Vakko / Satış Danışmanı

Türkiyenin en büyük marka değerlerinden biri olan Vakko mağazalarında satış danışmanı olarak görevlendirilmek üzere personel alımında bulunacağını duyurdu. Marka hazır giyim denilince akla ilk gelenlerden biri olan Vakko’nun mağazacılık sektöründe size yepyeni bir kariyer yapma imkanı sunduğu iş başvurusu için yorum bölümünden faydalanabilirsiniz. 

İş başvurusunda bulunarak Vakko mağazalarında satış danışmanı olarak görev almak isteyen kişilerde aranılan genel nitelikler arasında eğitim durumunun en az lise mezuniyeti olması, mağazacılık sektöründe benzer pozisyonlarda görev alarak iş deneyimi elde etmiş olmaları, mağazacılık sektörünün ağır çalışma koşullarını bilen ve mesai saatlerine uyum sağlayabilmeleri, bu sektörde kendisi için ileriye dönük kariyer planlamasında bulunmaları, düzgün bir diksiyona sahip olmaları, müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilmeleri yer almaktadır.

Bu niteliklere sahip kişilerin yapmış oldukları iş başvuruları pozisyon açığı bulunan mağazalar için değerlendirilecektir.

0 comments on “Vakko / Satış Danışmanı
  1. GÜLDEN GİRAY dedi ki:

    VAKKODA PART TIME ÇALIŞMAK İSTİYORUM 05321777175

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir