Yapı Kredi Direkt Satış Yetkilileri Arıyor

Yapı Kredi Direkt Satış Yetkilileri Arıyor. Direkt satış yetkili olmak isteyen kişilerin Adana, Ankara, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Antalya, Bursa, Samsun yada İzmir illerinde ikamet etmeleri gerekiyor. Adaylar da aranılan ortak nitelikler arasında 4 yıllık lisans yada 2 yıllık ön lisans mezunu olmaları veya da devam zorunluluklarını bulunmadığı bir lisans programında son sınıf öğrencisi olmaları, Yapı ve Kredi bankasının ilgili bölümlerinde satış alanında bir kariyer elde etmek istemeleri ve bu alanda uzun yıllar çalışmaya istekli olmaları,  bu konuda ihtiyaç duydukları eğitimi Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde almaya istekli olmaları, 28 yaşını aşmamış olmaları, ofis dışarısında çalışmaya istekli olmaları ve seyahat engellerinin bulunmaması yer alıyor.

Ayrıca başvuruda bulunmak isteyen erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları yada en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları şartı bulunuyor.

0 comments on “Yapı Kredi Direkt Satış Yetkilileri Arıyor
 1. gonca ökdem dedi ki:

  merhaba ben 2yıllık elektronik haberleşme myo mezunuyum bu yıl mezun oldum şuandada spk belgesi almak için hazırlanıyorum daha önce trt telekom gıbı kurumlarda staj yaptım 22 yaşındayım benımle çalışmak isderseniz sevinirim

 2. gülşen dedi ki:

  merhaba.2 yıllık turizm ve otel işletmeciliği mezunuyum.bankacılık sertifikam var.89 duğumluyum.iyi bir meslek başlangıcı yapmak için sizlerle calışmak isterim.saygılarımla.

 3. işletme salih tümen dedi ki:

  MERHABA 4 YILLIK İŞLETME MEZUNUYUM .BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR .88 DOĞUMLUYUM ASKERLİĞİMİ YAPTIM SİZİNLE HARİKA BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İŞSTİYORUM…TEŞEKKÜRLER..

 4. serkan dedi ki:

  mrb önlisans mezunuyum çok iyi bilgisayar kullanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir