Kategori: “Uncategorized”

tefeci.org elden 20 bin tl nakit para

İletişim: http://www.tefeci.org/ Siz de yaşamakta olduğunuz maddi sıkıntıları aşmak amacı ile tefecilerden borç para alma niyetin de iseniz ve bu konuda da fikir ve bilgi almaya ihtiyacınız varsa yapmanız gereken tek şey bize ulaşmaktır. (daha&helliip;)

Senetle Altın Verilir

Senetle altın için senetlekredi org sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçiniz. İstanbul Mecidiye Köy deki kuyumcular üzerinden senetle altın alabilirsiniz .  Özellikle düğün telaşı içerisinde olan kişilerin akıllarına en çok takılan sorulardan birisi de alınacak altınların tutarı oldu. Öyle ki birçok kişi bu ihtiyaçlarını karşılamak için bankadan tüketici kredisi kullanmaya başladı. Fakat bildiğiniz üzere banka kredisi kullanabilmeniz için tarafınıza belirtilen şartların tamamını eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin kredi notunuz düşük ise geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartlarınızı zamanında ödemedi iseniz maalesef banka talebinize olumsuz cevap verebilir. Peki, banka kredisi kullanamayan kişiler ne yapıyor?

Senetle Altın Satan Kuyumcular


Nakit para >> Senetle Nakit Veriyoruz YENİ


 

Banka kredisi kullanamayan ve yeteri kadar nakit parası bulunmayan kişiler senetle altın almaya başladı. Senet uzun zamandır ticari hayatımızda karşımıza çıkan etmenler arasında. Kuyumcudan altınınızı alıp karşılığında senet imzalayarak belirlenen vade süresinde ödemenizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz tek taksit ve senet ile isterseniz de birden fazla senet ve taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yapacağınız vade sayısı ile senet sayısının eşit olmasına gereken özeni gösterin. Her ödeme sonrasında da karşı taraftan senetinizi alabilirsiniz.

Özellikle İstanbul ili Mecidiye Köy ilçesinde bu şekilde hizmet veren kuyumcuların sayısı bir hayli fazla. Sizde giderek detaylar hakkında konuşabilir ve aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Senetle altın alımlarında banka kredisinde söz konusu olduğu gibi kredi notunuza bakılmıyor. Fakat aldığınız altınların geri ödemesini garanti altına almak için sizden kefil isteyebilirler ya da ipotek göstermeniz gerekebilir. Ödemelerinizi yapmama durumunuz da ipotek gösterdiğiniz malınız icra kanalı ile sizden alınabilir ya da kalan ödemelere kefil gösterilen kişinin devam etmesi gerekebilir.

Birçok kişinin aklında yer eden diğer soru ise senet karşılığı satılan altınlar da kuyumcuların faiz eklentisi yapıp yapmadığı oldu. Genel bir yargı da bulunmamanız yanlış yönlendirmemize neden olabilir. Direk kişiler ile görüştüğünüz de faiz eklentisi ya da komisyon bedeli hakkında gerekli bilgiler sizinle paylaşılacaktır. Sizde nasıl altın alırım, nereden para bulurum derdinden senetle altın satışları ile sıyrılabilir ve derin bir nefes alabilirsiniz.

 

Eyvah Düşüyorum Yarışma Başvurusu

Star TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerinin beğenisini kazanan EYVAH DÜŞÜYORUM yarışması çok farklı bir formatla karşımıza çıktı.

Şimdiye kadar hep farklı yarışmalar gördük.Ancak Eser Yenerler’in sunduğu bu yarışma eğer başarılı olursanız tam tamına 500.000 TL kazandırıyor.Daha önce Çok Güzel Hareketler’de gördüğümüz Eser Yenerler’in sumuyla da oldukça keyifli dakikalara sahne olan yarışmada hazır cevap olması ile de dikkatleri çekiyor.Türkiye’den önce İsrail,İspanya,Macaristan ve ABD’de yayınlanan bu yarışma hem hızlı hem de bilgili kişilerin yaışmasıyla geçiyor.Kendisini bilgili ve hızlı gören bir kişi,karşısında duran 10 kişi ile tek tek yarışıyor.Her seçtiği kişi ile hızlı hareket ederek yarışıyor ve yapılan bu düelloyu kazanmaya çalışıyor.Eğer seçtiği kişi ile yarışırken doğru ve hızlı cevap verirse o kişi bulunduğu çemberin altında bulunan kapının açılması ile aşağı düşecek. (daha&helliip;)

Yukar k