Antalya iş arayanlar

Antalya iş arayanlar aradığınız işe ulaşmak için yapmanız gereken tek şey  Antalya iş arayanlar sayfamıza aşağıda yer alan yorun kısmına  örnek ilanlarda olduğu gibi kendinizi tanıtan kişisel yazınızı, yapabileceğiniz işleri ve çalışmak istediğiniz pozisyonuda belirttikten sonra iletişim bilgilerinizi girmek. İlanınızla ilgilenen kişiler ilana sizin verdiğiniz telefon numaralarından ulaşacakları için lütfen bırakmış olduğunuz numaraların doğruluğundan emin olun. Vermiş olduğunuz ilanların sorumluluğu  tamamen size  ait olup  iş-arayanlar.net verilen ilanlardaki bilgilerin  eksik, yanıltıcı veya hatalı olmasından hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Antalya iş arayanlar sayfamıza ilan bırakmak ücretsizdir. Antalya iş arayanlar  sayfamıza ilan bırakmanız için üye olma şartı yoktur. Her gün güncellenen Antalya iş arayanlar  sayfamıza ilan bırakmak ücretsiz ve üye olma şartı olmaması nedeniyle ilan bırakması en kolay sayfadır. Kaybedeceğiniz hic bir şey yok ama belkide sitemize bıraktığınız ilan sonucu bir iş kazanabilirsiniz. Denemeye değer…

İlanlara lütfen bırakılan telefon numaralarından ulaşınıız.

  Yakın koruma yada özel şöför

 

Özel harekat polisliğinden genç bir yaşta emekli oldum. Taşıma ruhsatı olan silahlarım var. Ayrıca 2010 model aracım var. Emekli olduğum işimden dolayı deneyim sahibi olduğum için yakın koruma görevi yapabilirim. Aracımla özel şöförlük işide olabilir.

İletişim Bilgilerim

İsim-soyisim: Atila Yılmaz

Telefon numarası: 0536 846 24 78

Animasyon  görevlisi

25 yaşındayım. Askerlik görevimi tamamladım. Düz lise mezunyum. Antlayada yer alan 5 yıldızlı otellerde animasyon ekiplerinde yer aldım.  Antalyada yer alan otellerde animasyon gösteri ekiplerinde yer almak istiyorum. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi severim. Kendimi animatörlük konusunda geliştirebileceğim ve bana bişeyler katabilecek bir iş arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir