ADANAda ELEMAN ARAYANLAR

Adana Eleman Arayanlar , aradığınız tüm özelliklere sahip elamanı sayfamızdan hızlı ve ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Yapmanız gererek tek şey aşağıda bulunan yorum kısmından firma yada şahıs bilgilerinizi girmek ve iş arayan kişilerin sizinle temasa geçebilerceği numaralarınızı veya mail adresinizi bırakmak.

Lütfen bırakmış olduğunuz iletişim bilgilerinizin ve mail adresinizin doğruluğundan emin olunuz.

Bırakmış olduğunuz ilanın bilgi,içerik ve doğruluğunın sorumluluğu size aittir. Bu içeriklere ait eleman-arayanlar.net sorumluluk kabul etmez.

Adana Eleman Arayanlar -Temizlik Görevlisi

Adana ilçesinde bulundan Neşe Kız Yırdumuza tercihen daha öncede temizlik sektöründe aktif olarak görev almış, bu işte bilgi ve deneyime sahip, eli çobuk ve pratik olan, 25-40 Yaşları arasında, kesinlikle sigara içmeyen, aktif ve yoğun çalışma tempomuza  ayak uydurabilecek,güler yüzle çalışmayı kendisine ilke edinmiş  BAYAN Temizlik- kat görevlisi elemanı aranıyor

İletişim adresimiz: 0322 227 55 55

İlgili Kişi : Neşe Televi

 

Bayan Muhasebe Personeli

 

Mükelleflerimize hizmet vermiş olduğumuz Muhasebe büromuzda çalışmak üzere BAYAN muhasebe personelleri alınacaktır. İlanımıza başvuruda bulunacak adaylarda aradığımız özellikler; özellikle ETA muhasebe programına hakim ve diğer muhasebe paket programları hakkında bilgi ve deneyime sahip,  resmi muhasebede kayıt tutulması ile ilgili bilgisi olan ve resmi muhasebe kayıdı yapabilecek donanıma sahip büromuzda çalışabilecek bayan personeller alınacaktır.

Hüseyin Demircioğlu Muhasebe Bürosu

Telefon numaralarımız: 0322 363 26 27

İlgili Kişi :Hüseyin Demircioğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir