Kategori: “Bankalar Personel alımı”

2017 Halkbank Personel Alımı- 1000 KİŞİ

Ülkemizdeki üç kamu sermayeli bankadan biri olan Halk Bankası pek çok kişinin çalışma olanakları olarak hayallerini süslemek ile beraber “Halkbank personel alımı 2017” başlıklı açıklamalarında çeşitli kadro ve pozisyonlarda 1000 adet personel alımı yapılacağı dile getirilmiştir. Bu durum pek çok işsiz kişi için son derece güzel bir haber olmak ile beraber bahsi geçen bu geniş kapsamlı alımın 2017 yılının Mart ayına kadar gerçekleşeceği de ayrı bir müjdeli haber olmuştur.

Her yıl yapmakta oldukları oldukça fazla sayıda eleman istihdamı ile adını sıkça duyuran ve belirtildiği gibi bünyelerinde çalışmakta olan personellerin tümüne sunmakta oldukları imkanlar ile pek işsizin ya da daha bir iş arayan kişinin hayallerini süslemekte olan Halk Bankası bu yıl da yapacağı personel alımlarına ilişkin duyuru ile dikkatlerini üzerine çekmiştir. Henüz detayları ve başvuru şartları net bir şekilde açıklanmamış olan bu eleman alım süreci ile alakalı olan belli başlı detayları ise adı geçen bankanın genel müdürü olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu açıklamıştır. Yapılmakta olan bu açıklamaya göre söz konusu olan alın ile alakalı bazı bilgiler şunlardır;

 1. Bahsi geçen bu 2017 eleman alımı projesi kapsamında en geç Mart ayına kadar başvuru sürecinin başlatılması planlanmaktadır,
 2. İstihdam edilecek olan eleman sayısı ise bu bankada çalışmak isteyen kişiler için son derece umut verici olmakta ve 100 kişinin işe alınması planlanmaktadır.
 3. Eleman alımı gerçekleşecek olan görevler ve pozisyonlar ile alakalı olarak da açıklama yapılmış olmak ile beraber en çok dikkat çekenleri şunlardır;
 4. Müfettiş yardımcısı,
 5. İç kontrolör yardımcısı,
 6. Uzman yardımcısı,
 7. Bilgi teknoloji uzman yardımcısı ve
 8. Servis görevlisidir.

Bu görevler ve pozisyonlar dahilinde alınacak olan bin adet personel için farklı farklı şartlar ve özellikler talep edilecek olup bu detaylar başvuru süreci başladığı zaman açıklanacaktır. Daha detaylı bilgi almak ve söz konusu olan başvuru sürecini takip etmek için adı geçen bankanın resmi internet sitesini takip etmek faydalı olacaktır.

PTT 2500 Personel Alımı Başvuru Şartları

Geçtiğimiz günlerde ülkemizin Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanı sayın Ahmet Arslan, adı geçen bakanlığa bağlı olarak hizmet veren ülkemizin en stratejik kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı yani kısa adı PTT’ye 2017 yılı içerisinde 2 bin 500 adet personel alınacağını açıklamış söz konusu olan bu açıklama işsiz olan ya da daha iyi bir işe girmek için fırsat arayanlar için büyük bir müjde olmuştur. PTT 2500 personel alımı başvuru şartlarına yönelik olarak açıklamalarda bulunulmuş olmak ile beraber bu kapsamda alımı yapılacak olan ilk beş yüz kişi başvuru süreci başlamış bulunmaktadır.

Hali hazırda başvuruları başlamış olan bu büyük personel istihdamına yönelik detaylar ise şu şekildedir;

 1. Söz konusu olan bu ilana yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan kişiler başvuru yapabilmektedir,
 2. Yaş sınırı olarak en az on sekiz en çok otuz beş yaşında olmak gerekmektedir,
 3. Başvuru yapacak olan erke adayların askerlik ile ilişiği bulunmamak,
 4. Gişe ve Büro Memuru görevleri için başvuracak olan kişiler için 2016 KPSS’den en az 70 puan almış olmak,
 5. Yine aynı kadroya başvuru yapabilmek için kurum tarafından başvuru formunda belirtilmekte olan dört yıllık lisansa programının herhangi birinden mezun olmak,
 6. Dağıtıcı kadroları için başvuru yapmak isteyen kişilerin yine söz konusu olan formda belirtilmekte olan iki yıllık ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve 2016 yılındaki KPSS’den en az 60 puan almış olmaktır.
 7. Yine aynı kadro için B sınıfı ve A2 sınıfı ehliyet sahibi olmak,
 8. Başvurular ise 13 Şubat- 18 Şubat 2017 tarihleri arasında PTT’ye ait olan resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
 9. Yapılacak olan eleme sürecinde KPSS puanı itibari ile ilk iki binlik dilime girecek olan kişiler sözlü sınava çağırılarak bu aşamada tekrardan bir eleme sürecine tabii tutulacaktır. Asıl olarak kazananlar bu sözlü sınav sonrasına belli olacaktır.
 10. Alım yapılacak olan kadroların tümü İstanbul’da bulunmakta olup kazanan kişiler belli bir süre boyunca bu ilde çalışmak zorunda olmaktadır.

Müşteri Temsilcisi Arayan Bankalar

Bankalar belirli dönemlerde personel alarak bankalarını geliştirme yolun gitmektedirler. Yıl içerisinde pek çok banka personel alacağına dair ilanlar vermekte bankalara başvurmak isteyen kişiler de bu ilanlar doğrultusunda bankalara iş başvurusunda bulunmaktadırlar. Bankaların müşteri temsilciliği pozisyonlarına başvuru yapan kişiler bir değerlendirmeye tabi tutulmakta mülakat ve sınavları geçerlerse bankaların müşteri temsilciği pozisyonlarında görev almaktadır. (daha&helliip;)

Banka Reklamlarında Oynamak İster misiniz?

Oyunculuk için bir çok Cast ajansı yeni yüzler aramaktadır. Özellikle son yıllarda insanların hayatlarında çok büyük yer alan banka reklamları son zamanlarda bir çoğumuzun dikkatini çekmektedir. Çünkü bankalar değişik kampanyalar düzenleyerek, müşteri portföyünü yükselmek için, reklamlar bankalar için çok önemlidir. Tabi bankalarda oynayan oyuncularda önemlidir. Bunun için banka reklamlarını düzenleyen Cast Ajansları da özellikle banka reklamları için yeni yüzler aramaktadır. Oyunculuk konusunda deneyimli yada deneyimsiz, eğitimli veya eğitimsiz  olmasınız önemli değil. Sadece en önemlisi yeteneğinizin olmasıdır.

Ben oyunculuk konusunda çok yetenekliyim ve oyunculuk benim en büyük hayalim diyorsanız, Cast Ajanslarının oyunculuk ilanlarına başvurabilirsiniz. Oyunculuk kariyeriniz için çok iyi bir basmak olabilir. Başvurduğunuz Cast Ajansları sizin özellikleriniz uygun olması halinde görüşmeye çağırır. Bu görüşmede size bir deneme çekimi yapılır. Bu deneme çekimleri daha sonra yapılacak olan reklamlar için hepsi değerlendirilir. Hangi kişi bu projeye uygun olduğu düşünülürse tabi ki ilk tercih olur. Tabi burada sizin dış görünüşünüzden önce oyunculuk yeteneğiniz değerlendirilir. Daha sonrada dış görünüşünüz.

www.kredisorgulama.org iletişim sayfasından yazabilirsiniz

Peki nasıl başvurabilirsiniz? Ya size en yakın bir Cast Ajansına yada WEB sitesinden. WEB sitesinden adınızı, soyadınızı, e-postanızı, ikamet adresinizi, cep numaranızı, yaşadığınız şehri, doğum tarihinizi, boyunuzu, kilonuzu, saç renginizi, ten renginizi, varsa deneyimlerinizi, eğitiminizi ve en önemlisi resminizi ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yada kısa film çekiyorsanız göndermeniz daha etkili olabilir. Oyunculuk aşkı ile yaşayan bir çok insan var. Belki bunun eğitimini almamış olabilirsiniz. Ama hayatınızda denemedim dememek için, hayalinizi gerçekleştirmeniz için neden bir adım atmayasınız ki. Evet oyunculuk televizyonda gördüğümüz gibi kolay değil. Ama ben bütün zorlukları yenebilirim yeter ki oyuncu olabileceğim derseniz ve kendinize güveniyorsanız hiç düşünmeyin. Hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tel: 0 (216) 550 10 73
Gsm: 0 (554) 834 93 67
Gsm: 0 (542) 350 69 59
Gsm: 0 (554) 834 93 68
Gsm: 0 (554) 834 93 69
Gsm: 0 (549) 776 03 92
Gsm: 0 (549) 776 06 53
Gsm: 0 (542) 350 66 68
Gsm: 0 (549) 783 01 18
Gsm: 0 (542) 350 69 66
Email: info@castajansim.com

ADRES: Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No:25 Kat:4-5 Kadıköy/İSTANBUL

Acil Senetle Kredi Almak İçin Neler Gerekli?

Kredi almanız için durumuna göre değişik opsiyonlar bulunabilmektedir. Talebinizi iletirken detaylı bilgi verirseniz tarafına daha sağlıklı dönüş yapılacaktır. (daha&helliip;)

Vakıf Katılım Personel Alımı 2016

Türkiye’nin yeni katılım bankalarından birisi olan Vakıf Katılım, 2016 yılı için istihdam edilmek üzere personel alımı duyurusu yaptı. Personellerini en iyi şekilde eğiten ve onlara yeni bir kariyer imkanı sağlayan Vakıf Katılım, büyüyen ve gelişen ailesine yeni üyeler arıyor.

Şu an için Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van ve İstanbul illerinde personel alımı yapacak olan firma, ilerleyen günlerde şube sayısı arttıkça yeni kadrolar açacağını belirtti.

Vakıf Katılım tarafından açılan personel ilanına başvuracak olan kişilerin birtakım şartlara sahip olması gerekiyor. Bu şartları karşılayan kişiler, Vakıf Katılım tarafından düzenlenecek sözlü ve yazılı sınavın ardından tercih edilen illerde çalışmaya başlayabilecek. Bu şartlar ise şu şekilde belirlenmiştir;

 • Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak.
 • Katılım bankacılığı alanında tecrübeli olmak.
 • İletişim kabiliyeti gelişmiş ve stresle başa çıkabilen kişiler olmak.
 • Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı.
 • Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş olmak.
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli olması.
 • Banka tecrübesi olmayan adaylar için; erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak.

Bu şartların yanında Vakıf Katılım şubelerinde çalışacak olan kişilerin adli bakımından herhangi bir sicil bozukluğunun olmaması gerekiyor. Yepyeni ve dinamik kadrosuyla birlikte geleceğin en önemli bankalar arasında gösterilen Vakıf Katılım ailesine siz de katılabilirsiniz. Bu ilanların ilerleyen günlerde sayısının hızlı bir şekilde artması bekleniyor. Kadroda yer alacak olan personellerin maaş durumları ve kariyer bakımından hedeflerinin ise artarak devam edeceği banka tarafından sunuluyor. Türkiye’nin önemli katılım bankalarından birisi olan Vakıf Katılım’da vezne görevlisi, müfettiş yardımcısı, banka şube müdürü, banka şube müdür yardımcısı, bölge temsilcisi ve genel müdür bünyesinde çalışacak olan personellerin bir ilandan seçilmesi bekleniyor. Vakıf Katılım bünyesinde yer alarak etkili bir kariyere sahip olmak mümkündür. Ayrıca bu kadrolardan başka bir kadroya yükselmek de Vakıf Katılım tarafından personele verilen imkanlar arasındadır. Başvuru sürecinde adayların çalışmak istedikleri bölümü gösteren ön yazılarını unutmaması gerekiyor.

Bankada Çaycı Arayanlar

İçimizde bankada çalışmak istemeyen yoktur değil mi? Gördüğümüz kadarıyla düzenli çalışma saatleri ve tatmin eder miktardaki maaşıyla hepimizin bir sefer hayalinden geçmiştir bankada çalışmak.En basit olarak güvenliği görürüz ve ona özeniriz ne rahat işi var deriz değil mi ancak birde arada çaycıları da görürüz sürekli birilerine çay götürüp getirirler. Kimi zaman üzülsek de aklımızdan işi rahat devlet memuru gibiler memurlar çıkınca onlarında işi bitiyor diye geçmiştir mutlaka.

Bankada çaycı olmak öyle sitelere ilan vermek gibi olmuyor Maalesef. Özellikle de İşkur’la bağlantılı olan yerler bunlara bankalarda dahil artık eleman alımlarını buranın üzerinden gerçekleştiriyor. Çok nadir olarak küçük yerleşim yerlerinde olan banka şubeleri bu tarz ilanlar çıkararak çaycı arıyorlar ama çoğunluğu banka ismini vermediği için gerçek olup olmadığını bilmek çok zor.

En güzeli ya bankaların kendi internet sitelerinden takip etmek yada İŞKUR üzerinden takip etmek. Bankalar da görevlendirilmek için herkes başvuru yapabilir ancak tedbirli olması gereken yerler olduğu için direk alımlar siteler üzerinden ya da gazetelerden yayınlanmaz ancak bu şekilde takip edebilirsiniz.

Odeabank İş Başvurusu Personel Alımı

Türkiye Bankacılık sektörünün en güçlü isimleri arasında yer alan Odeabank, kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir. Her zaman saygı çerçevesinde müşterisine hizmet veren Odeabank, güler yüzlü personeli, deneyimli geçmişi ve sağlam alt yapısı ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Her yıl biraz daha büyüyerek ilerleyen Odeabank, büyümesine istinaden personel alımı yapmaktadır. Öyle ki; Odeabank iş başvurusu personel alımı tüm hızı ile devam ediyor.

Odeabank hem kendi sitesi üzerinden hem de diğer iş ilanı siteleri üzerinden iş ilanlarını yayınlayarak adaylara iş imkanı sunuyor. Şuanda Uzun dönemli stajyer,Direkt satış temsilcisi,Kart operasyonları veri giriş memuru,Kobi mikro kredi tahsis müdürü/müdür yardımcısı ve işlem güvenliği uzmanı alımı yapıyor. İlanların tüm detayları kariyer.net sitesinde yayınlanmakta olup, yine bu site üzerinden iş başvurusu yaparak Odeabank bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Vakıfbank İş Başvurusu Personel Alımı

Bankacılık sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri olan Vakıfbank, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak başarıdan başarıya koşmaktadır. En çok tercih edilen bankaların başında gelen Vakıfbank, hem verdiği kaliteli hizmet ile, hem de sunduğu iş imkanları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Vakıfbank her yıl olduğu gibi 2015 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Vakıfbank iş başvurusu personel alımı ise son hızla sürüyor. Eğer sizde Vakıfbank bünyesinde çalışmak ve kariyer yapmak istiyorsanız bankanın iş ilanlarını takip ederek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank İş İlanları

Vakıfbank bünyesinde çalışmak isteyenler, bankada memur, Uzman/mali analist yardımcısı veya Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlayabilirler. Yani, Vakıfbank’ta kariyer yolculuğunuz memurluktan Genel Müdürlüğe kadar uzanabilmektedir. Siz de Vakıfbank bünyesinde görev almak için kendinize uygun pozisyonlara iş başvurusu yapabilir, kariyer hedeflerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Vakıfbank iş başvurusu yapmak için bankanın kendi sayfasını kullanabilirsiniz. Sayfa üzerinden iş başvurusu yapabilir, ya da yayınlanan iş ilanlarından size uygun olanı seçerek direkt olarak ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra olumlu veya olumsuz size geri dönüş yapılacaktır.

Halkbankası İş Başvurusu Personel Alımı

Ülkemizde faaliyet gösteren Halk Bankası, köklü geçmişi ve deneyimi ile sektöründe lider konumdadır.. Sunduğu hizmet kalitesi ile müşterilerini memnun etmeyi başaran Halk Bankası iş başvurusu personel alımı yaparak ülkemiz iş istihdamına katkılarına da devam ediyor. Her yıl yüzlerce kişiye iş imkanı sunan Halk Bankası, bu yıl da yayınladığı iş ilanları ile iş olanaklarına devam ediyor.

Çalışanlarına değer vererek onların huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlayan Halk Bankası, ihtiyaç gördüğü zamanlarda bünyesine yeni çalışanlar katıyor. Halk Bankası şuanda da birçok pozisyon için personel alımı yapıyor. Siz de Halk Bankası iş başvurusu yaparak bu köklü banka ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Halk Bankası ihtiyaç duyduğu zamanlarda iş ilanlarını yayınlayarak iş arayanlara imkan tanıyor. İlanlarını hem kendi sitesinde hem de diğer iş ilanı sitelerinde yayınlayarak adayların başvuru yapmalarını sağlıyor.

Halk Bankası işe alımları ise kendi web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Kendi sitesinde yayınladığı sınav duyuruları ile adaylara seslenen Halk Bankası, yazılı sınav ile işe alımlarını gerçekleştiriyor. Yazılı sınavı başarı ile tamamlayan adaylar ardından yapılacak olan mülakata katılarak Halkbank ailesine katılma şansı yakalıyorlar. Siz de Halk Bankası sayfasından sınav duyurularını takip ederek çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Yukar k