Kategori: “bedava ücretsiz”

Kayıp Kaçak Bedeli İade Dilekçesi

Kayıp kaçak bedeli iadesi için Kaymakamlık tüketici heyetine dilekçe vermek gerekmektedir. Elektrik şirketlerinden, en son tüketici derneklerinin mahkemeleri kazanmasıyla kayıp kaçak bedeli iadelerini almak mümkündür. Bu mahkeme kararları emsal teşkil edilmektedir. Fakat bunun için Kaymakamlık Tüketici Hakemliği’ ne ya da mahkemeye dilekçe ile başvurmak gerekmektedir. (daha&helliip;)

canlı para yarışması izle

Canlı Para Yarışması

Show televizyonunun Acun Ilıcalı nın hem yapımcısı hemde sunucusu olduğu “Varmısın, Yokmusun” yarışma formatı ile yakalamış olduğu başarıyı bu program yayından kaldırıldıktan sonra yerine konulan Canlı Para yarışması reyting oranlarını katlayarak büyük bir izlenme oranı ile devam ettiriyor. Televizyonlarımızda yer alan bir çok yarışma programı gibi Canlı Parada yurt dışı formatlı bir yarışma. Formatı yabancı ülkelerden alınan bu tür yarışmalar çok riskli aslında. Çünkü format almak için çok yüksek paralar ödediğiniz yurt dışında reyting rekorları kıran yarışmalar bazen ülkemizde tutulmayabiliyor. Canlı Para yarışmasının bu kadar tutulmasında yakışıklı ve sempatik sunucusu Engin Altan Düzyatanında başarı payı yüksek. Yarışmanın büyük ödülü ise tam 1 milyon lira nakit para. Tabi diğir yarışmalardan farklı olarak paranın daha yarışmanın başında yarışmacıların eline nakit olarak teslim edilmesi yarışmaya bambaşka bir hava veriyor. Paranın gerçekliği ile yüzleşen ve bu parayı kazanma şansını yakalayan yarışmacıların heyecan ve paniğini izlemek son derece eğlenceli oluyor. Canlı Para yarışmasında ödülü kazanmak için yapmanız gereken tek şey ise size sorulan 8 sorunun sonunda masanın üstünde hala paranızın kalması. Kalan paralar sizin kazanmış olduğunuz ödül oluyor ve paranızı alıp çıkıyorsunuz. Sizde kazanması bu kadar basit olan bu yarışmaya katılıp şansınızı denemek istiyor ve bilginize güveniyorsanız işte başvuru adresi http://www.canlipara.com

Güvenlik Soruşturması Formu

Güvenlik Soruşturması Formu işverenlerin sizin adli geçmişiniz ile ilgili bilgilerinizi edinmek için istemiş olduğu bir araştırma dilekçesidir. Eskiden işverenler talep ettikleri bu Güvenlik Soruşturması Formu ile birlikte sizin karakolda düzenlenen tutanaklarda dahil olmak üzere tüm soruşturmalarınız hakkında bilgi edinmesini sağlıyordu. Ancak düzenlenen kanun ile birlikte artık sadece adliyeye intikal etmiş olan ve sicilinize kayıt edilen soruşturmalar bu forumda yer alıyor. Aşağıda yer alan örnek Güvenlik Soruşturması Formu ‘nun bilgisayar ortamında yada daktilo ile doldurulması zorunludur. El yazısı kabul edilmemekle birlikte bir adet vesikalık resminizi eklemeniz gerekmektedir.

GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI FORMU (daha&helliip;)

Yukar k