Gözlem Gazetesi İş Başvurusu

Gözlem Gazetesi bağımsız gazeteciler tarafından yayınlanmakta olan ekonomi ve politika ağırlıklı haberler içeren bir gazetedir. Çok güçlü kalemlere sahip kadrosu ile başarılı gazetecilik örnekleri sergilemekte ve ülke gündemine ışık tutan haberlere yer vermektedir.

Gözlem Gazetesi her biri kendi alanında büyük başarılara imza atmış yazar kadrosuna ve gazetede asıl başarının kaynağı olan alt ekiplere destek sağlamak üzere yeni adaylar aramaktadır. Merkezde ve bölge bayilerde yer almak isteyen ve basın sektöründe çalışmanın bilincini taşıyan kişilerin genel başvuruları açık oluşan pozisyonlar için öncelikli olarak değerlendirilmeye alınacak olup nitelikleri uyuşan kişiler iletişim bilgileri üzerinden mülakata davet edilecektir. Gözlem Gazetesi İş Başvurusu için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden detaylı özgeçmiş bilgilerinizi ve telefon yada mail adreslerinizi yazmanız yeterlidir.

0 comments on “Gözlem Gazetesi İş Başvurusu
  1. endüstürü meslek lisesi dedi ki:

    merhaba 03 01 1986 kayseri dogumluyum meslek lisesi mezunuyum bilgisayar sertifikam var kocaeli de yaşıyorum 0535 357 38 34 0262 526 36 82 baynaz_kadir @hotmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir