Kategori: “Bankalar Personel alımı”

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

İrtibat adresimiz: http://www.kredinizibizcekelimsizodeyin.com  Bankalardan kredi almak istiyorsanız ön ödeme almadan önce banka krediniz çıkartılır daha sonra komisyon alınır şeklinde işlem yapmaktadır. Kredi çıkartmadan önce kredi notu yükseltme işleminiz yapılarak kredi çekmeniz garantiye alınır. (daha&helliip;)

Faturalı Hatta Kredi Verilir

İnfo: https://www.faturalihattakredi.net/ Sabit veya gsm hattı olanlara kredi Faturalı hat kullanıcıları banka kanalına geçiş yapmadan 4 bin TL’ye varan rakamlar da kredi kullanabilirsiniz.

(daha&helliip;)

Borç Kapatma Kredisi için İletişim Kurun

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç kapatma kredisi alabilmeniz için firmamıza kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu bir prosedür niteliğindedir. Çünkü firmamız bugüne kadar firmamıza başvuru yapan kişilerin neredeyse hiçbirini eli boş göndermemiştir. Yani bankaların sizlerden talep ettiği hiçbir şartı sizlerden istemiyoruz. (daha&helliip;)

Komisyonla 70.000 TL kredi

Direkt iletişim kurabilir veya sorularınızı iletebilirsiniz.Bilgi ve iletişim adresi: https://www.komisyonlakredi.com/ Komisyonla kredi almak isteyenler için doğru adres burasıdır. Bunun dışında gördüğünüz diğer adreslere itibar etmeyiniz. Önden ödeme isteyenlere para vermeyiniz. (daha&helliip;)

Türkiye’de Off-Shore Bankacılık

Türkiye’deki Off-Shore bankacılıktan söz etmeden evvel Off-Shore bankacılığın ne olduğundan bahsetmek daha mantıklı olacaktır. Off-Shore bankacılığın bir diğer adı da Kıyı bankacılığıdır. Serbest bankacılık olarak basitçe tanımlayabiliriz. Tabii ki detaya indiğimizde durum daha farklıdır. Ülkeler, kendi sınırlarının dışında da fon sağlamaktadır. Bu fonların yine ülkenin dışarısında kullanılmasını hedefleyen bankacılık türüdür. Bu nedenle de bununla ilişkili olan hiçbir yasa, yönetmelik ve benzer resmi düzenlemelerin hiçbiri de bu aktiviteleri etkilememektedir. Zaten bu sebeple serbest bankacılık olarak tanımlanabilmektedir. (daha&helliip;)

2017 Halkbank Personel Alımı- 1000 KİŞİ

Ülkemizdeki üç kamu sermayeli bankadan biri olan Halk Bankası pek çok kişinin çalışma olanakları olarak hayallerini süslemek ile beraber “Halkbank personel alımı 2017” başlıklı açıklamalarında çeşitli kadro ve pozisyonlarda 1000 adet personel alımı yapılacağı dile getirilmiştir. Bu durum pek çok işsiz kişi için son derece güzel bir haber olmak ile beraber bahsi geçen bu geniş kapsamlı alımın 2017 yılının Mart ayına kadar gerçekleşeceği de ayrı bir müjdeli haber olmuştur.

Her yıl yapmakta oldukları oldukça fazla sayıda eleman istihdamı ile adını sıkça duyuran ve belirtildiği gibi bünyelerinde çalışmakta olan personellerin tümüne sunmakta oldukları imkanlar ile pek işsizin ya da daha bir iş arayan kişinin hayallerini süslemekte olan Halk Bankası bu yıl da yapacağı personel alımlarına ilişkin duyuru ile dikkatlerini üzerine çekmiştir. Henüz detayları ve başvuru şartları net bir şekilde açıklanmamış olan bu eleman alım süreci ile alakalı olan belli başlı detayları ise adı geçen bankanın genel müdürü olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu açıklamıştır. Yapılmakta olan bu açıklamaya göre söz konusu olan alın ile alakalı bazı bilgiler şunlardır;

 1. Bahsi geçen bu 2017 eleman alımı projesi kapsamında en geç Mart ayına kadar başvuru sürecinin başlatılması planlanmaktadır,
 2. İstihdam edilecek olan eleman sayısı ise bu bankada çalışmak isteyen kişiler için son derece umut verici olmakta ve 100 kişinin işe alınması planlanmaktadır.
 3. Eleman alımı gerçekleşecek olan görevler ve pozisyonlar ile alakalı olarak da açıklama yapılmış olmak ile beraber en çok dikkat çekenleri şunlardır;
 4. Müfettiş yardımcısı,
 5. İç kontrolör yardımcısı,
 6. Uzman yardımcısı,
 7. Bilgi teknoloji uzman yardımcısı ve
 8. Servis görevlisidir.

Bu görevler ve pozisyonlar dahilinde alınacak olan bin adet personel için farklı farklı şartlar ve özellikler talep edilecek olup bu detaylar başvuru süreci başladığı zaman açıklanacaktır. Daha detaylı bilgi almak ve söz konusu olan başvuru sürecini takip etmek için adı geçen bankanın resmi internet sitesini takip etmek faydalı olacaktır.

PTT 2500 Personel Alımı Başvuru Şartları

Geçtiğimiz günlerde ülkemizin Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanı sayın Ahmet Arslan, adı geçen bakanlığa bağlı olarak hizmet veren ülkemizin en stratejik kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı yani kısa adı PTT’ye 2017 yılı içerisinde 2 bin 500 adet personel alınacağını açıklamış söz konusu olan bu açıklama işsiz olan ya da daha iyi bir işe girmek için fırsat arayanlar için büyük bir müjde olmuştur. PTT 2500 personel alımı başvuru şartlarına yönelik olarak açıklamalarda bulunulmuş olmak ile beraber bu kapsamda alımı yapılacak olan ilk beş yüz kişi başvuru süreci başlamış bulunmaktadır.

Hali hazırda başvuruları başlamış olan bu büyük personel istihdamına yönelik detaylar ise şu şekildedir;

 1. Söz konusu olan bu ilana yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişiler başvuru yapabilmektedir,
 2. Yaş sınırı olarak en az on sekiz en çok otuz beş yaşında olmak gerekmektedir,
 3. Başvuru yapacak olan erke adayların askerlik ile ilişiği bulunmamak,
 4. Gişe ve Büro Memuru görevleri için başvuracak olan kişiler için 2016 KPSS’den en az 70 puan almış olmak,
 5. Yine aynı kadroya başvuru yapabilmek için kurum tarafından başvuru formunda belirtilmekte olan dört yıllık lisansa programının herhangi birinden mezun olmak,
 6. Dağıtıcı kadroları için başvuru yapmak isteyen kişilerin yine söz konusu olan formda belirtilmekte olan iki yıllık ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve 2016 yılındaki KPSS’den en az 60 puan almış olmaktır.
 7. Yine aynı kadro için B sınıfı ve A2 sınıfı ehliyet sahibi olmak,
 8. Başvurular ise 13 Şubat- 18 Şubat 2017 tarihleri arasında PTT’ye ait olan resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
 9. Yapılacak olan eleme sürecinde KPSS puanı itibari ile ilk iki binlik dilime girecek olan kişiler sözlü sınava çağırılarak bu aşamada tekrardan bir eleme sürecine tabii tutulacaktır. Asıl olarak kazananlar bu sözlü sınav sonrasına belli olacaktır.
 10. Alım yapılacak olan kadroların tümü İstanbul’da bulunmakta olup kazanan kişiler belli bir süre boyunca bu ilde çalışmak zorunda olmaktadır.

Müşteri Temsilcisi Arayan Bankalar

Bankalar belirli dönemlerde personel alarak bankalarını geliştirme yolun gitmektedirler. Yıl içerisinde pek çok banka personel alacağına dair ilanlar vermekte bankalara başvurmak isteyen kişiler de bu ilanlar doğrultusunda bankalara iş başvurusunda bulunmaktadırlar. Bankaların müşteri temsilciliği pozisyonlarına başvuru yapan kişiler bir değerlendirmeye tabi tutulmakta mülakat ve sınavları geçerlerse bankaların müşteri temsilciği pozisyonlarında görev almaktadır. (daha&helliip;)

Banka Reklamlarında Oynamak İster misiniz?

Oyunculuk için bir çok Cast ajansı yeni yüzler aramaktadır. Özellikle son yıllarda insanların hayatlarında çok büyük yer alan banka reklamları son zamanlarda bir çoğumuzun dikkatini çekmektedir. Çünkü bankalar değişik kampanyalar düzenleyerek, müşteri portföyünü yükselmek için, reklamlar bankalar için çok önemlidir. Tabi bankalarda oynayan oyuncularda önemlidir. Bunun için banka reklamlarını düzenleyen Cast Ajansları da özellikle banka reklamları için yeni yüzler aramaktadır. Oyunculuk konusunda deneyimli yada deneyimsiz, eğitimli veya eğitimsiz  olmasınız önemli değil. Sadece en önemlisi yeteneğinizin olmasıdır.

Ben oyunculuk konusunda çok yetenekliyim ve oyunculuk benim en büyük hayalim diyorsanız, Cast Ajanslarının oyunculuk ilanlarına başvurabilirsiniz. Oyunculuk kariyeriniz için çok iyi bir basmak olabilir. Başvurduğunuz Cast Ajansları sizin özellikleriniz uygun olması halinde görüşmeye çağırır. Bu görüşmede size bir deneme çekimi yapılır. Bu deneme çekimleri daha sonra yapılacak olan reklamlar için hepsi değerlendirilir. Hangi kişi bu projeye uygun olduğu düşünülürse tabi ki ilk tercih olur. Tabi burada sizin dış görünüşünüzden önce oyunculuk yeteneğiniz değerlendirilir. Daha sonrada dış görünüşünüz.

www.kredisorgulama.org iletişim sayfasından yazabilirsiniz

Peki nasıl başvurabilirsiniz? Ya size en yakın bir Cast Ajansına yada WEB sitesinden. WEB sitesinden adınızı, soyadınızı, e-postanızı, ikamet adresinizi, cep numaranızı, yaşadığınız şehri, doğum tarihinizi, boyunuzu, kilonuzu, saç renginizi, ten renginizi, varsa deneyimlerinizi, eğitiminizi ve en önemlisi resminizi ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yada kısa film çekiyorsanız göndermeniz daha etkili olabilir. Oyunculuk aşkı ile yaşayan bir çok insan var. Belki bunun eğitimini almamış olabilirsiniz. Ama hayatınızda denemedim dememek için, hayalinizi gerçekleştirmeniz için neden bir adım atmayasınız ki. Evet oyunculuk televizyonda gördüğümüz gibi kolay değil. Ama ben bütün zorlukları yenebilirim yeter ki oyuncu olabileceğim derseniz ve kendinize güveniyorsanız hiç düşünmeyin. Hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tel: 0 (216) 550 10 73
Gsm: 0 (554) 834 93 67
Gsm: 0 (542) 350 69 59
Gsm: 0 (554) 834 93 68
Gsm: 0 (554) 834 93 69
Gsm: 0 (549) 776 03 92
Gsm: 0 (549) 776 06 53
Gsm: 0 (542) 350 66 68
Gsm: 0 (549) 783 01 18
Gsm: 0 (542) 350 69 66
Email: info@castajansim.com

ADRES: Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No:25 Kat:4-5 Kadıköy/İSTANBUL

Acil Senetle Kredi Almak İçin Neler Gerekli?

Kredi almanız için durumuna göre değişik opsiyonlar bulunabilmektedir. Talebinizi iletirken detaylı bilgi verirseniz tarafına daha sağlıklı dönüş yapılacaktır. (daha&helliip;)

Yukar k