Yılbaşı için senetle kredi imkanı

Yılbaşı özel 36 ay vadeli https://www.senetlekrediiletisim.com/ senetle kredi için adresinden bakınız. Senetle kredi kullanabilmeniz için banka da söz konusu olan birçok şart yok. Kredi notunuz düşük olsa da paranızı alabilirsiniz. Tabi ki bu yargı hiçbir şart ve talep beklentileri içerisinde olmadıklarını ifade etmiyor.

Sizden aldığınız paranın geri ödemelerini garanti altına almak için ipotek göstermenizi isteyebilirler. Eğer ipotek gösterecek herhangi bir malınız yok ise kefil bulmanız da yeterli olacaktır. Ödeme yapılmadığında bankalarda da geçerli olduğu gibi ipotek gösterilen malı sizden icra kanalı ile alabilirler ya da kefil gösterdiğiniz kişilerin ödemeye devam etmeleri gerekebilir.

Senetle kredinin temel de banka kredisinden farkı bulunmamaktadır. Aynı şekilde vadelere bölerek ödeme yapma imkanınız var. İsterseniz alacağınız krediyi tek taksit ve tek senet ile, isterseniz de birden fazla senet ve taksitle ödeyebilirsiniz.

One comment on “Yılbaşı için senetle kredi imkanı
  1. filiz kılıç dedi ki:

    80,000 TL krediye ihtiyacım var. kredi kartlarımı ve bankaya olan kredimi kapatıp tek bir yere ödeme yapmak istiyorum ancak aylık sadece 1,500 civarı ödeme yapabilirim. evimi ipotek etmek istememe rağmen kredi çekemedim. bilgi alabilirsem çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir