Posco İş Başvurusu

Kibar Holding bünyesindeki şirketlerden bir tanesi olan Posco Assan 14 Mart 2011 tarihinde kuruldu ve daha yeni bir şirket olmasına rağmen haddeleme ile paslanmaz çelik teknolojisini öncü kuruluşu oldu. Bu kadar genç bir şirketin 3 yıl kadar kısa bir süre içerisinde böyle büyük bir başarıyı elde etmesindeki en büyük etmen ancak Kibar Holding olabilir.

Posco iş başvurusu sırasında bireysel yapılan başvurularını, Kibar Holding veri tabanını ve kariyer portallarındaki iş başvurularını dikkate alıyor. Yatırımlar geliyor bu şirketlere iş başvurusu yapabilirsiniz. Çünkü Kibar Holding Posco Assan hiçbir iş başvurusunu cevapsız bırakmıyor ve her adayı değerlendirmeye alıyor. Posco insan kaynakları gelen adayları özenle değerlendirmelerden geçiriyor ve Kibar Holding ailesine katılıp katılamayacaklarını değerlendiriyor.

Posco Türkiye iş başvurusu ve mülakat sürecinde dikkat testi, yabancı dil bilgisi, kişilik envanteri, vaka çalışması ve genel yetenek testi gibi testler uygulanmaktadır. Bu süreçlerden sonra şirkete en uygun konumdaki kişi işe alınıyor ve ücretlendirmesi çalışma koşullarına bağlı olarak değişmektedir. Eğer sizde Posco ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız hemen iş başvurusunda bulunarak kendinizi kanıtlayın.

One comment on “Posco İş Başvurusu
  1. ahmet sencan dedi ki:

    başka bir firmada band şefi olarak çalşıyorum kalite ve dikimle sormlu kişiyim lcw de çok çalışmak isterim istediğim hedefim çok çalışmak başarılı olmak daha 22 yaşındayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir