Ak Sigorta İş Başvurusu

Ak Sigorta 1960 tarihinde kurulmuş olup Sabancı Holding bünyesinde yer almaktadır. Ak sigorta hayat dışı sigorta sektöründe faaliyet göstermekte olan özel bir sigorta şirketidir. Sigorta şirketi denilince akla ilk gelen şirketlerden biri olan Ak Sigortayı cazip kılan bir çok  faktör vardır. Bunlardan bazıları Sabancı Holdingin kuruluşu olması, türkiye geneline yayılan acentaları sayesinde kolay ulaşılır olması, Akbank şubelerinden de gereken işlemlerin yapılabilmesi sayılabilir. Eleman alımlarında nitelikli elemanları tercih eden Ak Sigorta sektörde 583 çalışan, 1.145 uzman acentesi, 30 broker, 868 Akbank Şubesi ve 4500 anlaşmalı kurum ağı ile birlikte sektörde görev almak isteyen yeni eleman arayışındadır.

 Sizlerde geleceği her daim güvence altında olan sigorta sektöründe kariyer yapmayı hedefliyor ve bunu büyük bir firmada gerçekleştirmek istiyorsanız Ak Sigorta İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Şu an için Genel İş Başvruları kabul edilmekte ve oluşacak açık pozisyonlar için öncelikli olarak değerlendirilecektir. Ak Sigorta İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterlidir.

0 comments on “Ak Sigorta İş Başvurusu
 1. Emine dedi ki:

  Mrblar myo mezunuyum bilgisayar işletmenliği sertifikam var sizinle çalışmak istiyorum…545 474 99 25

 2. duygu dedi ki:

  21 yaşındayım. ankarada yaşıyorum. kırıkkale üniversitesi keskin meslek yüksek okulu yerel ynetimler bölümü mezunuyum. anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. kişisel olarak gelişime ve öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, grup çalışmalarında uyumlu ve gruplara liderlik edebilme vasıflarına sahibim.

 3. Ayşin dedi ki:

  17/12/1988 İzmir doğumluyum. Adnan Menderes Üniversitesi Yenipazar Meslek Yüksekokulu İşletme Finans mezunuyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 3.sınıftan devam etmekteyim. İnsan ilişkilerinde başarılıyımdır herkesle kolayca anlaşabilirim.Her alanda kendimi geliştirip iyi olacağıma inanıyorum.Microsoft Office paket programlarını bilmekteyim(et,luca) bilgisayar işletmenliği/operatörlüğü sertifikam var.

 4. yasemin köylü dedi ki:

  14/04/1988 AFYONKARAHİSAR DOĞUMLUYUM.AFYON KOCATEPEÜNİVERSİTESİ SULTANDAĞI MESLEK YÜKSEKOKULU İŞLETME MEZUNUYUM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLTME FAKULTESİ 3. SINIFTAN DEVAM ETMEKTEYİM.AYRICA SUAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ SULTANDAĞI MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİFORTACILIK2. SINIFTA OKUMAKTAYIM HAZİRAN 2011 DE MEZUN OLACAĞIM.HER ZAMN POZİTİF VE GÜLER GÜZLÜYÜM İNSANLARLA KOLAY İLETİŞİM KURABİLİYORUM VE CEVREMDEDE COK SEVİLİYORUM.ÖGRENMEYE VE KENDİMİ GELİŞTİRMEYE AÇIGIM SEYAHAT ENGELİM YOK BEKARIM.İNSANIN İSTEYİNCE HERŞEYİ YAPABİLECEGİNE İNANIYORUM İYİ DERECEDE BİLGİSAYAR KULLANABİİYORUM WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMLERİ,OFİCE PROGRAMI,ETA,ETASQL VE POLİSOFT KULLANABİLİYORUM

 5. çetin(bankacıyım) dedi ki:

  ben maliye bölüm mezunuyum citi bankta satış temsilcisi olarak çalışıyorum.daha öncede vekil öğretmenlik yaptım sizinle çalışmak isterim tabi sizde isterseniz muhasebe ve bilgisayar işletmenliği sertifikalrım bulunmaktadır. eğer şartlarınız maaş durumunuz uygun olursa sizinle çalışabilirim. numaram:0543 879 97 29

 6. ethem dedi ki:

  mrb sizinle çalışmak isterim iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir