İcem Tour İş Başvurusu

İcem Turizm her bütçeye uygun tatil seçenekleri sunmak amacı ile 1997 yılında kurulmuştur. Her bütçeye uygun tatil ve otel rezervasyon seçenekleri sunmayı ilke edinmiş olan İcem Tur A grubu bir seyahat acentasıdır. İcem Tour Türkiye Seyahat Acentaları birliğinin üyesidir. Aynı zamanda yurt dışı turlarda düzenlediği için Japon seyahat acentalar birliği(JATA) ve Amerikan Acentalar Birliği(ASTA)’ninde üyesidir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacıyla İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Japonca, İspanyolca ve Korece dillerinde 2000′ i aşkın yurtiçi 1000′ i aşkın yurtdışı otellerin tanıtımınıda yapmaktadır.

Tüm seyahat hizmetlerini en uygun fiyat garantisi ile sunmayı amaç edinmiş olan İcem Tour gücüne güç katacak, büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunacak yeni elemanların arayışındadır. Sizlerde profesyonel bir tur firmasında görev almak isterseniz İcem Tour İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. Genel Başvurularınız için sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden kendinizi, niteliklerinizi ve eğitim bilgilerinizi içeren kısa bir özgeçmiş yazınıza iletişim bilgilerinizi de eklemeniz yeterlidir.

0 comments on “İcem Tour İş Başvurusu
  1. fatma uslu dedi ki:

    turizm otelcilik okuyorum buyıl bitecek ingilizce ve çince biliyorum müşteri ilişkilerinde 7-8 yıl tecrübem var. tesekkürler 05368214400

  2. duygu dedi ki:

    21 yaşındayım. ankarada yaşıyorum. kırıkkale üniversitesi keskin meslek yüksek okulu yerel yönetimler bölümü mezunuyum. anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. kişisel olarak gelişime ve öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, grup çalışmalarında başarı ve önderlik vasıflarına sahibim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir