Üniversite Öğrencilerine LC Waikiki'den İş İmkanı

Fransız markası olarak ülkemize geldikten sonra 1997 yılında TEMA grubu tarafından satın alınarak bir Türk markası haline getirilen LC Waikiki kaliteli ürünleri uygun fiyata satarak büyük bir başarı yakaladı. Yakalamış olduğu başarı ile artan talebe paralel olarak mağaza sayısını her geçen gün biraz daha artıran LC Waikiki insan kaynakları siteleri üzerinden iş ilanı yayınlayarak eleman alımında bulunuyor. Yapılan başvuruların ön değerlendirmelerinin ardından nitelikleri uyan adaylara iletişim adresleri üzerinden mülakat daveti yollanıyor. Mülakatta başarılı olan adayların işe alımı gerçekleştiriliyor.

LC Waikiki Türkiye geneli için satış danışmanı pozisyonu için genel iş başvurularını kabul ediyor. Başvuruda bulunmak isteyen adayların üniversite öğrencisi olması gerekiyor. İş başvurusu sadece part time yada full time çalışmak isteyen üniversite öğrencilerine açık bulunuyor. Başvurularınıza yarı zamanlı çalışmak istiyorsanız çalışabileceğiniz saatleri ve günleri yazmanız gerekiyor.

0 comments on “Üniversite Öğrencilerine LC Waikiki'den İş İmkanı
 1. işletme salih tümen dedi ki:

  Lc waikikide çalışmak istiyorum

 2. kasiyer dedi ki:

  mrb ilaninizi gördüm ve ihtiyacim oldugu için başvuruyorum.kasiyerlik deneyimim var kabulederseniz çok sevinirim

 3. satış danışmanı dedi ki:

  merhabalar. izmir den başvuru yapıyorum.satış danışmanlığı ve genel mağaza yönetiminde uzun yıllr tecrübem var .iki yıllık yüksek okul mezunuyum. mağazanızda ihtiyaç duyulan v.s reyonda çalışmak isterim. tüm çalışanlara kolay gelsin. saygılarımla…05363976399 05312904848

 4. şahin dedi ki:

  Ozur dilerim numarami eklemeyi unuttum tlf 05446606188

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir