Tüvasaş işçi Alımı 2016

İş arayan kişilere belki de bir fırsat olacak ilanlar verilmeye devam ediyor. Türkiye vagon sanayi TÜVASAŞ tarafından yayınlanan personel alım ilanı ile lise mezunu 27 daimi işçi alımı yapacağını duyurmuştu.

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş Genel Müdürlüğü TÜVASAŞ tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanı ile sürekli işçi pozisyonunda toplam da 27 kişi alınacağını duyurdu. İşçi alımları ortaöğretim yani lise düzeyinde olmakta ve bu kişiler arasından seçilmektedir.

TÜVASAŞ daimi işçi alımı KPSS sonuçlarına göre kişileri yerleştirmeyi planlamaktadır. KPSS sınavına girerek en az 60 puan alan kişilerin başvurması gerekmektedir. Başvurular Sakarya İŞKUR yada İŞKUR internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜVASAŞ daimi işçi alımı için adayların başvuruları incelenerek kişilerin olumlu sonuçlar alması halinde sonuçlanan adaylar sözlü sınav ile bir geçitten daha geçecektirler. Sözlü sınav TÜVASAŞ tarafından yapılarak sonuçlar TÜVASAŞ tarafından açıklanacaktır. TÜVASAŞ sürekli işçi alımı için belirlenen başvuru tarihi 28 Aralık 2015 tarihinde başlayarak ilan metnine göre son başvuru tarihi 13 Ocak 2016 olarak belirtilmiştir.

One comment on “Tüvasaş işçi Alımı 2016
  1. Mehmet çelik dedi ki:

    Merhaba Sn işveren sizden iş istiyorum saygılarımla arz ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir