Turkcell / Engelli Personel

Turkcell 1994 yılından bu yana hizmet verdiği çağrı merkezinin İstanbul lokasyonunda görevlendirilecek personel alımında bulunacağını duyurdu. Çalışma koşullarının uygun olmasından dolayı pozisyon sadece engelli vatandaşlarımızın iş başvurularına açık bulunuyor.

Ülkemizin en büyük GSM operatörünün çağrı merkezinde çalışmak isteyen kişilerde firma tarafından aranılan genel nitelikler arasında ilk sırada İşkur’a kayıtlı olmak ve en az % 40 oranında özrü bulunmak yer alıyor. Ayrıca başvuruda bulunmak isteyen adayların temel bilgisayar kullanma bilgisine sahip olmaları, klavyelerinin hızlı olması, asgari lise mezunu tercihen ön lisans yada lisans mezunu olmaları ve Ms Office programlarına hakim olmaları yer almaktadır. İş başvurusunda bulunan adaylar arasında iş deneyimine sahip olan adaylara öncelik tanınacaktır.

 İş başvurusunda bulunan kişilerin mutlaka iş başvurularına özürlerinin derecesini ve engellerini belirtemeleri gerekiyor. Ayrıca sadece İstanbul bölgesi için iş başvurusu kabul ediliyor.

0 comments on “Turkcell / Engelli Personel
  1. yüksel gültekin dedi ki:

    engelliyim iş istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir