TEDAŞ iş başvurusu

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş., KPSS sınav sonuçlarına göre eleman alımı yapmaktadır. KPSS’dan belli puan türünde 60 puan ve üzeri alan adaylar başvurabilmektedir. Başvuru yapan adaylar arasından tecrübelerine, eğitimlerine, yabancı dil gibi kriterlere göre öncelikli olmak üzere seçilip liste açıklanacaktır.
Kurum sınavına tabii tutulan adaylar arasından nihai kişiler belirlenecek olup kendilerine pozisyon ve kurumları belirlenerek iş imkanı sunulacaktır. TEDAŞ memur ve sözleşmeli olarak eleman alımları yapmakta, alım durumlarını ve başvuru tarih ve şartlarını belirleyerek duyurmaktadır.
Elektrik mühendisleri ve teknikerlerine ek olarak avukatlık gibi pozisyonlardada alım yapan TEDAŞ’ta görev almak isteyen kişilerin resmi web sitesi aracılığıyla yaptığı duyuruların takip edilmesi gerekmektedir.
Zaman içerisinde abone sayısı ve hizmet alanı artan ve personel sayısı ihtiyacı doğacak olan TEDAŞ kurumunda yer almak istiyorsanız, duyurularımızı ve www.tedas.gov.tr adresini takip edebilirsiniz.

0 comments on “TEDAŞ iş başvurusu
  1. kadir BAYNAZ dedi ki:

    ADIM KADİR BAYNAZ 03.01.1986 kayseri dogumluyum aöf dış ticaret okuyorum 1 sınf temel ingilizce temel bileşim sistem genel muhasebe bilgisayarlı muhasebe lks2 dış ticaret paket programı ticarte postal ttn bileşimleri bilgisayar sertifikası Q klavye de on parmak yazabiliyorum güvenlik olarak çalışıyorum iyi günler dilerim anlayışınız için şimdiden tesekkür ederim

  2. barış dedi ki:

    slm öncelikle iyi çalışmalar diliyorum istanbul avcılarda oturuyorum 75 kiloda boy 180 özel güvenlik olarak thy’de silahlı olarak görev yapmaktayım bünyenize girmek bana dahada gurur verir e sınıfı ehliyetim var ve kpss sınavına da girdim cvp bekliyorum iyi çalışmalar.

  3. rıdvan dedi ki:

    slm öncelikle iyi çalışmalar diliyorum HAKKARİ.de oturuyorum 71 kiloda boy 1.75 hakkari,yım yüksek okul mezunu tekniker

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir