Kategori: “Ucuz Fiyatlar”

Şifre değiştirme 192.168.o.1.1

Modem ve internet bağlantınız koptuğunda http://19216801.gen.tr/ üzerinden nasıl düzelteceğinizi öğrenin Günümüz dünyasının işleyiş sistemi artık teknolojiye bağlı olarak gelişmektedir. Hayatımızın her aşaması, her alanı artık teknolojiyle şekillenmektedir. Teknoloji her konuda en büyük yardımcımız olmaya devam etmektedir. Teknoloji sayesinde eskiden zor olan tüm işler kolaylaşmakta ve hız kazanmaktadır. Özellikle son yüz yıl içerisindeki gelişmeler çağımızı şekillendirecek kadar önemli boyutta olmuştur. (daha&helliip;)

Turkcell 3G VINN Kampanyaları- İnternet Paketleri

İnternet Paketleri Turkcell abonelerine, diğer kapmanyaları dışın pek çok alternetifle VINN kapmanyaları sunuyor. Üstelik ayda 14TL’den başlayan fiyatlarla. Kampanyalardan 15 Kasım 2012 tarihine kadar başvuru yapana kadar başvuru yapabiliyorsunuz. Üstelik sunduğu alternatif paketlerde, kampanya bedeline ek olarak 3TL daha eklenip aşımsız paketlere dhil olabiliyorsunuz. Aşımsız paket aldığınızda da faturanızla herhangi bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Kampanyalara 12 ay kontratlı olarak dahil olabiliyorsunuz.

Alternetif kampanya paketleri ve ödeme şekilleri şöyle;

Bireysel 12 Ay Kontratlı VINN (daha&helliip;)

Ucuz Fotoğraf Makinaları

Güzel anlarımızı ölümsüzleştirdiğimiz fotoğraf makinaları teknoloji ile birlikte bir çok özelliği içerisinde barındırıyor. Büyük fotoğraf makinası üreten firmaların giriştikleri rekabet tüketiciye kalite anlamındada fiyat anlamındada yansıyor. Fotoğraf makinası yıllar süren çalışmalar sonucu icat edilmiştir ve son noktaya gelene kadar üzerinde çalışan kişilerin isimleri çok fazladır ve aslında herkes bir önceki fikrin üstüne bir şeyler koyarak sonuca ortak olmuştur. İlk çıktığında çok pahalı olan fotoğraf makinaları günümüzde her ailenin alabileceği makul fiyatlardadır. (daha&helliip;)

Ucuz Brezilya Uçak Bileti

Dünyaca ünlü bir çok futbolcuya sahip olan Brezilya ayrıca kendine özgü iklimi ve turistik yerleri ile de oldukça meşhurdur.  Güney Amerikada yer alan bu güzel ülke sahip olduğu doğal güzellikleri ve madenleri nedeni ile yüzyıllar boyunca pek çok kez işgallere uğramış, iç savaşlar yaşanmış ve sonunda özgürlüğüne kavuşmuştur. Birçok tarihi zenginliğede sahip olan ülke ayrıca her yıl düzenli olarak ulusal samba festivalleri düzenlemektedir. (daha&helliip;)

Yukar k