Avea İş Başvurusu 2013

Eğlenerek, paylaşarak, öğrenerek, gelişerek, yükselerek ve keyifle çalışmak isteyenlere bir çok pozisyonda iş olanağı sunmakta Avea.
İçinde bulunduğu sektörün gereksinimi olarak kurumsal, bireysel, teknik, ar-ge, eğitim alanlarında yoğun işe alım gerçekleştiren Avea, çalışanlarına bir çok olanak sunmaktadır. Bu bağlamda insan kaynakları departmanına ve bilgilendirmelerine çok önem vermektedir.

Avea Personel Alımı

Avea’da işe başvurmak isteyen adaylar resmi web siteleri olan www.avea.com.tr den İnsan Kaynakları bölümünü ziyaret ederek başvuru öncesinde oldukça fazla bilgiye sahip olabilmektedir. Aradıkları nitelikleri, çalışan profillerini, işe alım, kariyer sürecini, ücretlendirme ve diğer bir çok konuyu öğrenmenize olanak sunmaktadır.
Kendilerinde çalışmanızı tercih ettirecek özelliklerini; güvenilirlikleri, cesaretleri, içtenlikleri, yenilikçilikleri, enerjileri ve işbirlikçi yanlarıyla başlıklar altında toplayan Avea, aynı prensiplere sahip, benimseyebilecek çalışma arkadaşları aramaktadır.
Avea çalışanlarına katılmak için ”Avealı Olunca” başlığı altında çalışan olduğunuzdaki şartlarınızı gözden geçirebilir ve ”Avealı Olmak İçin” başlığı altında gereksinimleri inceleyip, süreç hakkında bilgi sahibi olabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir