Vakıfbank insan kaynakları

Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank 2012 yılı için personel alımlarında bulunacağını duyurdu. Vakıfbank insan kaynakları personel alımlarında memur, uzman ve mali analist yardımcısı ile müfettiş yardımcısı pozisyonlarında alımlarda bulunmaktadır. 

Bu pozisyonlar için Vakıfbank iş başvurusunda bulunmak için banka tarafından açılan sınavların duyurularını takip etmeniz gerekmektedir. Sınav ilanlarında aranılan niteliklere sahip olan adayların yapmış oldukları iş başvuruları değerlendirmeye alınmakta olup yeterli bulunan adayların sınava katılımları sağlanmaktadır. Sınavda başarılı olan adayların işe yerleştirmeleri gerçekleştirilirken yeni işe giren tüm personele pozisyon ayrımı yapılmaksızın adaptasyon yöntemi için kısa bir eğitim programı uygulanmaktadır.

Vakıfbank çalışanları almış oldukları ücretlerine ek olarak yılda 4 kere ikramiye, altı aylık periyodlar halinde belirlenen performansa bağlı prim ve yabancı dil tazminatı gibi pek çok yan hak sunulmaktadır. Bunun yanı sıra banka çalışanlarına özel çok uygun faiz oranlarına sahip kredi paketleri sunulmaktadır.

0 comments on “Vakıfbank insan kaynakları
  1. endüstriyel otomasyon teknikeriyim ve işletme 3.sınıf ögrencisiyim iş arıyorum dedi ki:

    iş arıyorum lütfen yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir