Thy Personel Alımları 2015

1933 yılında kurulan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin en büyük hava yolu şirketlerinden biridir. Kurulduğu günden bu yana yolcuların güvenli bir şekilde yolculuklarını tamamlamaları için hizmet veren Thy, 1980 yılında büyüme sağlayarak bugün ki başarısını yakalamıştır.

Yolculuk yapmak için en çok tercih edilen hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları, sürekli kendini yenileyerek her yıl biraz daha büyümüş ve bu büyüme planları doğrultusunda personel alımları yapmaktadır.

Thy personel alımları 2015 yılında da devam etmekte olup, açık pozisyonlar oluştuğu anda kendi web sitesinde iş ilanlarını yayınlamaktadır.

Thy personel alımları için şuanda aktif iş ilanları bulunuyor. Türk Hava Yolları şuanda Pilot, tecrübeli kabin memuru,Alanında tecrübeli çalışma arkadaşları arıyor.

İlgili iş ilanları Türk Hava Yolları’nın kendi sayfasında yayınlanmakta olup, aranan şartlar ve başvuru linki de sayfada yer almaktadır. Kendinize uygun pozisyona iş başvurusu yaparak sizde Türk Hava Yolları bünyesinde çalışma imkanı yakalayabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir