Kategori: “Blog”

Tefeci adres ve telefonları 2018

İletişim bilgileri ulaşmak için www.tefecibul.com üzerinden bakabilirsiniz. Güvenilir tefecilere ulaşmak ve kendinizi daha sonra daha fazla sıkıntıya sokmamak için herkesle iletişim kurmayın ve kimseye önden para vermeyiniz. (daha&helliip;)

Borç Para Verilir İstanbul

İstanbul’da borç para arıyorsanız öncelikle  https://www.borcpara.org/ adresinden gerekli bilgileri edinerek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorsanız ve krediye ihtiyacınız varsa bu durum hiç problem edilecek bir durum değildir. (daha&helliip;)

Senetle Nakit Veriyoruz YENİ

Bilgi: https://www.senetlenakit.com ACİL PARA İHTİYAÇLARINIZ İÇİN HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇÖZÜME ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZİ BİLİYORUZ. BU KONUDA VERDİĞİMİZ ADRES SİZE YARDIMCI OLACAKTIR. (daha&helliip;)

Komisyonla Kredi Veriyoruz 2018

Bilgi ve iletişim adresi: https://www.komisyonlakredi.com/ Komisyonla kredi almak isteyenler için doğru adres burasıdır. Bunun dışında gördüğünüz diğer adreslere itibar etmeyiniz. Önden ödeme isteyenlere para vermeyiniz. (daha&helliip;)

Bankasız Kredi 2018

Bankalara bulaşmadan kredi alabilirsiniz. https://www.bankasizkredi.org/ ile iletişime geçerek max 70.000 TL olamak üzere senetle kredi alabilirsiniz. (daha&helliip;)

Para Yardımı Yapan Zenginler

Para yardımı yapan zenginler kimlerdir ve bunlara nasıl ulaşabilirsiniz https://www.365kredi.com bu konuda bilgiler vermektedir. Sizinde acil paraya ihtiyacınız varsa verilen adresten giriş yaparak ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. (daha&helliip;)

Çeyrek Altın Ne Kadara Düştü?

Çeyrek altına yatırım yapanların sayısı bir hayli fazla. Altına yatırım yapanlarında günlük fiyat değişimlerini takip etmeleri gerekiyor. Altın güne başlarken artış yaşayabiliyor iken, gün sonunda düşüş yaşayabiliyor. Geçtiğimiz haftalar da hızla artış yaşayan altın bu hafta ise genel de düşüş ile kuru kapadı. (daha&helliip;)

Borçların Sizi Ele Geçirmesine İzin Vermeyin Bize Ulaşın

Bilgi ve iletişim: https://www.borcpara.org/ Kendimizi zora sokunca bataklık gibi gittikçe derine çekiliyoruz. Borçlar artıyor krediler ödenmiyor kredi notumuz düşüyor bu sefer borç ödeme kredisi arıyoruz daha da yetmiyor işi legalden çıkarıp tefecilerin peşinden koşar hale geliyoruz. Bu sektörde hizmet veren kurumlar olsa bile bir çoğuna güvenmek doğru değil çünkü pek yasal olmuyorlar ve borcunuzu ödemediğiniz zaman daha tehlikeli bir hal alabiliyor durum. (daha&helliip;)

Tefeci Bul 2018

Acil para ihtiyacınız var ve tefeci bulmak istiyorsanız arama yapabileceğiniz bir adres: www.tefecibul.com.. (daha&helliip;)

Suriyeli Kadınlar İle Evlilik

Suriye’de evlilik ciddi bir olgudur. (http://www.suriyelikadinlar.com) Ve oldukça önemli bir durumdur. Hatta birçok bilgiye göre Suriyeli kadınlar için evlilik bir kurtuluş yoludur. Hayatlarının yeniden başladığı ve değiştiği, önemli bir kurtuluş. Kurtuluş dediğimiz zaman elbette pek olumlu bir çağrışımda bulunmamaktadır. Fakat burada anlatmak istediğimiz Suriyeli kadınlar için evliliğin ne kadar önemli bir durum olduğudur. Suriyeli kızlar, belli bir yaşa geldiklerinde büyük bir özlem ile bu bilinmezliğin beklentisi içerisine girerler. Çünkü Suriyeli kadınlar hayatları boyunca bunun için eğitilmektedirler. (daha&helliip;)

Yukar k