ARAS KARGO İŞ BAŞVURUSU

Türkiyenin kargo taşımacılığı denilince akla ilk gelen firmalarından biri olan ve 1977 yılından beri istikrarla büyüyen firması olan Aras Kargo’da sizde yerinizi almak isterseniz başvurularınızı aşağıda yer alan yorum kısmından ücretsiz olarak sayfamıza bırakabilirsiniz. Başvurunuzun başarılı olması için aşağıda yer alan örnek ilalarımızda olduğu gibi kendinizi çok iyi şekilde tanıtmanızı, çalışmak istediğiniz şehri ve varsa çalışmak istediğiniz pozisyon tercihinizi belirtmenizi, kişisel eğitim durumunuzu ve varsa bildiğiniz program, dil gibi vasıflarınızırda belirtmenizi tavsiye ederiz. Buna benzer içerikteki yazınızı aşağıda yer alan yorum kısmından ekleyerek türkiyenin kurumsallaşmış bu büyük taşıma firmasında sizde yer alabilir, size sunulan çok özel imkanlarla iyi bir kariyer yapma fırsatını yakalamış olursunuz. Aras Kargo İş Başvurunuzun olumlu sonuçlanması dileğiyle başvuruda bulunan bütün adaylara başarılar dileriz.ARAS KARGO İŞ BAŞVURUSU

Merhaba ben aydında ikamet etmekteyim. 19 yaşında bekar bayanım. Ticaret Meslek Lisesi muhasebe bölüm mezunuyum aynı zamanda açık öğretim fakültesi işletme bölümü 2 sınıf öğrencisiyim. İleri düzeyde bilgisayar bilgisine sahibim. Aydın ili icerisinde herhangi bir semtteki ARAS KARGO şubesinde bana ve vasıflarıma uygun bir pozisyonda görev almak ve iyi bir kariyer başlangıcı yapmak arzusundayım. Bana cep telefonumdan her zaman ulaşabilirsiniz. Telefon numaram:

D sınıfı ehliyete sahip deneyimli şöförüm. SRC belgem var. Lise mezunuyum. Askerliğimi tamamladım 26 yaşında bekarım. Kahramanmaraşta ikamet ediyorum. Önceliğim kahramanmaraş olmakla beraber diğer çevre illerde de yer alan şubelerinizde de şöför olarak iş arıyorum.

0 comments on “ARAS KARGO İŞ BAŞVURUSU
 1. şöför dedi ki:

  e sınıfı ehliyetim var SRC belgemde var malatyada oturuyoru iş arıyorum ilk muracatım tercihimde aras kargodan yana

 2. turgay dedi ki:

  e sınıfı ehliyetim var SRC belgemde var malatyada oturuyoru iş arıyorum ilk muracatım tercihimde aras kargodan yana

 3. refai erfidan dedi ki:

  e sınıfı ehliyetim var şöförlük pozisyonunda iş arıyorum 0554 575 97 08 bartın

 4. ramazan dedi ki:

  e sınıfı ehlıyetım var aksarayda oturuyorum

 5. temel köse dedi ki:

  tck,dan emekli dizel motor ustasıyım b sınıf ehliyet var ek iş arıyorum temel köse 0536 681 50 86 gebze

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir