Gaziosmanpaşa İş İlanları

İstanbulun iş yoğunluğu en yüksek bölgelerinden biride Gaziosmanpaşadır. Sizlerinde Gaziosmanpaşa ilçesi içerisinde eleman yada iş arayışınız var ise Gaziosmanpaşa İş İlanları  sayfamız üzerinden hemen ücretsiz olarak iş arama ve eleman arama ilanlarınızı verebilirsiniz. Sayfamıza ilan vermek için üye olma zorunluluğuda bulunmamaktadır.

İlan vermek için yapmanız gereken tek şey yorum bölümünden ilan başlığı, iş arıyorsanız kendinizi eleman arıyorsanız ise aradığınız elemanı içeren bir ilan metni ve ilanınız ile ilgili sizinle görüşecek kişi yada kurumların size ulaşabileceği bir iletişim bilgisi eklemektir.

Sekreter

Gaziosmanpaşada bulunan bir inşaat firmasında 3 yıl sekreter olarak görev aldım. Ulaşım sorunum yoktur. Çok iyi seviyede bilgisayar kullanıyorum.  Çok yoğun iş ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim. Güler yüzlü, dikkatli , iş disiplinine  sahip, çalışmaya ve öğrenmeye istekli yeniliklere açık biriyim. Çok acil olarak iş arıyorum. Referans verebilirim.

Tekstil Mühendisi

İstanbulda iplik sanayi sektöründe hizmet göstermekte olduğumuz firmamızda tekstil mühendisi olarak görevlendirilmek üzere, 29 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan, tercihen sektörde iş tecrübesine sahip olan, servis güzergahına uygun olması adına Gaziosmanpaşa ve yakın çevresinde ikamet etmekte olan bay çalışma arkadaşı aramaktayız. İlgilenen isteklilerin iş başvurusu için detaylı özgeçmiş bilgilerinizi yada kısaca telefon, adres, isim, doğum yeri ve tarihini ik@akkon.com adresi üzerinden bize iletmeleri rica olunur.

0 comments on “Gaziosmanpaşa İş İlanları
 1. üretim elemanıyım dedi ki:

  kozmatik, enjeksiyn, veya gıda üretiminde eleman olarak çalışmak istiyorum işim nerdeyse oraya taşınabilirim

 2. sekreterlık hosteslık dedi ki:

  acıl ıs arıyorum ve ısten cıktımm bana gore uygun bır ısınız varsa onceden atmde calsıtım turksel bayısınde hosteslık yaptım

 3. serdar dedi ki:

  arnavutköyde bulunan yaynıevimizde çalışmak üzere sekreter aranıyor.

 4. serdar dedi ki:

  tel no: 0 507 446 22 05

 5. bılgısayar,yada kuaför dedi ki:

  iş arıyorum bılgısayar bası yada kuaforluk bana gore herhangı bı iş çalısmak ıstıorum suanlık

 6. selahattin dedi ki:

  işsizim iş arıyorum acilen ne iş olsa yaparım 05378888662 yatlı iş arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir