Kategori: “Uncategorized”

Senetle Acil Kredi- Emekliler için

Bilgi ve iletişim: https://www.senetlekredi.org/ Bankaların kendilerine yüksek gelirli müşteriler aradığı bilinen bir gerçek iken en alt gelir grupları arasında yer almakta emekliler yaşadıkları her maddi sıkıntıda daha da sıkışmakta ve çözümsüz kalmaktadır. Artık emekliler nakit sıkıntısı çektiği zaman bunalmayacak ve sadece firmamıza gelerek çözüm bulacak.

Emekli misiniz? Acil ihtiyaçlarınız mı var? Borçlarınızı ödeyemiyor musunuz? Size kredi verecek bankalar bulamıyor musunuz? Üzülmeyin çünkü biz varız. Emekli dostu kredi kapsamında sizlere kısa vadeli ve uygun ödeme seçenekleri içeren kredi seçenekleri sunuyoruz. İşte kredi detaylarımız;

  • Alacağınız kredinin tutarı vade süresini ve komisyon oranını belirleyecek olup; 3 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda altı ay vade ve yüzde yedi komisyon, 10 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda on iki ay vade ve yüzde on iki komisyon, 20 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda yirmi dört ay vade ve yüzde yirmi komisyon, üst sınır olan 30 bin Türk Lirası tutarında kredi için ise yüzde yirmi beş komisyon ve otuz altı ay vade süresi tespit edilmiştir. Eğer borç taksitleri belirtilen tarihte ödenmez ise firmamız ekstra olarak faiz uygulaması yapma hakkını saklı tutulmaktadır.
  • Bizden kredi almak için gerekli olan belgeler ise; nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgemizden en birine ait üç adet nüsha, emekli maaşımızı aldığımız bankadan temin edeceğimiz maaş belgemiz ve muhtarlıktan alınacak olan ikametgah belgesidir.
  • Kredi süreci senet ile hukuki zemine oturtulacak olup, ödenecek olan tutarın tümü tek senetle sabitlenecek ve söz konusu olan bu senet ödeme süresi bittiği zaman müşterimize verilecektir.
  • Firmamız kimi zaman kredi verme sürecinde kendisine güvence olması açısından kefil talep edebilmektedir. Söz konusu bu kefilin aylık geliri ise ödenecek olan kredi taksitinden fazla olmalıdır.
  • Yine belli başlarda bir ipotek etmek üzere bir gayrimenkul talep etmekte olan firmamız bu ipoteği ödeme süresi bittiği zaman sonlandırmaktadır.

KOMİSYONLA KREDİ VERİLİR 2020

Bilgi ve başvuru:
https://www.komisyonlakredi.com/ Ev almak herkesin hayalidir fakat zorlu bir süreçtir. Hazırda nakdimiz olmasa bile hepimiz ev sahibi olmak isteriz. Özellikle çalışan kesim ev kirası ödemek yerine, kira öder gibi kredi borcunu ödeyerek ev sahibi olmak istemektedir. Bu amaçla bankalara başvurarak hayalimizdeki evi almak üzere konut kredisi çekmek isteriz ama bu aşamada bir çok güçlükle karşılaşırız. İşte firmamız bu sürecin başından sonuna kadar size her türlü desteği vererek sizi sonuca götürmektedir. Konut kredisi nasıl alınır? Nelere ihtiyaç duyulur ve eksikleriniz nedir? Kredi notunuz ve finanssal durumunuz bu iş için uygun mudur? Hepsi firmamız tarafından değerlendirilerek sizin adınıza kredi başvurusunda bulunulur. İşte bu noktada her şey tamam ama konu kredilerinde en az evin değerinin %20 si banka hesabınıza peşin olarak bulunması gerekmektedir. %20 peşinatınız yoksa ne yapacaksınız? 

Senetlekredi olarak siz hayalinizdeki eve ulaşın diye %20 lik peşinatı sizin adınıza vermekteyiz. Aramızda yapacağımız noter onaylı senet karşılıklı anlaşma ile siz bize taksitle ödeyeceksiniz.

Konut Kredisi Alma Süreci ve Çözümümüz

Bankalardan konut kredisi almak istediğinizde, eğer şartlar olması gerektiği gibi yerine getiriliyorsa rahatlıkla kredi çıkartılır. Fakat bunun için de bir bilirkişi raporu alınarak, alınan konutun tutarının hesaplanması gerekir. Ve bankalar bu tutarın tümünü karşılamamaktadır. Bankadan aldığınız kredi tutarı alacağınız evin brüt tutarının % 80’lik dilimini kapsar. Yani 100.000 liralık bir ev almak istediğinizde bankadan alacağınız nakit en fazla 80.000 liradır. Bu durumda 20.000 liraya daha ihtiyaç duyarsınız. İşte bu noktada da firmamız devreye girmektedir.

Konut kredinize destek peşinat kredisi veriyoruz

Ev almak için herhangi bir peşinatı bulunmayan müşterilerimiz için sağladığımız bu kampanya ile, ev almak artık çok daha kolay. Firmamıza gelin, almak istediğiniz ev tutarının % 20’lik dilimini sizlere peşin olarak takdim edelim. Böylece konut kredinizi tamamlayarak, kolayca ev sahibi olun.

Firmamız belirlenen tutarı sizlere senet karşılığında sağlamaktadır. Taksit sayısı da her iki kredinin toplamına bağlı tutularak belirlenmektedir. Bu nedenle her ne kadar hali hazırda iki krediniz bulunsa da, ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız açıkça gözler önüne serilmiştir. Cüzi bir miktarda komisyon tutarı ile kendi evinizin sahibi olun. Ev almak için peşinatınızı bizler tarafından sağlayın, kararlarınızı anında uygulayın. İnteraktif kredi danışmanlık  ile ev sahibi olmak, işte bu kadar basit ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bayram için Senetle Kredi

Bilgi: https://www.senetlekredi.org/ Bayram için nakit ihtiyaçlarınız için düzenlenen kampanyada 70.000 TL ye kadar senetle kredi imkanı bulunmaktadır. Kredi başvurusu için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bankaların yaptığı bayram kredisi kampanyaları genel itibariyle bayram sonrası 10 temmuz tarihinde sonlanmaktadır. Uygun faizle verilen bayram kredileri ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kredi almak için uygun bir zaman olabilir. Kefilsiz ve gelir belgesiz olarak kredi alma imkanları da sunmaktadırlar.

Bankalardan yine de kredi alamazsanız bankasız kredi imkanı olarak senetle para alabilirsiniz. Elbette bunun için yapılan başvuru da çok olduğu için bir takım kriterler dikkate alınmaktadır.

  • Kredilerin geri ödemesinin yapılacağına dair garanti ve güvence verilmesi çok önemlidir. Bankalar kredi notu, kefil ve gelir belgesine bakmaktadır. Senetle kredi işlemlerinde bu kadar rijit olunmasa da ikna edici bir yaklaşımınızın olması gerekmektedir.
  • Mümkün olduğunca ipotek, kefil, gelir belgesiz v.s bulmanız veya göstermeniz işi daha kolaylaştıracaktır.
  • Başvurunuz açık net okunabilir ve anlaşılır olması gerekmektedir. Bir çok kişinin başvurusu anlamsız karakterler ve düzgün olmayan ifadeler içerdiğinden değerlendirilmeden silinmektedir.
  • Genel durumunuzla ve kredi sicilinizle alakalı bilgi veriniz. Bankalar neden kredi vermiyor? kredi kartı borcunuz mu var? Yasal takipte misiniz? Kara listede misiniz? v.b durumlarınızla alakalı bilgi veriniz.
  • Kredi çekme amaç ve niyetinizi de yazmanız pozitif bir gösterge olarak değerlendirilmektedir. 2. arabasını almak isteyen bir kişi ile bir öğrenci veya ameliyat olacak kişi aynı tutulması beklenemez.

Senetle kredi geri ödeme hesaplama

Bilgi ve iletişim: https://www.senetlekredi.org/ Bir kredi alırken, en çok düşünmemiz gereken nokta bu kredinin geri ödenmesidir. Bankaların sizlere sunduğu kredi kampanyaları sizlere ne kadar cazip gelse de, bu bir ticaret işidir ve bankalarda öncelikli olarak kendi kârlarını düşüneceklerdir. Bu nedenle bir kredi almaya karar vermeden evvel alacağınız kredi miktarı üzerine çeşitli hesaplamalar yaparak, geri ödeme planınızı çıkartmalısınız. Bu konuda çeşitli danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Sizler bu firmalara başvuru yaptığınız zaman alacağınız krediler çeşitli bankalar açısından incelenir ve sizlere çeşit çeşit ödeme planı sunulur. Fakat tüm bunlar da bir yerde zaman kaybı olarak nitelenebilir. Zira alacağınız kredilerin hesaplaması aslında çokta zor olmadığı için, kendi kendinize de geri ödeme planı çıkartabilirsiniz.

Kredilerinizin geri ödemesi bankadan bankaya değişen bir konudur. Çünkü her bankanın sizler için uygulayacağı faiz oranı birbirinden farklıdır. Kimi banka yüksek faiz oranları sunarken kimisi de çok düşük oranlarda faiz koyarak, dengeleri değiştirebilir. Bu nedenle hangi bankanın müşterisiyseniz, o bankaya göre bir planlama ve hesaplama yapmanız gerekecektir. Birçok bankanın kendi sitesinde hesaplama araçları bulunmaktadır. Böyle bir işlem düşünüyorsanız, bu hesaplama araçlarından faydalanarak kredi ödeme planı çıkartabilirsiniz. Yine de bu ödeme planınızı aylara nasıl yansıtacağınızı bahsettiğimiz gibi kredi danışmanlık firmaları yolu ile öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için çeşitli miktarlardaki kredi tutarlarının ortalama olarak geri ödeme tutarları hakkında bilgi vereceğiz. Bu konu için sizlere 5 bin, 10 bin, 20 bin, 50 bin ve 70 bin liralık kredilerin ödeme tutarlarını örneklendireceğiz. Böylece sizler hesaplama araçlarına bile gerek duymadan alacağınız kredi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

5000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

5000 liralık kredinizi 24 ay vadede, % 1.39 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 6.133 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 255 lira olacaktır. Eğer daha yüksek bir faiz ile bu durumu incelememiz gerekirse; faiz oranının % 1.84 olduğunu varsayarsak, toplamda ödeyeceğiniz tutar 6.521 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 271 lira olacaktır.

10.000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

10000 liralık kredinizi 24 ay vadede, % 1.39 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 12.267 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 509 lira olacaktır. Bu kezde 36 ay vade ile durumun ne şekilde olacağını hesaplayalım. Eğer % 1.39 faiz oranı ve 36 ay vade süresi ile 10.000 lira kredi alırsanız, toplamda ödeyeceğiniz tutar 13.432 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 372 lira olacaktır.

20.000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

20000 liralık kredinizi 24 ay vadede, % 1.44 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 24.703 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1025 lira olacaktır. Vade süresini biraz daha arttırarak 48 ay vade ile bu krediyi alırsanız, aynı faiz oranı dahilinde toplamda ödeyeceğiniz miktar 29.691 lirayken aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 616 lira olacaktır.

50.000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

50000 liralık kredinizi 36 ay vadede % 1.33 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 66.369 lirayken, aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 1837 lira olacaktır. 50.000 lira kredi yüksek bir tutar olduğu için bir de 48 ay vade ile hesaplamamız gerekirse yine aynı faiz oranı ile toplamda ödemeniz gerekecek olan tutar 72.203 lirayken, aylık olarak ödemeniz gereken tutar 1499 lira olacaktır.

