Ücretsiz Kredi Notunuzu Öğrenin BEDAVAYA

Bankalar siz kredi çekerken kredi verip vermeyeceklerini kredi puanınıza bakarak söylerler. www.kredivar.net ile siz de ücretsiz olarak bu bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bunların dışında borçlarınız sebebi ile puanınız düşük ise kredi kartı borçlarınız dışında gecikmiş faturalarınız da notunuz etkileyen faktörler içerisindedir.Mutlaka gecikmiş faturalarınızı kapatmanız gerekmektedir. Ödeyemediğiniz borçlarınızı bankalar ile görüşüp yapılandırma sürecini başlatmanız borçlarınızı ödemekte faydalı olacaktır.


Esas konu şudur ki boşu boşuna notunuzu öğrenmek için para vermeyiniz. Elbette ücretsiz olarak kredi notu öğrenmenin bir yolu var.Yapmanız gereken sadece Kredi Notu İle İlgili Bilgilendirmeler kısmından bu konuyla ilgili bilgi alarak parasız olarak not sorgulama işlemini yapabilirsiniz.Kredi notu düşük olanlar üzülmesin. Kredivar.net düşük puanlı kimseler için ücretsiz danışmanlık vermektedir. Kredi çekmenin bir yolunu bulmadıysanız güvenli bir şekilde nakit ihtiyacınıza bir çözüm bulmak için KREDİVAR.NET ile iletişime geçebilirsiniz.


Kredi notu düşük olanlar içinde kredi veren bankalar var üzülmeyiniz. Ayrıca kredi notu düşük kişiler bankalara başvuru yaparken kefil ile bu yeterli olmaz ise ev,arsa gibi değerleri yüksek mal varlıklarını ipotek ederek de kredi başvurusu yapabilirler.

Hiç yapamadınız o zaman notunuzu yükseltmeye bakın nasıl olacak peki?

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi puanı kişinin kredi alırken, kendisine çok sıkıntı çıkartabilen bir durumdur. Bankaların kredi verirken müşterilerinin sicillerini incelemeleri sonucu ortaya çıkan puana kredi puanı denilmektedir Kredi puanı kişinin geçmiş borçlarının ödemelerinin bir dökümüdür desek hiç de yanlış olmaz. Kredi puanı yeterli olan kişiler bankalardan çok aha kolay kredi alabilmektedir. Kredi puanları 1900 puana varana kadardır ve kişiler 0 ila 1900 arasında puanlandırılmaktadır. Kişilerin puanlarını öğrenmelerinin birçok yolu bulunmaktadır. Findeks bu yollardan ilki ve en çok tercih edilenidir. Kredi puanınız belirli bir grafiğe sahiptir. Bu grafik size ödemelerinizi ne sıklıkla yaptığınıza dair bir kanı oluşturmaktadır. Ödemelerini düzenli yapan vatandaşların grafiğinde çok fazla oynama olmaz.


Kredi puanı düşük olan kişiler genellikle bankalardan kredi alamamaktadırlar. Banka ödemelerini düzenli yapan ve düzenli bir gelire sahip olan vatandaşa kredi vermeyi tercih eder. Hal böyle olunca daha önce ödemelerinde problem yaşamış, buna bağlı olarak da kredi puanı düşmüş kişiler kredi puanlarını yükseltmeye çalışmaktadırlar. Bankalardan kredi alabilmek istiyorsanız belirli bir süre ödemelerinizi üzgün yapmanız şarttır. Aksi takdirde kredi puanınızda tekrar bir düşme söz konusu olmaktadır. Kredi puanı sabit kalmaz. Yapılan ödemelere göre yükselebilir ya da ödeme yapmazsanız düşebilir. Kredi almak için kredi başvurusu bulunduğunuz dönemde sahip olduğunuz kredi puanınız önemlidir. Kredi puanınızı yükselttikten sonra bankalardan kredi almak için tekrar bir başvuru yapabilirsiniz.

Kredi puanını yükseltmenin tek yolu ödemelerinizdir. Ödemeleriniz, düzenli hatta zamanından önce yapmanız puanınızda çok büyük bir artış meydana getirmektedir. 4 ay gibi bir sürede 1300 olan kredi puanınızı 750 çıkarabilir kredi almak için bir şansa sahip olabilirsiniz. Bu sebepten ötürü ödemesini yapamayacaksanız bankalardan kredi kartı kullanmanız hiç önerilmez. Kredi kartından mağdur olan onlarca kişi bulunmaktadır. Birçoğu ödemelerini yapamadıkları için kredi puanları düşmüştür. Kredi puanlarını yükseltmek için önce var olan borçlarını kapatmalı, sonra da bir süre düzenli ödeme yapmaları gerekmektedir. Borcunuz yoksa kredi kartından alışveriş yaparak, zamanından önce oluşan borcu ödemeniz de size yüksek bir puan verecektir.

bizde kredivar

Aslında her şey tamamen sizin ne kadar rahat ve ferah içinde yaşamak istediğinizle orantılı olarak vereceğiniz kararlar ile ilgili.İyi bir kredi notuna sahip olmak için sabırlı ve istekli olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir