Yazı Yazarak Para Kazanmak 2013

Evden Yazı Yazma işi ile ilgilenmek isteyenler Yazitör Starter adı verilen eğitim setini hemen edinmelidirler.Yazitör Sayesinde edinilen bilgiyle evden yazı yazma işi yapabilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazanmak herksin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Bu yazitör Hakkında detaylı bilgiye makale yazarak para kazanmak sayfasından ulaşabilirsiniz

NASIL MI?

Yazitör Nedir?

Temel internet ve bilişim bilgilerini kullanarak yazı yazma kabiliyetini kazanca dönüştüren kişidir.

Neden Yazitör denkmektedir?Yapılan işin %90 yazı yazmak olduğu için bu ad verilmektedir.

 

Yazitör STARTER Nedir?

Yazitörlük işi için başlangıç eğitim setidir. Yani yazı yazarak para kazanmaktan bahsediyoruz ama nereye yazı yazılacak? hangi konularda yazı yazılacak? Bu yazıları bize kim verecek? gibi akılda kalan sorulara cevabı Yazitör Starter Eğitimi ile bulacaksınız.

 

Ödemeler Nasıl Olacak?

Öncelikle belirtelimki bu işte kendi işinizin patronusunuz yani işi kendi adınıza yapıyorsunuz. Ödemeleri de kendi adınıza banka hesap numarasına her ay düzenli şekilde alıyorsunuz.

 

Ödemeyi kim yapacak?

Ödemeler, GOOGLE, bildiğiniz bu internet arama motoru olan Google tarafından yapılacak.

Hatırlarsınız öğretmenlerimiz ilköğretim ve ortaöğretim yıllarında kompozisyon yazdırıyordu, aslında bu çok önemli bir şey, siz cümlelerinizle hayata bir ürün sunuyorsunuz, bir sanat yapıyorsunuz. Örneğin bir yemek tarifi bile yazsanız hayat sizden birşeyler kazanıyor.

Evet işte GOOGLE da tüm dünyada ve ülkemizde hemen herkesin tercih ettiği, bulmak istediğimiz herşeyi üzerinde aradığımız google ,sizin bu ürününüzü yani cümlelerinizin hecelerinizin değerini veriyor.İnternette ürettiğiniz yazılar, görseller tüm içerik google ın bilgi dağarcığına giriyor ve İnsanlar da arama yaptıkları zaman bunlara ulaşabiliyorlar.

İşte Google da bu içeriklerin karşılıklarını nakit olarak banka hesabımıza yatırıyor.Nasıl? Yazitör Starter Eğitimi içinde bu konun detayı anlatılmaktadır.

 

 

0 comments on “Yazı Yazarak Para Kazanmak 2013
  1. turgay dedi ki:

    istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim 23 yaşındayım bekarım sizinle çalışmayı istiyorum yardımcı olun 0531 083 45 80

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir