Bankalar Hariç Nereden Para Bulabilirim?2018

Çoğumuzun bankalar ile sıkıntıları olduğu için, geleceğimiz için bilmemiz gereken bazı yöntemler vardır. ( www.tefeci.org ) İlk olarak kendinize finansman sağlamanızın tek yolu bankalar değildir. Bunu bilmekle işe başlarsanız seçenekleri değerlendirmekte de zorlanmazsınız. Sizin için bu seçeneklerden bazılarını ele aldık.

  • Özellikle son dönemlerde finansman sağlamak için başvurulan bir yöntem senet ile telefon alıp, satmaktır. Senetle telefon alabileceğiniz birçok yer vardır. Bu yerlerden birinde karar kıldıktan sonra telefon alarak, bunu internet sitesinde veya iş yerlerinde satışa sunabilirsiniz. Bunu sizin yerinize yapabilecek kimseler de vardır. Örneğin faturalı hatta kredi veren şahıs ya da firmalar. Bu firmalar ile iletişime geçerek, kredinizi kolayca alabilirsiniz.

Çalışma karşılığında sizlere işveren firmalar ve iş yerleri vardır. Bu iş yerlerine giderek şartları konuşabilirsiniz. Şartlar size uygunsa belirtilen sözleşmeyi imzalayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aciliyeti olan parayı sağladıktan sonra çalışarak borcunuzu ödeyebilirsiniz.

  • Komisyonla kredi veren firmalarda bu hususta yardımınıza koşacak olan yerlerden biridir. Belli bir komisyon karşılığında kredi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir