Avea Faturalı Hattı Olanlara Kredi Veriyoruz

Bilgi ve iletişim: https://www.faturalihattiolanakredi.com/ Acil nakit paraya ihtiyacınız var ve banka kredi talebinize onay vermiyorsa, nasıl çözüm yolu bulacağınız hakkında herhangi bir fikriniz yoksa Avea hattınız üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı;

Avea Kredi

Avea faturalı hattınız var ve faturalarını da zamanında düzenli olarak ödüyor iseniz kredi kullanabilirsiniz. Fakat en az 4 aylık süre diliminde hattınızın aktif olarak kullanılması gerekmektedir. Aksi halde yeni bir müşteri olduğunuzdan ödeme tablonuz hakkında bilgi sahibi olunmadığından olumsuz cevap alabilirsiniz.

Kredi kullanım alt limit 500 TL iken üst limitte 4 bin TL’dir. İsterseniz 6 ay,12 ay ve 24 ay gibi değişen vadeler de geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme aşaması faturanıza ek olarak yansıtılmaktadır. Belirtmemiz de fayda var ki sadece faturalı hat sahipleri hizmetten yararlanmaktadır. Ülkemiz de aktif olarak kredi hizmetleri alanında çalışan firmalar faturalı hat kredilerinde de destek olmaktadır. Dilerseniz direk bu firmalar ile de iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir