Kategori: “kredi başvurusu”

TC Numaranla Kredi Alabilirmisin Öğren

https://www.kredivar.net adresinden bakınız. Bankalardan kredi çekebilmek için kredi notunuzu öğrenmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Ücretsiz olarak kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.  (daha&helliip;)

2018 Ocak Sonu Yeni Krediler Başladı Tefeci Aramayın Bize Ulaşın

2018 yılı Ocak ayı sonu gelen geri ödemeler ışığında yeni kredi pozisyonları açılmıştır. Öncelikli Ankara olmak üzere krediler verilecektir. (daha&helliip;)

Banka Kredisi Çekemeyenlere Senetle Para

Ülkemizde banka kredisi alamayan yüzlerce vatandaş bulunmaktadır. Tüm bu mağduriyette gerçekten küçük sebeplerle yaşanır. www.senetlepara.org ihtiyacı olanların bakabileceği bir adrestir. Küçük bir kredi puanı düşüklüğü ya da sigorta prim dökümündeki herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık ve buna benzer küçücük nedenler, kredi almanıza engel teşkil eder. Fakat bu artık tek yöntem değildir. (daha&helliip;)

Senetle Kredi Veriyoruz 2018

Senetle nakit ihtiyacı karşılamak elbette bankalara göre daha kolaydır ama ödenen komisyon oranında biraz daha fazla yükseklik mevcuttur. Bunun nedeni geri ödemelerde olan aksaklılardan kaynaklanmaktadır. http://www.senetlekredi.net adresinden konu ile ilgili bilgileri alıp görüşebilirsiniz. (daha&helliip;)

Öğrenciye Senetle Kredi Verilir

Başvuru adresi: https://www.anindakredi.gen.tr/senetle-kredi/ Acil nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için ilk başvuru yaptığımız yer bankalar oluyor. Fakat banka kredisi kullanabilmeniz içinde tarafınıza sıralanan tüm şartları eksiksiz olarak yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin kredi notunuz düşük olamayacak yani geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmış olmalısınız. Buna ek olarak da aylık net gelir sahibi olmalısınız. Peki, öğrenciye kredi veren banka var mı? (daha&helliip;)

Acil Kredi İhtiyacım Var DİYENLER BURAYA

Sizde taleplerinizi www.acilkredi.gen.tr üzerinden iletebilirsiniz.

TALEP:  Çocuklarımın ikisi de miyop olduğu için göz ameliyatı yaptırmak istiyorum. Ancak bildiğiniz üzere bahsi geçen bu ameliyatı devlet sigortası karşılamıyor ve özel bir hastanede yaptırmam gerekiyor. Bunun için ise en az 25 bin TL bulmam gerekiyor. Bana bu parayı  bulmam için bir yol gösterebilir misiniz? (daha&helliip;)

Bursa Senetle Para Veren Kuyumcular

Banka kredisi kullanmayan kişiler ek çözüm yolu olan senetle krediye yönelmeye başladı. Senetle kredi kullanımında kredi notunuzun, aylık net gelirinizin >> senetlekredi.org . Hakkınızda yasal takip gibi işlemlerin başlatılıp başlatılmadığına dikkat etmiyor ve özen göstermiyorlar. Bu nedenle bu şekilde kredi kullanmak daha kolay.

Temel de incelediğimiz de ise banka kredisinden farkının bulunmadığını görüyoruz. Aynı şekilde dilerseniz vadelere bölerek belirli bir faiz oranına bağlı kalıp ödemelerinizi yapabilirsiniz. Özellikle son zamanlar da Bursa ilinde bu şekilde hizmet veren kuyumcuların sayısı arttı.

Talep ettiğiniz krediyi alıp karşılığında senet imzalamanız yeterli olacaktır. Buna ek olarak aldığınız paranın geri ödemelerinin garanti altına alınması için ipotek göstermeniz gerekebilir. Eğer ipotek gösterecek malınız yok ise kefil bulmanızda yeterli olacaktır.

Ayrıca taksit sayınız ve imzaladığınız senet sayısının da eşit olmasına gereken özeni gösterin ve her ödeme sonrasında da karşı taraftan senetinizi alın. Sizde kısa bir araştırma yaparak Bursa da bu şekilde hizmet veren kuyumculara ulaşabilirsiniz.

İzmir’de Kredi Çıkarılır

Sizde İzmir ilinde yaşıyorsanız acil nakit ve toplu paraya ihtiyacınız var ve çözüm bulamıyorsanız kredi çıkaran firmalardan yardım alabilirsiniz. Kredi notunuza göre hangi banka size daha kolay kredi verebilir, hangi bankanın kredi faiz oranları daha uygun gibi birçok sorunun cevabını anında bulabilirsiniz.

Kredi çıkaran firmalar ilk olarak tarafınıza en uygun krediyi belirlemekte ve bu durumu sizle paylaşmaktadır. Uygun olması halinde ise başvurunuzu yaparak kredinizi alabilir. Maddi tüm gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz >> kredicikartilir.org. (daha&helliip;)

Senetle Kredi Bayram Kampanyası

Ramazan bayramının gelişi ile kredi ihtiyaçlarında bir artış meydana geldi. Bu nedenle de kişiler ciddi anlamda kredi alabilecekleri firmalar araştırmaya başladı. Bankalar her ne kadar bayram dolayısı ile kredi şartlarında bazı yumuşaklıklar yapmış olsa da yine birçok müşterisinin yüzünü güldüremeyecek. Bu nedenle firmamızda sizlere muhteşem bir bayram kampanyası yaptı ve tüm nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm önerisi buldu. Gelin bu fırsatlara da bir göz atalım.

Senetle Kredi Komisyon Oranları Düştü

  • Bildiğiniz gibi emeklilerin, öğrencilerin ve ev hanımlarının kredi almaları zordur. Bizler sizlerden kefil ya da ipotek talep etmeden kredi veriyoruz. Üstelik bununla da kalmıyoruz vade oranlarınızı arttırıyoruz. Kredi üst sınırınızı da 50.000 liraya çıkartıyoruz.
  • Her türlü müşterimize vereceğimiz kredileri 36 aydan 48 aya çıkarıyoruz ve her bütçeye hitap ediyoruz.
  • Düşük bütçeli kredileriniz için sizlere faiz oranı koymuyoruz ve sadece komisyon alıyoruz.
  • Komisyon oranlarımızı % 20’den % 15’e düşürüyoruz ve sizleri maddi olarak zorlamıyoruz.
  • Bayram dolayısı ile aldığınız kredilerin ödemeleri için iki ay erteleme fırsatı sunuyoruz. Böylece krediyi aldığınız ilk iki ay oldukça rahat edebileceksiniz.

SenetlekredinetGördüğünüz gibi kredilerimiz tam olarak bayram tadında. Eğer sizler de bu kredi kampanyamızdan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim kutumuzdan mesaj göndermektir. Göndereceğiniz mesajlar da adınızı, soyadınızı, iletişim numaranızı, firmamızdan almak istediğiniz kredinin tutarını ve aylık olarak net gelir durumunuzu yazmanız gerekmektedir. Böylece firmamızın gelir durumunuza göre bir kredi planlaması yapması mümkün olacaktır. Aynı zamanda dileyen müşterilerimiz mesajlarına ortalama olarak kaç taksit ödemek istediklerini veya aylık olarak ödemeyi planladığı tutarı da ekleyebilirler. Bayrama özel bu senetle kredi fırsatlarımız içerisinde sizlere bu konuda da kolaylık sağlanmaktadır.

Başvurularınız 3 saat içerisinde yanıtlanmaktadır. Yalnızca mesai saatleri içerisinde bu durum böyledir. Mesai saatlerimiz sabah 09.00 ile 18.00 arasındadır. Ayrıca hafta sonları da yalnızca Cumartesi günü sabah 10.00 ile akşam 16.00 arasında hizmet vermekteyiz. Bu saatler içerisinde atılan tüm mesajlara gün içerisinde yanıt verilmektedir.

Sizler de maddi olanaklarınızı zorlamadan kredi almak istiyorsanız, bayram kampanyamızı kaçırmayın.

Kaynak: http://www.senetlekredi.net

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Aktif Bank birçok kredi kartı ile müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeye taşımıştır. Çünkü her bir kartı farklı farklı birçok iş yeri ile anlaşmalıdır ve her biri inanılmaz indirimler sağlamaktadır. Bu nedenle de hem müşteriler tarafından çok tercih edilmektedir hem de kredi kartı kullanımında memnuniyeti arttırmaktadır. Bu yazımızda sizlere hem bu kredi kartlarını tanıtacağız hem de bu kartlara nasıl başvuru yapabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. (daha&helliip;)

Yukar k