Milli Gazete İş Başvurusu

İlk olarak 12 ocak 1973 yılında basılan Milli Gazete “Hak Geldi Batıl Zail Oldu” sözü ile milli görüşe yönelik yayın yapmaktadır. Her gün basılan günlük bir gazete olan Milli Gazete Sefaköyde bulunan 40.000 metrekarelik dev bir arsa üzerine kurulu kendisine ait olan tesislerde basılmaktadır ve bu tesis 1999 yılında kurulmuştur. Milli gazete her gün içerisinde ülke ve dünya gündemini barındıran ve kaliteli yazarların köşelerinin yer aldığı 20 sayfadan oluşmaktadır. Milli gazete günlük 2 tam sayfasını aile ve hayat konularına ayırarak aile birliğini ve milli öz benlik değerlerini oluşturan temelleri ayakta tutmak için çaba sarf etmektedir.

İçerisinde ekonomi, spor, yurt gündemi, dünya gündemi, güncel haberler, bölge haberleri, değişik konuları içeren dosyalar ve kültür sanat sayfaları içeren milli gazete günlük tirajının büyük kısmını aboneleri üzerinden gerçekleştirmektedir. Her yönü ile çok kaliteli içeriklere ve büyük bir abone sayısına sahip Milli Gazetede görev almak isterseniz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden Milli Gazete İş Başvurusu’nda bulunabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz Milli Gazete İş Başvurusu açık oluşacak pozisyonlarda öncelikli olarak değerlendirilmek üzere insan kaynakları birimimizce saklanacaktır.

5 comments on “Milli Gazete İş Başvurusu
 1. ÇİĞDEM ÖZTÜRK dedi ki:

  Ortadoğu Gazetesi’nde çalıştım. Sayfa tasarım, İnternet güncelleme ve Photshop bilgim var.
  Telefon Numaram: 0538 553 14 38

 2. serhat seçgin dedi ki:

  mrb yaya kurye olarak baş vuruyorum lise son terk ama acıkögretim okuyorum meslek okulu oldugu için perşembe cuma okula gidiyorum akşam saat 6 da okulum var 2 gün daha önce marketlerde calıştım saygılar tel 0553 507 43 05

 3. Dilara Kahraman dedi ki:

  Merhabalar,
  Ben Dilara Kahraman. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunuyum. Daha önce Cumhuriyet Gazetesi’nde staj yaptim. Gazetenizde tecrübe kazanmak amacıyla stajyer olarak çalışmak isterim.

 4. Osman Batuhan Karaca dedi ki:

  Merhaba ben Osman Batuhan Karaca. 17 yaşındayım. Din, felsefe ve hakikat üzerine yazılar yazıyorum. Gazetenizde yazılarımın paylaşılması bana gurur ve onur verir. Selamunaleykum.

 5. Fatih Mehmet GÜL dedi ki:

  Merhaba, ben Fatih Mehmet GÜL . Gazi Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden( 4 yıl) mezunum . Referanslarım “Milli Görüş” hakikati etrafında toplanmış gönül dostlarımızdan oluşmaktadır . Milli Gazete’de çalışmak istiyorum . İlginiz için şimdiden teşekkür ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir