Kategori: “bayilik”

Köfteci Yusuf Bayilik

Faaliyete geçtiği ilk günden bu yana hizmetini en iyi şekilde veren Köfteci Yusuf, sürekli iyileştirme ve gelişritme prensibi ile hareket etmektedir. Lezzet denince akla ilk gelen isimlerden biri olmayı başaran Köfteci Yusuf, hijyenik ve teknolojik ortamlarda çalışmalarına devam etmektedir. Kalite konusunda bütün çalışmalarını eksiksiz olarka tamamlamış olan Köfteci Yusuf,müşteri memnuniyeti için gerekli olan tüm yasal belgelere de sahiptir. İnsanların damak tatlarına uygun olarak ürettiği ürünleri ile Türkiye’nin birçok yerinde marka haline gelen Köfteci Yusuf bayilik vererek büyümeye devam ediyor.

(daha&helliip;)

Suhneva Nerede- Suhneva Bayilik

Tesettür Giyim’in öncüsü Suhneva, hem rengarenk hem de her modelde ürünleri ile bayanların gözdesi olmayı başardı. Online alışveriş imkanı sunan Suhneva, kapıda ödeme imkanı ile de herkes tarafından tercih ediliyor. Tesettür giyinmeyi tercih eden bayanların tek adresi olmayı başaran Suhneva, eşarptan,elbiseye,pardüseden,şala kadar daha pek çok tesettür ürünleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Tesettür çizgisinden çıkmadan uygun fiyat politikası ile satışlarını sürdüren Suhneva, tsettür giyimde online alışverişin adı olmuştur. Belki şimdiye dek Suhneva nerede? Suhneva bayilik nasıl alınır diye merak ediyordunuz. O zaman yazımızda bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Torku Bayilik Şartları

2007 yılında faaliyetlerine başlayan Torku, çikolata ürünleri ile tüketiciye merhaba dedi. Daha sonra Torku markası adı altında unlu mamüllerden,dondurulmuş gıdalara,bisküviden,şekerlemelere,süt ürünlerinden daha pek çok ürüne kadar üretim gerçekleştirdi. Her geçen gün kendisini yenileyerek büyüyen Torku, güvenilir bir marka olması sebebi ile herkes tarafından tercih edilen bir marka haline geldi. Torku güvenilir gıda zinciri adı verilen bir sistemle ürünlerini kontrol altında tutan Torku, yüksek teknoloji ve hijyen standartları ile hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca, Torku daha da büyümek adına bayilik veriyor. Torku bayilik şartları gizli tutulmakta olup, yüzyüze görüşülmesi gerekmektedir.

(daha&helliip;)

Etic Elektrik Bayilik Şartları

2014 yılının sonların IC holding bünyesinde açılmış perakende elektrik dağıtımı yapmak için Etic Elektrik bayilikleri veriyorlar. Etic Elektrik kısa süre içerisinde bünyesine hastane, kamu kuruluşları, üniversite gibi kurumları ekledi ve her geçen gün de Etic Elektrik kullanıcıları artmaya devam ediyor. Hızla büyüyen Etic Elektrik hidroelektrik santrallerine sahiptir ve verdiği bayilikler sayesinde genişlemeye devam etmektedir. Etic elektrik bayilik şartlarını tamamlamış olmanız için gerekenler şu şekilde. (daha&helliip;)

Marpop dondurma bayiliği

Marpop’un yatırımcısına sunduğu proje türleri Marpop, mekanınızın metre kare ölçülerine ve ürün içeriğine göre size 3 farklı tipte proje sunmaktadır.

(daha&helliip;)

İÇGİYİMS

*TOPTAN FİYATINA KALİTELİ TÜM İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNİ UCUZA ALABİLİRSİNİZ.

* TOPTAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ SATIŞINI YAPABİLİRSİNİZ.

* EVDEN SATIŞ YAPIP EK GELİR ELDE EDEBİLİRSİNİZ

*İHTİYAÇLARINIZI UCUZA ALABİLİRSİNİZ.

* TOPTAN FİYATINA ALIP MAĞAZALARA DÜKKANLARA PAZAR STANTLARINA SATIŞINI YAPARAK CİDDİ GELİRLER ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

İÇ GİYİM ÜRÜN VE FİYATLARINI, FIRSATLARINI GÖRMEK VE BİLGİ AlMAK İÇİN TIKLAYINIZ

NOT: GÜVENİLİR OLMAYAN SİTELERE GİRMENİZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİLMEMEKTEDİR

Akınsoft Bayilik Başvurusu

1995 yılında kurulan Akınsoft 2010 tarihi itibari ile 12 ülkeye yayılmış bulunan 2000’i aşmış olan çözüm ortağı ile beraber yoluna devam etmektedir. Akınsoft kendi öz sermayesi ile kurulmuştur. Türkiyenin en geniş program arşivine sahiptir. Bu programlar arasında; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programları kategorileri arasında bulunan 120’yi aşkın yazılım mevcuttur.  Bu geniş ürün yelpazesi ile değişik sektörlerde hizmet vermekte olan bir çok müşteriye sahiptir. Sizlerde ilinde kendi kategorisinde birinci olan Akınsoft ailesinin çözüm danışmanı olmak ister ve her gün daha çok gelişen müşteri ağımızda bize destek vermek isterseniz Akınsoft Bayilik Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

Aytaç İş Başvurusu

Aytaç Çankırıda yer alan 852.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur.  Aytaçın Aytaç Entegre Et Fabrikası, Aytaç Beyaz Et Fabrikası, Aytaç Yem Fabrikası, Aytaç Hayvancılık , Aytaç Kaynarca Damızlık Tesisleri, Aytaç Turhal Süt Fabrikası , Aytaç Yağ Fabrikası, Aytaç Su ve Meyve Suyu Fabrikası olmak üzere 8 ayrı ayrı işletme üzerinde üretimde bulunmaktadır. Üretiminde bulunduğu ürünler arasında şarküteri, donuk et, kırmızı et, beyaz et, yağ, su ve meyve suyu, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık ve toplu tüketim ürünleri sayılabilir. Aytaç güvene dayalı bir ortamda çalışmak isteyen, gerekli değişiklikleri kendi cesareti ve inancı ile gerçekleştirebilecek kapasiteye sahip çalışanları her zaman kendi ekibinin bir parçası olarak görmek ister.  Çalışanlarına sürekli öğrenim ve eğitim fırsatı sunarak onların geleceklerini garanti altına almayı amaçlar. Sizlerde Türkiyenin sektöründe lideri konumunda olan Aytaç bünyesinde çalışma fırsatı edinmek isterseniz sayfamız aracılığı ile Aytaç İş Başvurusu ‘nda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

Koyuncu Bayilik Başvurusu

Kurulduğu ilk günden itibaren alt yapı çalışmalarına yatırım yapan ve bu sayede sağlam temeller üzerinde yükselişini gerçekleştiren Koyuncu bilişim teknolojileri, güvenlik, tüketici elektroniği ve mobil iletişim iş dallarında uluslarası markaların ürünlerini tüketicilere sunmak amacı ile üretici ve satış kanalı arasında hizmet vermekte olan “dağıtıcı” görevi gören bir teknoloji kurumudur. (daha&helliip;)

Galatasaray Store Bayilik Başvurusu

Türkiyenin en çok kupa kazanan kulübü olan Galataray UEFA Kupası, Süper Kupa, 1. Ligte 17 şampiyonluk kupası, 14  Türkiye Kupası, 10 Cumhurbaşkanlığı Kupası, 5 Başbakanlık Kupası, 12 TSYD Kupası, 3 Atatürk Kupasına sahiptir. Yaşamış olduğu tarihi başarılar ve kazanmış olduğu bir çok kupa ile kendine bir çok taraftar kazandırmıştır. Yapılan bir çok ankette  Türkiyede en çok taraftara sahip takım olarak Galatasaray kulübü çıkmıştır. Sizlerde Türkiyenin en çok taraftarına sahip olan Galatasaray kulübünün lisanslı ürünlerinin satışını yaparak hem kulübe katkı sağlamak hemde kendiniz gelir elde etmek isterseniz  Galatasaray Store Bayilik Başvurusu’nda bulunabilirsiniz. Yeni açılan olan Türk Telekom Arena Stadı ile birlikte taraftarlarının ilgisinin artıığı galatasaray ürünleri yeni bir çok model ve çeşidi ile store mağazalarında yer almaya başladılar bile.

Galatasaray Store Bayilik Başvurusu için Galatasarayın kendi internet sitesi üzerinden Galatasaray Store linkine tıklayarak açılan bölümde Bayilik başvrusu butonuna tıklamanız yeterli. Gelen pencerede bayilik başvuru formunu eksiksiz doldurarak gelecek cevabı bekliyorsunuz. Ayrıca sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden Galatasaray kulübü ve Galatasaray Store ile ilgili olarak her türlü bilgi, soru ve görüşlerinizi ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz.

Yukar k