dogumluyum ankara elmadagda ıkamet etmekteyım endustrı meslek elktrık bolumu 2005 mezunuyum. 2005 yılı ıtıbarı ıle metal ıslerde eksantrık,hıdrolık pres gıyotın ve apgant makınalarında calısmıs olup ılerı derecede deneyımım vardır.kendımı gelısterebılecegım her konuda yapabıldıgımın en ıyısını yapmaya calısırım.bu tur makınalar ve vb nakınalarda cok kolaylık la calısabılırım bunyenız altında calısmamı uygun gorursenız sevınırım 05415584527

 58. hasan danacı dedi ki:

  merhaba ismim hasan lise mezunuyum ankarada oturuyorum 1981 dogumluyum 15 yıldır tekstil de makinacılık yapıyorum sizinle beraber çalışmak istiyorum 0541 452 3232

 59. MESUT YETİM dedi ki:

  05362436655 tel.no teşekkür ederim.

 60. MESUT YETİM dedi ki:

  merhaba eskişehirde ikamet etmekteyim.1983 eskişehir doğumluyum.yunusemre endustri meslek lisesi torna tesviye mezunuyum.çalışma azmimle elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım.sizinle uygun görülen pozisyonda çalışmak isterim şimdiden teşekkür ederim.Tel No 05362436655

 61. emrah demiryürek dedi ki:

  merhaba ben ankarada ikamet ediyorum.1987 doğumluyum.3 sene aral ticarette çalıstım.taıdekı butun kaplama cesitlerini biliyorum artı olarak maskeleme işinide yapıyorum autocad sertıfıkam var b sınıfı ehlıyetım var sadece tek sıkıntım lise terk olması sadece taıde bır kerelık bıle olsa denemek ıstıyorum sonra karar verın tel no:05079561781

 62. remzi alkaya dedi ki:

  merhaba ben 1977 k.maraş dogumluyum e.kaynakcı sertifikam ve tornacılık belgem var 20 tercübem var şididen teşekkür ederim tel-05448544553

 63. kübra dedi ki:

  merhaba ben kübra atik 1991 ankara dogumluyum ve taide oturmaktayım acık ögretim lisesinde okuyorum bilgisayar sertifikam var sizde uygun görürseniz taide çalışmak istiyorum .ilginiz için tşk ..

  tlf:05399893298

 64. Emrah Deniz dedi ki:

  merhaba ben Ankara Polatlı’da ikamet ediyorum.1983 Ankara doğumluyum.Polatlı endustri meslek lisesi torna tesviye mezunuyum.Askerliğimi yapmış bulunmaktayım.Askerlikten önce ORS de 4 yıl calıştım.Fabrikanızda bana verilecek işte yüksek performansta katkıda bulunacağımdan emin olabilirsiniz.saygılarımla..

  cep tel:05455950185 ev tel:03126225374

 65. mustafa kumru dedi ki:

  merhaba mustafa kumru konya 1977 ankara sincanda oturuyorum kaynakcıyım gazaltı elktirik argon kaynakları yapıyorum dilerseniz sizlerle çalışmak istiyorum teşekürlerimi sunarım tlf 0541 691 31 05 0312 263 32 46

 66. mustafa kumru dedi ki:

  merhaba ben mustafa 1977 konya dogumluyum ve ankara sincanda oturuyorum 12yıldırda sincandayım zizlerle calışmak istiyorum ilgilerinize teşkür ederim çıraklık merkezi okulu mezunuyum 3yıl kurs gördüm kaynak bölümü

 67. C-160 kaporta , C-160 yakıt , C-160 hidrolik , sealant , kalite iyileştirme dedi ki:

  14.07.1971 kayseri doğumluyum.Meslek lisesinden mezun olduktan sonra 2. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Uçak Fasbat Tesislerinde 1991 – 2011 mart ayına kadar C-160 uçağı hidrolik ve yakıt sistemleri bakım onarım montaj teknisyeni , Couger helikopterleri hidrolik – yakıt sistemleri bakım onarım montaj teknisyeni olarak görev yaptım.10 mart 2011 tarihinde emekli oldum .1991 ve 2011 yılları arasında sırasıyla : oryantasyon , teknik resim , ölçme tekniği , işçi ihtisasları , C-160 kaporta , C-160 yakıt , C-160 hidrolik , sealant , kalite iyileştirme , FYGS proje iyileştirme , toplam kalite yönetimi , ISO/A@AP STANDARTLARI , T.O TEKNİK NEŞRİYAT , Couger helikopteri hidrolik sistemi, yer emniyet , Couger helikopteri yakıt sistem makinistliği , yamaha , ilk yardım ve sağlık , uçak temel motor , uçak temel yakıt , uçak temel hidrolik , uçak temel klima , uçak temel gövde kurslarını aldım .uygun bulunduğu taktirde TAI (TUSAŞ ) havacılık ve uzay sanayi ailesine katılmak istiyorum. TEL: 0532 345 43 08 – 0 542 542 98 38

 68. yasin dedi ki:

  merhaba yasin ben 16,03,1988 ankara doğumluyum mamakta ikamet etmekteyim gazi üniversitesi yüksek okul mezunuyum makina bölümü 2,5yılldır cnc panç,europe258 abkant ve montaj alanında çalışmaktayım sizinle çalışmak istiyorum.. 0544,927,98,58..

 69. celal dedi ki:

  merhaba ben celal 1989 ankara dogumluyum sincanda oturuyorum endüstri meslek lisesi mezunuyum- ustalık belgesine sahibim kendim motor tamircisiyim dizel -benzizli askerlik hizmetimi yapmıs bulunmaktayım ilgileriniz icin tesekkür ederim tlf.05545434313

 70. serdar golcuk dedi ki:

  sincan fatih end. Mes. Lisesi mezunuyum 05413811870

 71. Kezban PINARGÜLÜ dedi ki:

  Ben Kezban PINARGÜLÜ 25.05.1990 ESKİŞEHİR doğumluyum.Eskişehir anadolu ticaret meslek lisesi bilgisayar bölümü mezunuyum.Uygun görürseniz TEİ (TUSAŞ)Uçak havacılık ve uzay sanayi bünyesinde çalışmak istiyorum.Bilgilerinize saygılarımla… 0554 666 76 95

 72. makina teknolojs dedi ki:

  adım duygu ercan atatürk meslek lisesi makina teknolojisi cnc bölümünü bitirdim.1991 eskişehir doğumluyum.iş tecrübem yok.tai tusaş havacılıkta verlecek uygun işlerde çalışmak istiyorum.

 73. önlisans makine dedi ki:

  ben recep 1989 afyon dogumluyum askerlıgımı yaptım önlısans makine bölümü mezunuyum bılgısayar sertıfıkam var ankarada ikemet ediyorum tuv turk te calısıyorum uygun görürseniz sizinle çalısmak isterım 0544 595 6237

 74. mehmet yılmaz dedi ki:

  İsmım MEHMET YILMAZ 1987 ankara/kazan doğumluyum İNCİRLİ ENDÜSTRİ MESLEK VE TEKNIK LİSE’sin den 2003 senesınde mevzun oldum askerliğimi yaptım cnc/torna operatörüyüm yeterli bir tecrübeye sahıp olduğumu düsünüyorum cnc torna program yazılımını manuel olarak yapıyorum ivogsan. fersan makina calısmaktayım TAI – TUSAŞ HAVACILIK ve UZAY SANAYİ’de uygun bölümlerde calısmak ısteğimi saygılarımla arz ederım. TEL:0507 419 79 28

 75. ergün başdaş dedi ki:

  slm ben meslek lisesi torna bölümünü okudum cıraklıktan yetişme işi biliyorum firmanızda görevlendirilmek istiyorum ilginiz icin tşk 0539 615 70 82

 76. necati OKATAN dedi ki:

  ankarada ıkamet etmekteyım askerlıgımı yaptım ve bekarım ozel bı sırkette otomasyon kontrol sıstemlerı uzerınde calısmaktayım eml.lisesi elektrık mezunuyum.05455261605

 77. remzi alkaya dedi ki:

  merhaba ben remzi alkaya 1977 k.maraş dogumluyum 20 yıllık e.kaynakcısıyım kaynakcılık üzerine sertifikam bulunmakdadır ayrıca tornacılık belgem de bulunmakdadır başvurumun dikkade alınmasını ricaediyorum tel-05448544553

 78. remzi dedi ki:

  merhaba ben remzi alkaya 1977 k.maraş dogumluyum 20 yıllık e.kaynakcısıyım kaynakcılık üzerine sertifikam bulunmakdadır ayrıca tornacılık belgem de bulunmakdadır başvurumun dikkade alınmasını ricaediyorum tel-05448544553

 79. musa akbulut dedi ki:

  isimim musa.ankarada ikamet ediyorum.lise mezunuyum.askerliğimi yaptım.evliyim birde oğlum var.tig,mig ve ark kaynaklarında tecrübe sahibiyim şuan aktif olarak çalışıyorum.tabi bünyenizde çalışmak başka güzel.arz ederim…

 80. Mehmet Özçelik-Emekli Hava Astsubayım dedi ki:

  2007 yılında Akıncı Hava üssünden Emekli oldum. 14 yıl Uçak silah Teknisyenliği, 9 Yıl Bakım Analiz/Pln prg olarak çalıştım. Daha önce den de iş başvurum var. Hangi kriterlere göre eleman alıyorsunuz? Sizlerle çalışmak istiyorum. Saygılarımla.

 81. melek sarıkaya dedi ki:

  tai insan kaynakları mdl;
  ben melek sarıkaya 1987 doğumluyum,teknik meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum,ankarada yaşıyorum evli bir çocuk annesiyim,özl bir şirkette elektronik teknisyeni olarak çalışmaktayım,bölümüm alanında 6yıllık ddeneyimim var,sizinle çalışmak isteğimi saygılarımla bilgilerinize arz ederim.

 82. RECEP KIREL dedi ki:

  İSMİM RECEP KIREL 1994 POLATLI DOGUMLUYUM POLATLI ANADOLU TEKNİK LİSESİ MAKİNA TEKNELOJİSİ ALANINDA OKUYORUM ÜÇÜNCÜ SINIF ÖGRENCİSİYİM BU YIL STAJIMI TAİ UÇAK FABRİKASINDA YAPMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM…

 83. HÜSEYİN KIREL dedi ki:

  İSMİM HÜSEYİN KIREL 1994 POLATLI DOGUMLUYUM POLATLI ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ TEKNİK LİSE ÖGRENCİSİYİM MOTORLU ARAÇLAR TEKNELOJİSİ BÖLÜMÜNDE OKUYORUM BU YIL STAJIMI TAİ UÇAK FABRİKASINDA YAPMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM…

 84. iş makinaları teknikeri dedi ki:

  ismim hakan yurt myo mezunuyum.a.ü.işletme bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.hidromek a.ş de çalışmaktayım.ustalık ve usta öğreticilik belgem var.ofis proğramlarını ve sap prğ.biliyorum.daha iyi imkanlarda çalışmak istiyorum.iyi çalışmalar.tel:05365441847

 85. tesisat dedi ki:

  merhaba ben recep türkmen çekirdekten yetişme tesisatcıyim 20 yıllk deneyimim var lise tson terkim mekanik aksamlardan anlarım piratik zekam vardır çözum üretme kabiliyetim dahi tel o545 598 98 45 yozgat 1976doğumluyum evliyim sizlerle çalışmaktan gurur duyarım teşekkürler

 86. YUNUS EMRE BAĞCI dedi ki:

  merhaba ben yunus emre bağcı 1990 ankara polatlı doğumluyum. polatlı anadolu teknik lisesi cnc bölümü mezunuyum.askerden 14.05.2011 de geldim askerliğimi komando olarak yaptım üstün hizmet belgem var.sizlerle beraber çalışmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim tel 05434195878

 87. Hakan BATMAZ dedi ki:

  slm ben hakan ankara 1990 ankara dogumluyum kırıkkale meslek yuksekokulu mezunuyum ostımde utest test cıhazlarının elektronık kısmında calıstım askerlıgımı yaptm uygun işlerde sizlerle beraber calısmak istiyorum tel:05549703199 e mail:hakan_aslanlar_g_s@hotmail.com

 88. Hakan BATMAZ dedi ki:

  slm ben hakan 1990 ankara dogumluyum kırıkkale meslek yuksekokulu mezunuyum ostımde utest test cıhazlarının elektronık kısmında calıstım askerlıgımı yaptm uygun işlerde sizlerle beraber calısmak istiyorum tel:05549703199 e mail:hakan_aslanlar_g_s@hotmail.com

 89. HAKAN UTKU dedi ki:

  ismim hakan utku çiçekdağ doğumluyum şu anda ankara sincanda oturmaktayım düz lise matamatik bölümü mezunuyum uygun gördüğünüz bütün işlerde çalışırım.

 90. HAKAN UTKU dedi ki:

  tel 05077625564

 91. GANİME PEKASIL dedi ki:

  mrb.ben 1993 ankara doğumluyum m.r.u imya meslek lısesı mezunuyum bu yıl mezun oldum stajımı 8 ay sızınle yaptım.. meb’den onaylı bılgısaayar ve ingılızce sertıfıkam var..proces control , su arıtma , kımyasal işlem bölümünde yapamıcam yok sızınle tekrar calısmak ısterım..sayqıLarımla..05434342140

 92. HAKAN ŞENEL elektrikteknisyeni mezunu dedi ki:

  mrb ben hakan şenel 1985 dogumluyum ankara balgat endüstri meslek lisesinden mezun oldum askerligimi çavuş olarak şırnak silopide bitirdim tai de bana verilecek görev almak için size başvurdum sizlerle çalışmayı istiyorum saygılarını sunarım tel 05446283360

 93. güvenlik ve şöfür dedi ki:

  merhaba ben erol yalçın 1984 ankara doğumluyum lise mezunuyum batıkentte ikamet etmekteyim yaptıgım meslek güvenlik ve toplu taşımacılık sizlerle çalışmaktan istiyorum sayğılarımla arz ederim 05444747417

 94. yasin aksoy / kaynakçı dedi ki:

  merhaba ben yasin aksoy 1985 ankara doğumluyum demetevlerde oturmaktayım ortaokul mezunuyum kaynak işinde deneyimliyim sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla 05376336385

 95. erol yalçın dedi ki:

  merhaba ben erol yalçın 1984 ankara doğumlu lise mezunuyum batıkente ikamet etmekteyim yaptım meslek güvenlik ve toplu taşımacılık sizlerle çalışmak isterim şimdiden teşekkür ederim.tel:05444747417 ev 0312.2502367

 96. erol yalçın dedi ki:

  merhaba ben erol yalçın 1984 ankara doğumlu lise mezunuyum batıkente ikamet etmekteyim yaptığım meslek güvenlik ve toplu taşımacılık sizlerle çalışmak isterim şimdiden teşekkür ederim.tel:05444747417 ev 0312.2502367

 97. AHMET KILIÇ dedi ki:

  MERHABA 1991 DOĞUMLUYUM KIRIKKALE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MAKİNE BÖLÜMÜ/BİLGİSAYARLI MAKİNE İMALATI MEZUNUYUM 2 YILLIK MESLEK YÜKSEK OKULUNDA OKUMAKTAYIM ASKERLİĞİM TECİLLİ TAİ TUSAŞ HAVACILIKTA VERİLECEK UYGUN İŞLERDE SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA TEL:0505 920 64 84
  REFERANS:PERSONELİNİZ MAZHAR ÖZGEN

 98. ufuk akgün dedi ki:

  slm ben ankara yenimallede otuyorum 01- 01-1980 ankara dogumluyum FOTOGRAFCIYIM AYRICA FOTOGRAÇILIK VE KAMERAMANLIK BÖLÜMÜNDE OKUYORUM İYİ PHOSHOP BİLİRİM TAİ DE GÖREV ALMAK İSTİYORUM TEL: 0312 346 80 38

 99. gökhan yılmaz dedi ki:

  GÖKHAN YILMAZ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK MEZUNUYUM ANKARA SİNCANDA OTURUYORUM ELEKTRİK AYDINLATMA VEKUVETLİ AKIM DENEYİMLİYİM TL 05068580442

 100. metal işleri ve kaporta dedi ki:

  ismim ibrahim korkmaz 1976 doğumluyum abidinpaşa endüstri meslek lisesi metal işleri bölümü mezunuyum ayrıca kaporta ustasıyım ustalık belgem mevcut gazaltı kaynağı elektirik kaynağı ve oksijen kaynağı ustasıyım tai de çalışmak istiyorum

 101. metal işleri ve kaporta dedi ki:

  ismim ibrahim korkmaz 1976 doğumluyum ankara etimesgut ta oturuyorum 1995 abidinpaşa endüstri meslek lisesi metal işleri bölümü mezunuyum ayrıca 20 yıllık kaporta ustasıyım ustalık belgem vardır gazaltı kaynağı elektrik kaynağı oksijen kaynağı ustasıyım tai de çalışmak istiyorum 0545 583 25 66

 102. OĞUZHAN SUBAŞI dedi ki:

  1989 mucur doğumluyum nevşehir üniversitesi endüstriyel elektronik mezunuyum.tel 5079370669

 103. erdem turgut dedi ki:

  1987 elektronik mezunuyum.ankaralıyım.elektrik elektronik işşlemlerle ve telefon santral kurulumuyla,bilgisayar sistmleriyle,elektronik güvenlik sistemleri kurulumu,bina diyafon sistemleriyle ugraşmaktayım.uydu sstemleri,otomatik kapı yapımıylada oldukça fazla bilgiye sahibim.ofis programları konusunda ve auotocad proteus(aresisis)board maker çizim programlarındada kendime güvenim tamdır.elektrik ve elektronik keşifler çıkarabilirim.bana verilecek işleri en iyi şekilde yapacagım konusunda hiç kuşkunuz olmasın.çalışmamı gördüğünüz zaman bu konuda ne kadar haklı olduğumu kendinizde göreceksiniz.saygılar.05543637023-05543637024

 104. ATIF BÜTÜN dedi ki:

  1989 kırıkkale doğumluyum ankarada yaşıyorum. endüstri meslek lisesi elektirik bölümü mezunuyum ,askerliğimi yaptım. tel:5316639206

 105. ergün sarılar dedi ki:

  eskişehirde oturuyorum. askerliğimi yaptım. silahlı güvenlik belgem var.ayrıca gazaltı kaynağı kullanabiliyorum.bunun yanında argon oksijen kaynaklrınıda profesyonel olmasada kullanabiliyorum.05387699096

 106. özgen dedi ki:

  merhaba istanbul avrupa yakasında oturmaktayım. endustrı mesleklısesı makıne bölümü mezunuyum. askerlık yapıldı. 05313622888

 107. torna kaynak-satış pazarlama dedi ki:

  1975 polatlı dogumluyum polatlı end mes. lisesi metal işleri bölümü mezunuyum ortadogu rulman fabrikasında 7 yıl seri üretim tezgah işçisi olarak 3 yıl seri üretim torna tezgah ayarcısı olarak 1 yıl ar-ge teknisyen olarak toplamda 11 yıl çalıştım 2009 yılı itibari ile ekonomik kriz sebebi ile işten çıkarıldım evli iki çocuk sahibiyim sizinle çalışmak istiyorum 0554 4965969 ismet yüksel

 108. nuray dedi ki:

  Nuray sargın 33 yaşındayım Ankarada ikamet ediyorum işletme mezunuyum bana uygun alanlarınızda çalışmak istiyorum..saygılarımla ilgililere duyurulur…

 109. makina teknisyen dedi ki:

  1987 doğumluyum. istnabul anadolu yakasında yaşıyorum. askerliğimi yaptım. sakarya ünv. 2 yıllık makina bölümü mezunuyum. 05385175143

 110. makina teknisyen dedi ki:

  1987 doğumluyum. sakarya meslek yüksek okulu makina bölümü mezunuyum. lisedede makina bölümü okudum teknik lise. askerliğimi yaptım. askerden yeni geldiğim için şuan iş aramaktayım. 05385175143

 111. TAMER ÇALIŞKAN dedi ki:

  1986 kayseri doğumluyum Ankarada yaşıyorum.torna tesviye bölümü lise ve gazi unıversitesinde makina bolumundeyım.askerligimi tamamladım.SİZİLE ÇALISMAK VE VERILEN GOREVI EN IYI UYGUN ŞEKILDE YERINE GETIRMEK ISTERIM,saygılar.0506 890 54 71

 112. kaynakcı dedi ki:

  ben karapürcek altındagda oturuyorum faruk saglamer endüstri meslek lisesi mezunuyum 11 yıldır kaynak işiyle ugraşıyorum sizinle calısmak istıyorum saygılarımla iletişim için tel ararsanız sevinirim tel 1 05327320234veya 05303245549

 113. kaynakcı dedi ki:

  mrh ben faruk saglamer 1982 dogumluyum endüstri mes lis mez 11yıldır kaynak işi yapıyorum sizle calışmak istıyorum ilgilenirseniz tel 0532 732 02 34veya 05303245549altındagda oturuyorum saygılarımla

 114. ilker dedi ki:

  1971 Almanya doğumluyum

  Turizm alanındaki birikim ve iş geliştirme becerilerini bir Turizm acentası şirketinde operasyon üst düzey konumunda değerlendirmek.

  EĞİTİM
  1986 – 1989 : Fatih Erkek Lisesi

  1979 – 1984 : Grund und Hauptschuhle Wertheim/Almanya

  DENEYİM VE BECERİLER
  • Turizm sektörüne yönelik acentelerde rezervasyon yönetimi,
  • Özel yerli veya yabancı turist gruplarının transferleri ve şehiriçi-şehirdışı rehberlik hizmetleri,
  • Yabancı turist gruplarının şehiriçi tur satışlarının organizasyonu ve Anadolu turlarına yönlendirilmesi,
  • Sosyal ve kültürel iletişimim yüksek seviyede olup, turist gruplarının talepleri doğrultusunda doğru alışveriş imkanları yaratılması.

 115. serkan başbozkurt dedi ki:

  merhaba ben serkan başbozkurt1975 dogomluyum torna tevsiye kaynak her türlü makinenin bakım onarım işlerini yapmaktayım sizlerle calışmak istiyorum 05544129289

 116. musa emrecan dedi ki:

  mrb ben musa emrecan 1982 dogumluyum. Ankara istikler teknik ve endüstri meslek lisesi metal işleri bölümü mezunuyum.Elektrik.Gazaltı,Oksijen,Tig(argon)kaynaklarında ustayım.Ayrıca gerektiginde tornada calısabilirim ve gerekli oldugunda kaynakların bakım, tamirat,elektrikli testere,tamiratı,ve plazma kullanabilirim.TAİ de görev alıp daha iyi bir calısma ortamında ve sartlarda calısmak istiyorum.gereginin yapılmasını saygılarımla arz ederim. (05376553906)

 117. Engin Can Şahin dedi ki:

  merhaba ben endüsri meslek lisesi mezunu malatya 1993 doğumluyum sizlerle çalışmak istiyorum …

 118. MURAT AYTEKİN dedi ki:

  19.05.1975 Ankara doğumluyum. aöf kamu yönetimi mezunuyum.tjk’de 5 yıl veznedarlık yaptım.tai de çalışmayı istiyorum.bilgilerinize sunarım…tel.5348787441

 119. Mehmet GÜDER dedi ki:

  merhaba ben Mehmet GÜDER 1992 yılı doğumluyum ESKİŞEHİR Yunus Emre Endüstri Meslek lisesinden (CNC) makine mezunuyum TEİ’de staj yaptım. Tai de bana verilecek görev için size başvurdum sizlerle çalışmayı istiyorum Saygılarımı sunarım . Tel: 0531 503 35 98

 120. ALPER GÜLAÇAN dedi ki:

  ELEKTRİK FORMENİ OLARAK BEN VE EKİBİMLE SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ

 121. FERHAT dedi ki:

  merhabalar ben ferhat 21 yaşındayım işletme ön lisans mezunuyum bu yıl mezun oldum işletmenizde kendime kariyer ve meslek edinemk için herhangi bir posizyonda meslek istemekteyim saygılarımla
  05312205096

 122. emekli bankacı dedi ki:

  bankacılıktan emekli her turlu parasal vezne kasa işlerinde deneyimli halkla ilişkilerde ve servis gişe işlemlerinde servis asistanı deneyimli ve tecrubeli eleman olarak her kurumda çalışmak istiyorum. ihtiyacı olan firma ve kurumların dikkatine
  e posta bzatgun@hotmail.com
  0531 502 67 94

 123. bünyamin dedi ki:

  merhabalar ben bünyamin 22 yaşındayıdayım askerligimi yaptım bekarım meslek lisesi torna tesviye bölümü mezunuyum 2004 ten beri bu meslegin içindeyim şu an işsizim şirketinizde çalışmak istiyorum ( 0507 278 27 49 )

 124. seyhan ÇINAR dedi ki:

  selcuk unı.myo lunda okudum ve cesıtlı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım askerlık hızmetımı yaptım ve sızlerle calısmak ıstıyorum

 125. seyhan ÇINAR dedi ki:

  selcuk unıversıtesı makına meslek yuksek okulunda okudum ve cesıtlı.nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım askerlık hızmetımı yaptım ve sızlerle calısmak ıstıyorum.

 126. seyhan ÇINAR dedi ki:

  selcuk unıversıteıs myo da okudum ve cesıtlı nedenerden dolayı bırakmak zorunda kaldım.askerlık hızmetımı yaptım.1988 dogumluyum ve bunyenızde calısmak ıstıyorum.05445672184

 127. Gökhan Sönmez dedi ki:

  Merhaba ben Gökhan.33 yaşındayım.elektrik teknisyeniyim.daha önce vodafone,türktelekom,ups,ikea gibi firmaların elektrik tesisat işlerini yapan bir mühendislik firmasında çalıştım.şu an işsizim ve bünyenizde çalışmak istiyorum.
  saygılarımla

 128. Ertürk dedi ki:

  slm ben Ankara’dan ERTÜRK Türkanoğlu 187cm by 85 kl evliyim 24 yaşındayım tel no:0534 331 72 72 kolay gelsin …

 129. sedat dedi ki:

  merabalar ben sedat 30 yaşın da evli 2 çocuk babasıyım şu an geçici işlerde çalışıyorum sizinle çalışmaktan onur duyarım 536 875 02 96

 130. tamer ıncereıs dedi ki:

  gercekten calışıcak bırını arıyosanız sız bana ulasın.tel no : 05417849891 myo mezunu elektrık teknıkerı

 131. engin ucak dedi ki:

  Elektrik ve gazalti kaynagi ustasiyim uzun vadeli calismak isterim 5398297643

 132. tamer göçer dedi ki:

  mrb lise mezunuyum 26 yasımdayım silahlı özel güvenlik güvenlık sertıfkam var b sınıfı ehlıyet sahibıyım 1 yıl satış temsılcısı olarak calıstım ANKARA da ıkamet edıyorum şu anda işsizim şirketınızde calışmak istiyorum

 133. Kadir BAYNAZ dedi ki:

  ADIM KADİR BAYNAZ 03.01.1986 kayseri dogumluyum kocaelide ikamet ediyorum aöf dış ticaret okuyorum 1 sınf temel ingilizce temel bileşim sistem genel muhasebe bilgisayarlı muhasebe lks2 dış ticaret paket programı ticarte postal ttn bileşimleri bilgisayar sertifikası Q klavye de on parmak yazabiliyorum güvenlik olarak çalışıyorum iyi günler dilerim anlayışınız için şimdiden tesekkür ederim tel 0535 357 38 34- 0262 526 36 82

 134. caner şengul dedi ki:

  selam ben 15.08.1966 ankara kızılcahamam dogumluyum ortaokul mezunuyum meslegim oto elektirik jeneratörler is makınaları deneyimliyim. ustalık belgem var 25 yıldır bu iste tercübem var ayrıyeten makına ikmal bakım sevk formenligi yaptım .telefonum.05385631675.ev.03127366549.sizinle calışmak isterim.saygılar

 135. TURGUT EKŞİ dedi ki:

  1979 dogumluyum 12 yıl iş tejrübem oldu sizinle çalışmak istiyorumt tel 5363553217 sakarya

 136. serdar dedi ki:

  MYO elektrik bölümü mezunuyum 25 yasındayım askerlik hizmetimi yaptım sizinle çalışmak isterim ilginize arz ederim 0534 454 50 39

 137. gökhan şenel dedi ki:

  1988 yozgat doğumluyum ankara sincanda ikamet etmekteyim meslek lisesi torna tesfiye bölümü mezunuyum b sınıfı ehliyetim var askerliğimi rütbeli şöförü olarak yaptım elimde yazılı refansım var su anda açık hava reklamcılığıyla uğraşmaktayım evli ve bir çocuk babasıyım bana uygun göreceğiniz bir bölümde görev yapmak istiyorum ilginiz için teşekkür ederim gereğinin yapılmasını arz ederim.
  0542 608 94 88 numaradan ulaşabilirsiniz

 138. fuat gürses dedi ki:

  1972 doğumluyum torna tesviye ustasıyım düşünce ve fikir konusunda tornada imal edemeyeceğim hiç bişey yok kendi işyerim vardı çalıştığım firmalardan alacağımı alamadığımdan dolayı iflas ettim.
  iyi bi sanatkara ihtiyaç varsa ben burdayım memleketimin insanı memleketimin emrinde olmak hizmetinde olmak ister harcanmayalım beni ve benimgibileri değerlendirin saygılarımla.
  FUAT GÜRSES.0507 615 99 22.0544 544 63 75 HAYIRLI HABERLERİNİZİ BEKLERİM

 139. EŞREF ÖZTÜRK dedi ki:

  MERHABA BEN 36 YAŞINDAYIM İLKOKUL MEZUNUYUM EHLİYETİM VAR K ÖRENDE OTURUYORUM SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 140. nuh güllü dedi ki:

  merabalar ben ankara da ikamet etmekteyim silahlı güvenlik görevlisiyim bana uygun iş pozisyonu olursa sizle çalışmak istiyorum.ayrıca b sınıfı ehliyetimde var

 141. HAKAN GÖKÇE dedi ki:

  SLM BEN HAKAN
  OTOMOTİV ÖĞRETMENLİĞİ 2010 MEZUNUYUM SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM…

 142. HAKAN GÖKÇE dedi ki:

  SLM BEN HAKAN
  OTOMOTİV ÖĞRETMENLİĞİ 2010 MEZUNUYUM SİZLERLE ÇALIMAK İSTİYORUM….TELEFON:05367262562 MSN:hakan_gok_01@hotmail:com

 143. bayram dedi ki:

  meraba ben malatya meslekyuksek okulundan mezunum makıne sızınle calışmak ıstıyorum 24 yaşındayım bır pozısyonda calışmak ıstıyorum 0541 523 09 51

 144. cevdet sogurman dedi ki:

  ben cevdet sogurman elektrık kaynakcısıyım sızınle calışmak istıyom 05374187882

 145. hasan dedi ki:

  meraba sizinle alışmak istiyorum 1990lıyım askerligimi yaptım bucada oturuyorum 0534 271 26 67

 146. Çağdas TOPCU dedi ki:

  Ben izmirden dokuz eylül makine teknikerliginden mezunum sizinle çalismak istiyorum tel no: 0555 441 95 61.

 147. ATASOY ÇELİK dedi ki:

  1979 ankara ş.koçhişar doğumluyum özürlü işitme ve konuşma engelli oran % altmış lise mezunuyum burada Tusaş Havacılık ve Uzay Sanayil a.ş sizinle çalışmak görevli istiyorum tel no:05344824420 /Ev tel 03122692186 ankarateyim

 148. salih özgen dedi ki:

  1987 doğumluyum yüksekokul elektrik teknikerliği mezunuyum kırıkkalede yaşıyorum 12 yıldır elektrik üzerine kendi iş yerimizde hala çalışmaktayım sizinle çalışmaktan kıvanç duyarım. (salih özgen)

 149. korkmaz uğurlu dedi ki:

  1979 doğumluyum lise mezunuyum özürlü raparum var beko loder ve forklif ehliyetim var

  tel 05308845506

 150. cevdet dedi ki:

  merhaba ben önlisans elektrik mezunuyum.özel bir içecek fabrikasında elektrik ustasıyım,sizinle çalışmaktan kıvanç duyarım.

 151. erhna kaçar dedi ki:

  endüstri meslek lisesi cnc bölümü mezunuyum 1990 doguluyum 2011 de okulum bitti 3 sene cnc tezgahında oparötörlük yatım askerlimi yaptim sizinle birlikte çalışmak istiyorum

 152. Ümit dedi ki:

  EnerjiSa’da calışıyorum sizinle calışmaktan memnun olurum 2005 döneminden beri Türkiye elektrik kurumundayım yüksek gerilim lisansım bulunmakta. sizinle calışmaktan mutluluk duyarım teşekkürler.

 153. caner ışıldak dedi ki:

  açıköğretim fakültesi iktisat mezunuyum 32 yaşındayım şuanda çalışmıyorum

 154. ASLI ÖZİRGİ dedi ki:

  MRB MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM. 4 YIL GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİNDE ÇALIŞTIM. FİRMANIZDA UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ BÖLÜMDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. VERİLEN İŞİ EN İYİ UZUN YILLAR YAPABİLECEĞİME İNANIYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir