Kategori: “ek iş”

Ev Yapılacak Ek İşler İçin Başvuru 2016

Evde yapılabilecek işler sayesinde öğrenciler ve ev hanımları ek gelire sahip olabilmektedir. Part time işlerde çalışma fırsatı bulamayan öğrenciler, ev hanımları ve emekliler için evde yapılacak olan ek işler çok önemli bir fırsattır. Günde 4-5 saat çalışarak aylık önemli bir gelire sahip olmak da mümkün olmaktadır. Üstelik bazı firmalar evde çalışan personellerine de sigorta gibi hizmetler verebilmektedir.

Bu işlerden en güncel olanları ise şunlardır;

Evde Minifix Paketleme

Oldukça kolay bir şekilde yapılabilen bu ürün paketleme işinde el çabukluğuna göre daha fazla kazanç elde etmek mümkün olmaktadır. Küçük paketlerin içerisinde vida türü olarak eklenecek olan minifix paketleme işinde çalışmak isteyen kişilerin bu ilana başvuruda bulunması gerekir.

Evde Çivi Paketleme

Evde çivi paketleme işi yaparak hanenize önemli bir gelir kapısı açabilirsiniz. Günlük sipariş üzerinden yapılan bu iş hırdavatçılarda satılmak üzere paketlenen çivilerden oluşmaktadır.

Düğme Paketleme İşi

Özellikle ev hanımları bu işi çok rahat bir şekilde yapabilir. Yapılması gereken tek şey çeşitli büyüklükteki düğmeleri küçük poşetlerin içerisine koymaktır.

Evde Priz Montajı İşi

Öğrenciler, ev hanımları, emekliler veya ek iş yaparak gelirlerine katkı sağlamak isteyen kişiler, Evde priz montajı işi yaparak siz de aylık önemli gelirler elde edebilirsiniz. Bu işe herkes başvuruda bulunabilmektedir. Daha önce bu işi yapan kişilerin işe kabul edilme olasılığı daha yüksektir. Evde günlük olarak sadece 4-6 saat arasında çalışarak aylık yeterli miktarda maaş kazanmak mümkün olmaktadır.

Üstelik bazı firmalar evde çalışan personellerine de sigorta yapabilmektedir. Bu işi yaparak çok kısa bir süre içerisinde el becerinizi ve iş tecrübenizi de geliştirebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kurum size daha fazla iş de gönderebilir. Günlük olarak verilen siparişleri yerine getirmek bu işte çok önemlidir. Ayrıca firma, size günlük olarak ne kadar priz montajı yapabileceğinizi sormaktadır.

Bu cevaplar doğrultusunda firma sipariş vermektedir. Günlük olarak kendinizi yormadan ve diğer işlerinizi aksatmadan bu işi yapabilirsiniz. Üstelik emekliler de bu işi yapabilmektedir. Daha önceden teknik konular hakkında bilgisi olan ve elektrikli cihazlardan anlayan kişilerin bu işi daha çabuk bir şekilde kavraması da mümkündür.

Evden Yazı -Makale Yazma İşine Başvurun

Evden makale yazarak 1200 tl kazanabilirsiniz. Yazılmasını istediğimiz konular ekonomi üzerine yazılardır. Örnek yazılara kredi notu sitesinden bakabilirsiniz. Yazılmasını istediğimiz konular da bu sayfadan inceleyeceğiniz gibi banka kredileri , kredi notu öğrenme yazıları ve kredi kartları ile ilgili güncel kampanyalar olacaktır.

KREDİ NOTU sayfamızı inceleyin her makalede farklı özellikler bulacaksınız yazı aralarında resimleri göreceksiniz.Sizde bu şekilde word dosyasından yazı makale ayarlayabileceksiniz. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

Kuran Kursu Belletmeni Arayanlar

Günümüzde artık kuran kursu belletmeni oldukça ilgi görüyor. Dinimizin çocuklara en iyi şekilde öğretilmesi için hizmet veren belletmenler, bugünlerde daha fazla iş imkanı ile dikkat çekiyorlar. Öyle ki; gündemde de yer alan bu konu sayesinde kuran kursu belletmenine daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Eğer siz de kuran kursu belletmeniyseniz ve iş arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Hergün yenilenen iş ilanları ile sayfamız üzerinden aradığınız işi rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca Kuran kursu Belletmeni arayanlar da kendi ilanlarını yayınlayarak aradıkları Belletmeni kolaylıkla bulabilirler. (daha&helliip;)

İç Mimar İş İlanları

Günümüzde en geçerli mesleklerden biri olan İç mimarlık mezunuysanız ve iş arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıca, İç Mimar arayanlar da sayfamız üzerinden aradıkları elemanı kolayca bulabilirler. İç Mimar iş ilanları sayfamız aracılığı ile hem iş arayanlar, hem de eleman arayanlar ücretsiz olarak ilan verebilirler.Hangi şehirde olduğunuz önemli değil. Sadece tek bir ilan vererek sesinizi duyurabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz ilanlarınız ücretsiz olup, üyelikte istemiyoruz. Yapmanız gereken yorum bölümünden iş ilanlarınızı oluşturmak ve yayınlamaktır. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi mutlaka ekleyiniz.

(daha&helliip;)

Ne Alırsan 3,5 TL İşi Dükkanı Kurmak

Günümüzde oldukça moda olan işlerden biri de ne alırsan 3,5 TL işidir. Eğer siz de ne alırsan 3,5 TL dükkanı kurmak istiyorsanız sayfamız aracılığı ile gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ülkemizde alışverişe çıkanların %90’ı ucuz mal satan dükkanlara mutlaka girer. Çünkü, hem ucuz hem de kaliteli olsun diyerek girilen dükkanlar herkese cazip gelir. İşte o dükkanlardan biri de ne alırsan 3,5 TL dükkanlarıdır. Bu tarz bir dükkana girdiğinizde ev eşyasından, kozmatiğe, züccaciyeden daha birçok çeşide kadar her istediğinizi bulabilirsiniz. Belki böyle bir dükkana daha önce girmişsinizdir. Ve eğer girdiyseniz içerinin tıklım tıklım dolu olduğunu görmüşsünüzdür. Genellikle fabrika kapanışı ürünler satılıyor olsa da vatandaş halinden memnun. Oldukça uygun fiyata satılan ürünler ise kapış kapış gidiyor.

(daha&helliip;)

Yazitör

Yazitör Olmak için Lütfen bu sayfadan bakınız—> www.yazitor.com

Yazitör Starter hakkınd ayapılmış olan yorumları aşağıdan okyabilirsiniz. Yazitör aldıktan sonra sizde aşağı kısma yorumda bulunabilirsiniz

Merhabalar Ben Fatma..

Yazitör Olarak Çalışmak gerçekten çok kazançlı.Ben başka bir iş yapmıyorum 3 tane çocuğum var ev hanımıyım. Yazitör Bilgilerini edindikten sonra eğitim setinde anlatılanları uygulamave kazanmaya başladım.İlk başlarda merak ve öğrenme heyecanından dolayı günde 3-4 saat internette vaktimi geçiriyordum ama şimdi günde ortalama yarım saat -1 saat yazı yazarak gelir elde ediyorum.Dekontumuda en sonki Kasım 2012 dekontumu sizinle paylaşıyorum.Şimdi kafam çok rahhat aylık düzenli bir şekilde gelirim var ve hergün zorunluluk olarak çalışmak durumunda değilim bazı günler hiç interneti bile açmıyorum sonuçta kendi işimi yapıyorum. (daha&helliip;)

Yazitör Eğitim Seti Serisi -1 Yazitör Starter

Evden Yazı yazarak para kazanmak isteyenler bu yazımızı dikkatlice okusunlar.

Nasıl bir iş?

Evden ofisten yolda seyahet ederken her zaman yapabileceğiniz hatta sadece yazı yazmak da değil resimler ve videolarınızı da google gibi arama motorlarının  veritabanına bilgi ekleyerek karşılığında gereken ücreti almak hepsi bu.

Güvenilir mi?

Türkiyede ve dünyada milyonlarca insan bu işten para kazanmaktadır.

Ödemeler nasıl olcak? Bize işi kim verecek? Kiminle iletişime geçeceksiniz? Detayları nelerdir? (daha&helliip;)

Makale Yazarak Para Kazanmak

İnternet erişiminin artan yayılımı ve buna paralel olarak artan internet sitelerinin sayısı makale yazarlığı gibi yeni bir iş kavramının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Makale yazarak para kazanmak her geçen gün daha da kolaylaşmaktadır. Ek gelir ve ek iş fırsatları arayan kişilerin kaçırmaması gereken makale yazarlığı seri klavye kullanan, noktalama işaretlerine dikkat eden ve kompozisyon yeteneği güçlü herkesin yapabileceği kolay bir iştir.

Makale yazım kuralları zaman içerisinde öğrenebileceğiniz basit kuralları içermektedir. Makale yazarak para kazan sloganı ile açılan pek çok site bulunmakla beraber doğru ilanlara başvuruda bulunmakta büyük önem taşımaktadır. Deneyim kazanana kadar düşük ücretler ile yazı yazmanız beklenebilir. Makale yazanlar bu makalelerini çoğunlukla sipariş üzerine gerçekleştirmekte ve istenilen konu başlıkları hakkında tamami ile özgün olan makaleler yazmaktadır.

Makale yazarak para kazanmak için makale yazarı aranıyor ilanlarına başvuruda bulunabileceğiniz gibi ayrıca makale örnekleri hazırlayarak makale yazarı olmak istiyorum ilanları vererek bu makalelerinizi paylaşabilirsiniz. Günümüzde 100 kelimelik bir makalenin 1,00 liradan satıldığını düşünürsek düzenli olarak makale yazarak ayda en az 1.000,00 lira kazanabileceğinizi söyleyebiliriz…

Evde Kına işi verilir

Evde kına paketleme işi yapabilecek kişiler ve ekipler aranmaktadır. Evden çalışmak istiyorum diyen kişilerin başvurularını bekliyoruz. Evinizde televizyon izlerken para kazanacak, ek gelir kazanmanın keyfini yaşayacaksınız. Kına keseleri için iş başvurusnda bulunmak isteyen kişiler iletişim bilgilerini ekleyebilirsiniz.

Kına paketleme Ankara

Kına paketleme işi verilecektir. Keçiören ve yakın çevresinde ikamet eden, aldığı işleri zamanında eksiksiz olarak teslim edilecek kişiler ile sürekli çalışılacaktır. Ödemeler tamamlanan işlerin teslimatında nakit olarak yapılmaktadır. (daha&helliip;)

Yukar k