70.000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

70000 liralık kredinizi 48 ay vadede % 1.29 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 99.064 lirayken, aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 2056 lira olacaktır. En düşük faiz oranı % 1.29’dur. Bir de ortalama bir faiz oranı ile duruma bakacak olursak; % 1.45 faiz oranı ve 48 ay vade ile 70.000 lira kredi aldığınız zaman toplamda ödeyeceğiniz tutar 104.178 lirayken, aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 2.163 lira olacaktır.

Görüldüğü üzere kredilerin geri ödemesi hususunda faiz,ve vade hayati önem taşımaktadır.

Ne kadar para lazım? Senetle verilir

Bilgi iletişim: https://www.tefeci.org/ Günün her anında acil para ihtiyacı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda banklar sizlerin imdadına yetişebilir. Borçlarınızı ödemek veya birleştirmek, hacca veya umreye gitmek,ehliyet – pasaport almak için veya evlenmek için ne kadar para lazım ise bankalardan bulamayanlar bize ulaşabilirler.. Ancak bankalar ile işlem yapabilmek için de kriterleri karşılamaya yeterli ve  gerekli kredi notuna sahip olmak gerekebilir. Kredi notu bankalar için vazgeçilmez bir müşteri seçme koşulu haline gelmiştir. Durum böyle olunca da bankalar ile arayı iyi tutmak ve borçların her zaman düzenli bir şekilde ödenmesi gerekmektedir. Kredi notu düşük olan kişilerin bankalardan kredi alması bir hayli zordur. Eğer bir bankadan kredi alabilmek istiyorsanız kredi sicilinizin temiz, kredi notunuzun ise yüksek olması gerekmektedir. Bu gibi şartları taşıyamıyorsanız kredi almak sizin için bir hayal olabilir. Acil kredi ihtiyacı için ne kadar para lazım ise senetlekredivar@gmail.com Bankalardan kredi alamıyorsanız kredi kartları bu kez sizin için bir seçenek olabilir. Bilindiği gibi kredi kartlarının nakit avans özellikleri artık çok gelişmiştir. Eğer bir kredi kartınız varsa bu kart üzerinden limitleriniz dahilinde avans çekebilirsiniz. Avanslarınızı çektikten sonra ödemelerinizde dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü bankaların kredi kartlarında sizlere sağladığı nakit avansların faiz oranları ve gecikme bedelleri çok yüksek olabilir. Nakit avansın önemi de göz önünde bulundurulduğunda bankalar bu fırsatı kaçırmayacaktır. Ne kadar para lazım diyorsanız sizlere yepyeni bir para bulma yöntemi sunabiliriz. Bunlar arasında senetle veya komisyonla kredi yer alıyor. Bankalardan kredi alamayan kişilerin en çok başvurduğu yöntem olan senetle karşılığı peşin faizle borç para veren kişiler sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı anında çözebilirsiniz. İster senetle isterseniz de komisyonla kredi alabilirsiniz. Bu işlemlerde ilk olarak kredi ihtiyacınız belirlenir. Daha sonra alacağınız kredinin faiz oranları ve kaç ayda ödeneceği ile ilgili bir sözleşme yapılır. Bu sözleşme içerisindeki maddeleri dikkatli bir şekilde okuduktan sonra kredilerinizi anında alırsınız. Ödemelerinizi de aylık olarak yapabilirsiniz. Komisyonlu kredilerde de genel olarak bankalardan sizler adına kredi çekilir. Bu kredinin limitine göre sizden belirli bir miktarda komisyon alınır. Ardından kredi sizlere teslim edilir. İstediğiniz her bankadan kredi çıkartılır ve faizsiz bir şekilde kredi komisyonlarınızı ödeyerek acil nakit para sorunlarınızı karşılar ve rahat bir nefes alırsınız.

tefeci.org elden 20 bin tl nakit para

İletişim: http://www.tefeci.org/ Siz de yaşamakta olduğunuz maddi sıkıntıları aşmak amacı ile tefecilerden borç para alma niyetin de iseniz ve bu konuda da fikir ve bilgi almaya ihtiyacınız varsa yapmanız gereken tek şey bize ulaşmaktır. (daha&helliip;)

Senetle Altın Verilir

Senetle altın için senetlekredi org sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçiniz. İstanbul Mecidiye Köy deki kuyumcular üzerinden senetle altın alabilirsiniz .  Özellikle düğün telaşı içerisinde olan kişilerin akıllarına en çok takılan sorulardan birisi de alınacak altınların tutarı oldu. Öyle ki birçok kişi bu ihtiyaçlarını karşılamak için bankadan tüketici kredisi kullanmaya başladı. Fakat bildiğiniz üzere banka kredisi kullanabilmeniz için tarafınıza belirtilen şartların tamamını eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin kredi notunuz düşük ise geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartlarınızı zamanında ödemedi iseniz maalesef banka talebinize olumsuz cevap verebilir. Peki, banka kredisi kullanamayan kişiler ne yapıyor?

Senetle Altın Satan Kuyumcular


Nakit para >> Senetle Nakit Veriyoruz YENİ


 

Banka kredisi kullanamayan ve yeteri kadar nakit parası bulunmayan kişiler senetle altın almaya başladı. Senet uzun zamandır ticari hayatımızda karşımıza çıkan etmenler arasında. Kuyumcudan altınınızı alıp karşılığında senet imzalayarak belirlenen vade süresinde ödemenizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz tek taksit ve senet ile isterseniz de birden fazla senet ve taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapacağınız vade sayısı ile senet sayısının eşit olmasına gereken özeni gösterin. Her ödeme sonrasında da karşı taraftan senetinizi alabilirsiniz.

Özellikle İstanbul ili Mecidiye Köy ilçesinde bu şekilde hizmet veren kuyumcuların sayısı bir hayli fazla. Sizde giderek detaylar hakkında konuşabilir ve aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Senetle altın alımlarında banka kredisinde söz konusu olduğu gibi kredi notunuza bakılmıyor. Fakat aldığınız altınların geri ödemesini garanti altına almak için sizden kefil isteyebilirler ya da ipotek göstermeniz gerekebilir. Ödemelerinizi yapmama durumunuz da ipotek gösterdiğiniz malınız icra kanalı ile sizden alınabilir ya da kalan ödemelere kefil gösterilen kişinin devam etmesi gerekebilir.

Birçok kişinin aklında yer eden diğer soru ise senet karşılığı satılan altınlar da kuyumcuların faiz eklentisi yapıp yapmadığı oldu. Genel bir yargı da bulunmamanız yanlış yönlendirmemize neden olabilir. Direk kişiler ile görüştüğünüz de faiz eklentisi ya da komisyon bedeli hakkında gerekli bilgiler sizinle paylaşılacaktır. Sizde nasıl altın alırım, nereden para bulurum derdinden senetle altın satışları ile sıyrılabilir ve derin bir nefes alabilirsiniz.

 

Eyvah Düşüyorum Yarışma Başvurusu

Star TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerinin beğenisini kazanan EYVAH DÜŞÜYORUM yarışması çok farklı bir formatla karşımıza çıktı.

Şimdiye kadar hep farklı yarışmalar gördük.Ancak Eser Yenerler’in sunduğu bu yarışma eğer başarılı olursanız tam tamına 500.000 TL kazandırıyor.Daha önce Çok Güzel Hareketler’de gördüğümüz Eser Yenerler’in sumuyla da oldukça keyifli dakikalara sahne olan yarışmada hazır cevap olması ile de dikkatleri çekiyor.Türkiye’den önce İsrail,İspanya,Macaristan ve ABD’de yayınlanan bu yarışma hem hızlı hem de bilgili kişilerin yaışmasıyla geçiyor.Kendisini bilgili ve hızlı gören bir kişi,karşısında duran 10 kişi ile tek tek yarışıyor.Her seçtiği kişi ile hızlı hareket ederek yarışıyor ve yapılan bu düelloyu kazanmaya çalışıyor.Eğer seçtiği kişi ile yarışırken doğru ve hızlı cevap verirse o kişi bulunduğu çemberin altında bulunan kapının açılması ile aşağı düşecek. (daha&helliip;)

Yukar k