Vakıfbank Stajyer Alımı

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Vakıfbank stajyer alımı yapmaya devam ediyor. Her yıl onlarca öğrenciye staj imkanı tanıyan Vakıfbank, 2015 yılında da stajyer alımı yapmaya devam edecek. Gün geçtikçe büyümeye devam eden Vakıfbank, yaptığı personel alımlarının yanı sıra stajyer alımları da yapıyor. 1954 yılından bu yana bankacılık sektöründe hizmet veren Vakıfbank,o günden bu yana hızla büyüyerek hedefleri doğrultusunda sektöründe lider konuma gelmiştir.

Vakıfbank Stajyer Başvurusu

Vakıfbank stajyer alımı için iş ilanlarını yayınladı. 2015 yılında alım yapmaya devam edecek olan Vakıfbank, iş başvurusu yapacak adaylar için kriterlerini belirledi. Başvuruda bulunacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin Kamu Yönetimi,Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri,İktisat,Maliye,Bankacılık,Finans sigortacılık,Muhasebe,Siyaset Bilimi,Matematik,İstatistik,İşletme Mühendisliği,Sermaye piyasası,Uluslar arası ilişkiler,Endüstri Mühendisliği,Aktüerya,Yönetim ve Bilişim sistemleri bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca,erkek adaylar için 28 yaşını doldurmamış, bayan adaylar için ise 26 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

Bunun dışında stajyer olarak başvuruda bulunacak olan erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları da aranan şartlar arasındadır. Son olarak adayların takım çalışmasına yatkın,iletişim yönü kuvvetli,güler yüzlü ve müşteri odaklı olmaları da gerekiyor. Aranan bu şartlara uyum sağlayan adaylar Vakıfbank stajyer alımı için başvuru yapabilirler.İşe alınacak olan adaylar Bölge Müdürlüklerine bağlı şube yada birimlerde ihtiyaç duyulan pozisyonlarda görevlendirileceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir