Çevre ve Orman Bakanlığı Kadroları

Çevre ve Orman Bakanlığı 2011 yılına ait açılan kadroları ve yerleştirme takvimini açıkladı. Merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilecek mühendis, biyolog,programcı, çözümleyici ve şehir planlamacısı olmak üzere toplamda 65 mühendis kadrosu için alımda bulunacaktır. Buna göre 2010 yılında Lisans mezunları için düzenlenen KPSS sınavına girmiş  adaylar Çevre ve Orman Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel olabilmek için başvuruda bulunabilecekler. Başvurular için adayların taşıması gereken şartlar ve ilgili bütün detayları içeren başvuru kılavuzu  25 Şubat 2011 tarihinde ÖSYM nin kendi resmi internet sitesi olan http://www.osym.gov.tr adresi üzerinden yayınlanacaktır.

Kılavuzda yer alan şartları taşıyan adaylar 25 Şubat-4 Mart 2011 tarihleri arasından yine aynı site üzerinden adayların kendi kimlik numaraları ve şifreleri ile birlikte başvuruda bulunacaklardır.

Elden ve posta yolu ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır ve 4 Mart 2011 tarihinden sonra yapılacak olan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru süresinin uzatılmayacağı duyurulduğu için Çevre ve Orman Bakanlığı Kadroları başvurusunda bulunacak adayların bu süre sonuna kadar mutlaka kılavuzu iyi bir şekilde inceleyerek başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

0 comments on “Çevre ve Orman Bakanlığı Kadroları
 1. OLCAY KÖLEMENOĞLU dedi ki:

  OTO ELEKTRİK KLİMA TAMİR MONTAJ BAKIM KONUSUNDA DENEYİMLİ USTAYIM ŞÖFÜRLÜK KONUSUNDA DA B SINIFI EHLİYETİM VARDIR VE AKTİF HALDE KULLANABİLİRİM İŞSİZİM VE İLGİLENMENİZİ ARZ EDERİM
  05464344426 SAMSUN

 2. hasbi kıymaz dedi ki:

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK MESLEK YÜKSEK OKULU OTOMOTİV BÖLÜMÜ 2006 MEZUNUYUM B SINIFI EHLİYETİM VAR AYRICA SRC2 SRC4 BELGELERİM VAR

 3. bahçe ziraatı dedi ki:

  bağcılık,mantar yetiştiriciliği ve bilgisayar sertifikam var.

 4. iklimlendirme/soğutma teknikeri okan cengiz dedi ki:

  işinize yararmıyım bilmiyorum ama işe ihtiyacım var yapamıyacağım iş yok diye düşünüyorum

 5. seyfullah holep dedi ki:

  iş arayorum mersinde 05368331806

 6. seyfullah holep dedi ki:

  iş arıyorum neiş olursa yaparım mersinde kadrolu alursa tük bayraığnın dalgalan dığı her yerde çalışırım 05368331806

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir